Хомеопат в Русе?

  • 15 585
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 19 289
Бихте ли ми препоръчали добър класически хомеопат в Русе? Четох много теми, но така и не намерих някой, който наистина да бъде препоръчан като добър. Една майка пишеше, че в Русе няма добри хомеопати и препоръчваше д-р Хаджиев от Велико Търново. Все пак имате ли добри отзиви от някой в Русе или да ходим при д-р Хаджиев?

# 1
  • Мнения: 19 289
никой ли не знае

# 2
  • Мнения: 405
Sorry, 4е връ6там толкова стара тема и макар да виждам, 4е никой не е отговорил искам да попитам дали си открила все пак добър клас. хомеопат?

# 3
  • Мнения: 2 732
Аэ доколкото знам няма такъв .Само Боаронски .

# 4
  • Мнения: 405
ОК, а може ли някоя препоръка за Боаронски?
Някакъв ли4ен опит?

# 5
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
  Здравейте майки от Русе!

 Ако се съберете поне 4, 5 или повече желаещи, въпроса може да се уреди съвсем скоро.  Peace

# 6
  • Русе, у дома
  • Мнения: 740
  Здравейте майки от Русе!
 Ако се съберете поне 4, 5 или повече желаещи, въпроса може да се уреди съвсем скоро.  Peace
Даже мисля, че ще се съберем много повече. Ще пусна линкче в Русенската тема. Дано се намери решение на въпроса.

# 7
  • Мнения: 429
На мен ми препоръчаха Ивелин Димитров от Русе

# 8
  • Мнения: 2 732
  Здравейте майки от Русе!

 Ако се съберете поне 4, 5 или повече желаещи, въпроса може да се уреди съвсем скоро.  Peace
Как ще се уреди -повече инфо може ли ?Има много желаещи само дето хомеопат няма

# 9
  • Русе, у дома
  • Мнения: 740
На мен ми препоръчаха Ивелин Димитров от Русе
Аз доколкото знам д-р Димитров не е класически хомеопат, а Боаронски. Aleksander ми писа на лични и каза, че се наема да идва веднъж месечно, стига да има много желаещи. Аз напоследък имам проблеми, здравословни и ми се иска да пробвам с хомеопатия, но ми се иска да е класическа. Но нямам сили да се наема с организацията, ако някои има желание нека се заеме. Hug

# 10
  • Мнения: 429
Не мога да кажа за лични впечатления за Димитров, само се сетих, че ми го беше препоръчала една мама и за това писах името му. Иначе за организацията за Aleksander бих могла да се заема. И плюс това търся все с нещо да съм полезна освен ежедневните си мероприятия  Laughing

# 11
  • Мнения: 19 289
Sorry, 4е връ6там толкова стара тема и макар да виждам, 4е никой не е отговорил искам да попитам дали си открила все пак добър клас. хомеопат?

Не открих такъв, въпреки че питах на много места.
Дано се съберат повече хора и идеята на Александър да се осъществи.

# 12
  • Мнения: 56
здравейте
ивелин димитров е общопрактикуваш лекар и хомеопат-той е моя личен лекар,готин човек е но за съжаление не мога да кажа нищо относно хомеопатията отскоро ми е л. лекар

# 13
  • Мнения: 758
А може ли и аз да задам един непрофесионален въпрос  Sick
Каква е разликата между класически и некласически хомеопат?

# 14
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
А може ли и аз да задам един непрофесионален въпрос  Sick
Каква е разликата между класически и некласически хомеопат?

 Некласическата, "изобретена" от една френска фармацевтична компания, по-точно в нейния отдел "Продажби", ползва същата анти-патична, анти-симптоматична философия на предписване, както официална, а-лопатична  медицина, което и предопределя изначално неуспеха и.
  Сиреч предписва спрямо всеки отделен симптом по едно анти-симптоматично хомеопатично л-во!?... по "схема" през 2 часа а и по-начесто редуване на често противоречащи си едно на друго хо л-ва  Sick
 
Докато Философията на предписване според бащата на хомеопатията - Ханеман е 1-во:
   - Едно единствено хо л-во покриващо индивидуалноста на целия човек, а не само не едно симптомче,
 и 2-ро:  Принципа на подобието -"Подобното лекува подобното"
 
 Истинската, класическа Ханеманова парадигма е: хомеопатичното л-во не воюват със симптомите, не ги потиска, а цели излекуването на централното нарушение, което продуцира тези симптоми, които често са защитни, опит на жизнената ни сила  да изтласка проблема от по-важни органи и системи, към повърхноста, пириферията, в крайна сметка кожата.
 
Какво става потискайки само симптомите?
   - вкарваме болеста все по-навътре и на по-дълбоко, към по-жизнено важни органи и системи...

Последна редакция: ср, 25 мар 2009, 18:19 от Aleksander

Общи условия

Активация на акаунт