Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 26 окт. 2008, 08:37 ч.

Стягащи колани...

• 903
  • 3
  •   1
Отговори
Здравейте момичета.Интересува ме ако съм позакъсняла малко със слагането на стягащ колан за след раждане до колко месеца е нормално според вас да си купя и да го нося.Бебето ми е на 7 месеца ConfusedМай съм закъсняла??? newsm78

# 1
Не съм ползвала ни колани,ни дяволи.С две деца,при второ раждане със скъсан коремен мускул.В момента моето бебе е на 6 м.Коремът ми е по-плосък от преди.Правя преси от 3 м.За стимул ще ти кажа,че бях 106 кг месец след раждането!Свиня-майка така да се каже.За 5 месеца добро хранене и преса и всичко е вече зад гърба ми.
Всъщност какъв е смисъла на колана?Помага за прибиране на кожата или за мускулатурата?Ако е за мускулите мисля няма да стане.

# 2
  • Русе
Аз носих такъв колан но беше след като ни изписаха с бебето, и носенето му беше до към втория месец, кой знае какъв ефект не видях.Според мене едва ли има нужда вече да слагаш такъв щом бебето ти е на седем месеца Rolling Eyes,изчакай като проходи тогава ефекта определено ще е по добър от колана Mr. Green

# 3
  • София
И аз не съм носила колан,за което пък съжалявам,защото може би щеше да помогне до известна степен относно прибирането на кожата /не на мускула/,все пак ако искаш поноси някой друг месец,ако не помогне то няма да ти навреди пък,въпреки че си сетила малко късничко де.. newsm78

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт