Боя за коса-blond

  • 75 879
  • 412
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 413
Да похваля и аз моята любима боя- Palette C10, арктическо русо. От 10 години съм руса, пробвала съм доста бои, но само с тази ме хваща бързо и не жълтее.
И аз до скоро се правех сама, но вече нося боя на фризьора и той само ме намазва.
Може ли снимка на косата с тази боя?

# 46
  • София
  • Мнения: 415
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=8762522  Това имам като снимка. Тук съм пуснала корени но това е друг въпрос  Embarassed

# 47
  • Мнения: 3 413
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=8762522  Това имам като снимка. Тук съм пуснала корени но това е друг въпрос  Embarassed
Колко процента е окислителят в боята?

# 48
  • София
  • Мнения: 415
Нямам представа  Confused

# 49
  • Мнения: 477
Здравейте и от мен, блондинките пак се " развихрихме " в търсенето на нюаса  Laughing
Някой беше попитал къде във Варна може да намери Селектив и Бесс - последната
може да я има в магазин Белисима / на пазара /, а Селектив само във фр. салони

# 50
  • Мнения: 3 413
Здравейте и от мен, блондинките пак се " развихрихме " в търсенето на нюаса  Laughing
Някой беше попитал къде във Варна може да намери Селектив и Бесс - последната
може да я има в магазин Белисима / на пазара /, а Селектив само във фр. салони
Ха,заповядай в темата  bouquet На аватара виждам,че си от клуба.Ти с каква боя се правиш и колко % е окислителя?

# 51
  • Мнения: 2 414
Аз много се измъчух,докато си нмамеря точния цвят,защото си нямах и идея какъв искам да е,но сега съм страшно доволна. Crazy
Може ли снимка на твоето русо?Я кажи,на снимката приличам ли на нещо в главата.. newsm78 Laughing ?


Снимката е стара,но нямам друга в момента. Rolling Eyes

# 52
  • варна
  • Мнения: 256
Здравейте и от мен, блондинките пак се " развихрихме " в търсенето на нюаса  Laughing
Някой беше попитал къде във Варна може да намери Селектив и Бесс - последната
може да я има в магазин Белисима / на пазара /, а Селектив само във фр. салони

Аз  питах Mr. Green
Амм..то във варна пазари многоо Whistling..Предполагам за колхозен говориш, но къде се намира самия магазин че името нищо не ми говори Tired

# 53
  • Мнения: 3 413
Днеска ходих до магазина да поразгледам боите Embarassed Rolling Eyes Garniera,за която приказвате,че била хубава е ,защото окислителят и е най-силния 12% -ето тази

# 54
  • Мнения: 3 413
Каква е разликата между боя и крем-боя ?

# 55
  • Мнения: 477

Ха,заповядай в темата  bouquet На аватара виждам,че си от клуба.Ти с каква боя се правиш и колко % е окислителя?
[/quote]


Аз се правя със Селектив - оксиданта 12 %, , винаги досега и при други бои съм ползвала само 12 %

# 56
  • Мнения: 477


Аз  питах Mr. Green
Амм..то във варна пазари многоо Whistling..Предполагам за колхозен говориш, но къде се намира самия магазин че името нищо не ми говори Tired
[/quote]


Да, за колхозен пазар , и друг път сме го споменавали този магазин тук във форума -
на гърба на първия блок откъм пазара / отдолу има базари / ,
до магазинчето за детски дрехи " Мики Маус ", съседното магазинче е май за цветя.
Сега се сетих за още един магазин за професионални продукти за коса - на центъра - от
централна поща към стоматологията в дясно , една къща- влиза се в дворчето и по едни стълби надолу,но там трябва да отидеш със здрави нерви, заради дядото / чичото /,  който продава там - такава " компетенция " е ....  Mr. Green

# 57
  • Мнения: 2 726
Вокс,а в това магазинче на колхозния,знаеш ли дали има кристали на Алфапарф  bouquet

# 58
  • Мнения: 477
По-добре да отидеш в склада на Кристиан оф рома - вносителите на Алфапарф - намира се на
ул. Цимерман 24  - там имат всички продукти на Алфапарф

# 59
  • Мнения: 298
Вокс,а в това магазинче на колхозния,знаеш ли дали има кристали на Алфапарф  bouquet
Не съм Voxx , но понеже днес бях там и погледнах - има. Цената им беше 25 лв.

Общи условия

Активация на акаунт