Спалня по поръчка? ... и още едно питане...

  • 16 457
  • 131
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 556
Валенце, нашата спалня е такава - http://sofia.tradernet.bg/shopping-products-action-details-id-9172.htm
Поръчахме си я от фирма "Ирим" - Русе. Страшно функционална е. Под матраците също има повдигащи се механизми  и се събират много дрехи Peace

Последна редакция: нд, 04 яну 2009, 09:52 от 4akura

# 121
  • София
  • Мнения: 9 850
Не се отваря снимката,а би ми било интересно да я видя.
Тази фирма има ли в Сф офис?И ако може да ми кажеш колко пари ви излезе,може и на лични?
Благодаря! Grinning

# 122
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Не се отваря снимката,а би ми било интересно да я видя.
Тази фирма има ли в Сф офис?И ако може да ми кажеш колко пари ви излезе,може и на лични?
Благодаря! Grinning


Представители на Ирим са Еником М. Мисля, че има и още...

# 123
  • Мнения: 243
Mомичета, къде се намира цеха на тази фирма
http://www.mebelcom.net ?

Виждам , че по назад в темата някой е давал отзиви за техни мебели.

# 124
  • Мнения: 7 947
в контакти ясно е наисано - производствена база 02 975 33 57 - защо не звъннеш да попиташ за адреса  Wink

Ние все още си гласим спалнята, след леглото и гардероба - сега издирвам скрин и тоалетка. Много си харесах ето това

http://www.comfort.bg/catalog_imgs/1508/tn402ee3a839386ba1f748710b7ab5ee9b.jpg


Виждали ли сте го някъде?

# 125
  • Мнения: 243
Ето, сега аз ще съм ти от полза  Laughing
Това шкафче можеш да го намериш в Регал Дизайн - www.regalbg.com
Намират се в Студетски град, но аз лично нямам отзиви за тях.
Харесала съм си една спалня от  каталога им, но не съм ходила на място.

# 126
  • Мнения: 7 947
Хм, знам аз, че Регал си го пишат дизайнерско...и съответно цената я дават безумна, нооооооооо аз си го открих на една трета от цената, само дето срока на изпълнение е 2 месеца и не ми се чака! Е, разликата е съвсем малка - в чекмеджетата - просто това, което открих е с три - а не като на снимката с 5  Wink Затова питам, ако някой го е видял някъде налично  Praynig

# 127
  • Мнения: 243
Покрай моите неволи с поръчка на спалня, станах много съпричастна на Шани...
хей, Шани, ако си наблизо кажи какво стана с твоето легло - дойде ли, доволна ли си???
Давай снимков материал, че аз още нищо не съм решила и се чу-у-дя  newsm78 къде да поръчвам...

# 128
  • Мнения: 7 947
а ти какво търсеше?

# 129
  • Мнения: 243
Аз търся от къде да купя (или от къде да си поръчам изработка) на спалня с повдигащ механизъм, табла зад главите и две нощни шкафчета. Гардероб за сега не ми трябва.

# 130
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
хей, Шани, ако си наблизо кажи какво стана с твоето легло - дойде ли, доволна ли си???

още не  Tired
За следващата седмица, евентуално се говори.

# 131
  • Мнения: 7 947
Аз търся от къде да купя (или от къде да си поръчам изработка) на спалня с повдигащ механизъм, табла зад главите и две нощни шкафчета. Гардероб за сега не ми трябва.


ми то навсякъде има такива, нещо по-специално като форма и цвят ли търсиш или като размер...?

Общи условия

Активация на акаунт