С какво ходите обути вкъщи?

  • 25 636
  • 280
  •   1
Отговори

Анкета

Когато ходите боси вкъщи,стават ли ви черни ходилата?

Опции:

* Може да изберете максимум 100 опции.

# 45
  • Мнения: 5 103
Боса ходя, много рядко обувам чехли.

# 46
  • Мнения: 123
Лятото ходя боса,но зимата съм с възможно най дебелите пантофи.

# 47
  • Мнения: 4 451
Боса! Много рядко слагам джапанки у дома.

# 48
  • Мнения: 3 306
боса , по чорапи , с чехли ... както доиде

# 49
  • Мнения: 3 830
През лятото най-често съм боса, но през миналото лято бях повече с гумени чехли.  Rolling Eyes
За зимата имам страхотни пухкави бели пантофи.

# 50
  • Мнения: 1 440
Лятото - боса дори и понякога до плажа ми е супер приятно, но зимата ми е по-комфортно с меки чехлички Peace

# 51
  • Мнения: 79
Харесва ми да ходя боса, но с оглед на това, че постоянно ми полепват разни нещица по голите крачета, ходя си обута с чехли, а и зимата много ми замръзват краката Mr. Green

# 52
  • Мнения: 451
Лятото - боса, зимата - подобни:

Heart Eyes

# 53
  • Мнения: 2 253
С Крокс-ове, разбира се.

# 54
  • Мнения: 2 100
Обожавам да ходя боса, затова и гледам в нас където може да е с килим  Heart Eyes С чехли ходя зимата, но доста рядко  Peace

# 55
  • Мнения: 95
Целогодишно с джапанки на бос крак,дори зимата...Аз съм от тези,на които все им е топло..... Laughing
Боса много обичам,но все настъпвам играчките на малкия,които сее из цялата къща....,а някои от дребните/конструктура например/ са доста болезнени.....,затова избягвам.

# 56
  • Мнения: 66
Винаги боса.
Но когато съм си в България, зимата съм като ескимос, независимо , колко е топло в стаята.

# 57
  • New Zealand
  • Мнения: 871
с чехли и джапанки, а понякога сутрин, когато не мога да ги открия, боса Mr. Green

# 58
  • Мнения: 2
До всички дами,които споделят,че ходят боси вкъщи:Как успявате да се справите с хигиената?Стават ли ви черни ходилата като ходите без чехли вкъщи или ви остават чисти?Питам,защото това за мен е голям проблем  Sad

# 59
  • софия
  • Мнения: 2 140
Лятото шляпам с джапанки,през останалото време с пантофи.

Общи условия

Активация на акаунт