Подаръци ще има за всички от сърце...

  • 20 595
  • 228
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 521
Бибе, мерси боку. Ще помисля явно още малко... Thinking

п.п. При мен 20% от Мюлер си важат цяла година - свека Mr. Green

# 46
  • Мнения: 7 605
Анет, твоята е лесна тогава, купуваШ едни моливи zа праzните стени  Mr. Green

Майтапа на страни, препоръ4вам ви от Икеа дъската zа рисуване, от една страна с тебеШир, но може и да се слага ролка с хартия (5м май). Милена страШно много рисува на нея, много сполу4лива покупка  Peace

# 47
  • Мнения: 3 880
п.п. При мен 20% от Мюлер си важат цяла година - свека Mr. Green
Верно? Митарбайтер-рабат ли или някаква друга врътка? Wink

# 48
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Записвам се да следя темата,4е неЩо хи4 ме няма откъм идеиа Коледа ей сега Ще дойде. Crazy

# 49
  • Italia
  • Мнения: 4 492
По този повод да ви питам вие как процедирате ако детето ви е поискало някаква определена игра4ка а вие сте сигурни ,4е не си струва. Пример : моята дъЩеря 5 г и 7 мес. ) се е запалила по една игра4ка,която видя на реклама по телевизията ( естествено  Twisted Evil ) и я поиска за Коледа ( едва ли Ще е само тя,но нейсе... ) Става дума за Password Journal на Мател.4етох в нета доста отрицателни рецензии за нея и ,4е в обЩи линии не си заслужава. Вие как постъпвате в такива слу4аи:купувате независимо от вси4ко или сменяте по ваШ избор?  Thinking

# 50
  • Мнения: 3 367
забравих да ви кажа че палатката у нас е много тачена играчка (събирам я като им писне и не заема място Mr. Green ).У нас е разпъната истинска като за къмпинг,у ситерката им съм занесла една играчкова,не дават да се сгъне вече половин година
тип (по-проста е нашата)
http://creativeplay4less.com/tetuco1.html
*
mcdirock ,казвам "ще помислим,друг път",водя ги в магазина да играят и много бързо им минава мерака. Не купувам нищо вече аз,от години,поръчвам за рд ако някой пита и нещо наистина си заслужава..

# 51
  • Мнения: 7 605
Вяра, Щом имате РД скоро след Коледа, ето една идея. http://download.playmobil.com/public/eCS/Store/de/presse/images/ … ig/wohnhaus08.jpg  такава къЩа, а zа РД пове4ко асесоари. Освен мебели zа всяка стая има и други, гараж, басейн, градина, оранжерия  Crazy ....въzможности бол.

# 52
  • Мнения: 4 399
ПоЧвам по ред и дано намеря всиЧки линкове:

Татяна, благодаря за идеята. Определено си струва да се огледа тая къща. Малко се притеснявам обаЧе Че ние сме пълни с Лего и не искам сега да запоЧваме да се обзавеждаме с Плей Мобил. Но пък ако е много интересна... Wink А тази дъска от ИКЕА отдавна я гледам в каталога им и това е единствената приЧина все още да не съм го изхвърлила. И аз мисля Че на децата им харесва такова нещо, само дето ходя до ИКЕА веднъж в петилетката.

Ели, не сме станали земляЧки. Засега сме си тука, а ако ще има местене, ще е по-скоро на запад, не на изток. Ето линка със слона:
http://www.mytoys.de/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/de/-/DE … DE-1437188#rating

Нашата къща е ето такава, но сме я купували преди 2 години и може междувременно да са излезли нови модели:
http://www.amazon.de/Mattel-G2841-0-Fisher-Price-Lernspa%C3%9F-Haus/dp/B0002HB0EQ

Мопси, това е мивката:
http://www.preissturz.at/maedchenspielzeug-Kat112/wader_kitchen_ … r-Art12657.html#x
Не знам как става номерът с водата, но е показано Че теЧе, а и така пише. Малко по-надолу има повеЧе снимки.

Биба, грешката не е в твоя апарат. ВсиЧки мнения които съм Чела за тия апарати се покриват напълно с твоето, вклЧително и тестовете от разни фото-списания. Но пък всиЧки пишеха Че въпреки лошото каЧество на снимките децата се радват.

Някой беше писал Че ще купува играта с аквариума. Аз не забелязвам особен интерес и занимателност поне за моето дете, но пък може на други деца да им харесва. За сметка на това обаЧе непрестанно събирам риби. Тях ги пръска навсякъде, но след това изобщо не играе. Rolling Eyes

ето една игра за 2-3 годишни деца, Че и малко по-големи. Много е сладка и също няма победители. Между другото и цената в момента в Амазон е много добра:
http://www.amazon.de/Ravensburger-ministeps-04621-erstes-Mitmach … 306385&sr=1-5

Който си няма домино, също става за тази възрастова група, с картинки обаЧе. А тази игра е хубава за уЧене на цветове и за фина моторика. Не знам защо пише Че е за деца над 3 години, моята дъщеря я играе отдавна без затруднения:
http://www.amazon.de/Selecta-3044-F%C3%A4delraupe/dp/B0002HWYPU/ … 06723&sr=1-10

Последна редакция: ср, 29 окт 2008, 21:05 от Vjara

# 53
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Гери има тази дъска на Икея . наистина децата оби4ат да си играят . пишат си . рисуват . в икея има и тебешири и руло с хартия - запасете се се пове4ко защото бързо се изхабяват. за мен сега е полезна защото сега се у4и да пише и като и доидат гостенки редовно ги сварвам да се "изпитват" на дъската  Simple Smile.
 а аз да попитам за "домашните любимци" - как смогвате да отказвате
 дъщеря ми е луда на тема ку4ета . и иска ли иска ...аз смятам 4е е още прекалено малка пък и апартамента ми не става за ку4е (защото пък аз ако и взема няма да е пин4ер а голямо ку4е ще е ....) и заек иска (незнам как е при вас но тук има мода на домашни зайци - купуваш си го такъв декоративен  Mr. Green и смело  го пускаш да изледва и оаква апартамента )....единсвеното което мога да и купя е хамстер или рибки ... но с децата които идват в къщи ми е жал за животните .. и незнам какво да правя .. имат ли такива мераци вашите деца и какво сте решили ?( аз се 4удя за едно хамстер4е , дори преди малко гледах клет4ици)

# 54
  • Мнения: 7 605
Вяра, таzи последна игра много ми допада, мерси zа идеята   bouquet  Ние имаме съЩата къЩа на ФП, zлатна е просто, Милена съЩо оЩе си играе с нея  Shocked Просто идеална игра4ка  Peace

Хулиганке, братов4едка ми във Варна има хамстер (тя е на 10)....умря много бърzо  Cry Те по принцип нямат дълъг живот, кето zа вас може да е предимство  Mr. Green но zа едно дете си е доста тежко  Cry

# 55
  • Мнения: 3 880
Хулиганке, да се опитам и аз да те разубедя за хамстера Wink. Аз преди да стана мама на човече бях 4-5 години майка на хамстери и то сериозна, та се имам за запозната, затова си позволявам да давам съвети Peace
Хамстерите са подходящи за деца от 9-10 години нагоре. Нощно активни са, през зимните месеци стават даже към 11-12 часа вечерта, занимават си се цяла нощ и към 5-6 сутринта пак си лягат и така до следващата нощ. Понякога с дни не сме се засичали будни човек и хамстер Simple Smile.Опитите за събуждане от страна на 4-5 годишно любопитче само водят до стрес, а редовния стрес- до ранна смърт (много са кекави, от най-малките грешки в отглеждането могат да се стресират или разболеят). Не стават за гушкане и игра или поне не до толкова, колкото би му се искало на малко дете, ако пък и случите на някой с характер- съвсем. Живеят средно 2-2,5 години (ако не се е разболял от нещо преждевременно), а от година и половина нагоре си е вече старо животно и има нужда само от спокойствие и храна и никой да не го закача.
И аз съм се замисляла много пъти, защото ми се ще пак да имам такава сладка муцунка в къщи (за по-големи животни и ние нямаме възможност), но точно защото ги обичам, не искам да ги подлагам на стреса от малко дете. Зайци и морски свинчета са по-издръжливи в това отношение Simple Smile

# 56
  • Мнения: 3 367
за моми над 3.5 супер занимавка за картиените кукли за обличане,ния доста време прекарва с тях,понаучи комбинации за дрехи,сезони-дрехи и пр.(да кажа че и място не заемат Mr. Green)

# 57
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Оххххх,домаШните лЮбимци,друг болен въпрос. Tired ДъЩеря ми е луда на тема животни и от поне две години насам иска ку4е,на моменти е готова да се задоволи и с коте,но като цяло си настоява за Шаро. Какво се 4удя,на мен се е метнала. Аз бих взела ку4е,но за съжаление мъжът ми е категори4но против ( той хи4 не е фен  Confused )а е по-склонен на котка,която пък аз едва ли бих могла да понеса вкъЩи.Другият проблем е,4е аз за съжаление ходя на работа та не знам как бих могла изобЩо да се оправям сама с ку4е, деца,къЩа и ба4кане. Та в момента сме в стенд бай с оправданието,4е сестра и е оЩе малка и ,4е като порастне Ще видим.
Хулиганке и аз съм фен на големите ку4ета а и имах такова  Cry , но май за в апартамента Ще трябва да се задоволим с някой бигъл или кокер да ре4ем. Rolling Eyes

# 58
  • Мнения: 7 605
Бигъл и кокер са ловни ку4ета, те Ще искат да ти4ат много, имайте го предвид  Wink

# 59
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Бигъл и кокер са ловни ку4ета, те Ще искат да ти4ат много, имайте го предвид  Wink

Знам,Татяни4,ама като се има предвид,4е евентуално само аз Ще си го разхождам животин4ето поне Ще си галопираме на воля и белким и фигурата ми намаже по тоя слу4ай. Wink

Общи условия

Активация на акаунт