Carmen Marc Valvo и Жана Жекова един и същи човек ли е?

  • 3 587
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 430
Е?!Кой е първоизточникът?Наистина,като се изключи разликата от презрамките,всичко е едно към едно.
  А аз да ви кажа,ще ми е по-гадно ако Carmen Marc Valvo е откраднала модела от Жана Жекова,и тя не си е потърсила правата или нещо подобно!Ето за това наистина ще ми е гадно

# 16
  • Мнения: 2 229
Е?!Кой е първоизточникът?Наистина,като се изключи разликата от презрамките,всичко е едно към едно.
  А аз да ви кажа,ще ми е по-гадно ако Carmen Marc Valvo е откраднала модела от Жана Жекова,и тя не си е потърсила правата или нещо подобно!Ето за това наистина ще ми е гадно

Роклята на Жекова е от новата й колекция "Палитрата на Океана", другата не намерих.

# 17
  • Мнения: 2 013
Хубаво е роклето.
А кой от кого крал - всъщност няма никакво значение. Предполагам, че роклята не е патентована.
Скоро четох, че Аля Милушева почнала да шие палта по модели и с платове на известни марки. Отиваш, избираш модел от снимка, тя осигурява плат и... готово... ей ти Шанел, ей ти Диор, ей ти.... битака на Илиенци.

# 18
  • Мнения: 2 161
Да,Дивана,обаче тази рокля е от най-новата колекция на Жана Жекова.Предполага се,че тя много се е пънала,за да ги измисли роклите си.Ами срамота!Не се съмнявам кой от кого е откраднал.

# 19
  • Мнения: 4 892
Е, Дивана, едното никой не би го обявил за кражба, за което давате пример. Но ако един дизайнер излезе и каже - дни и нощо се трудих и умнствено и физически и ей на тая рокля  сътворих и уших, а после се окаже, че не е баш така, би било доста унизително.

# 20
  • Мнения: 2 161
Ето го Carmen Marc Valvo:


# 21
  • Мнения: 575
Ама как може да не ви харесва българката, това е Юлия Юревич, Мис България 2007.  Whistling
А кой е крадльото не знам, но имам предположение Mr. Green

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
Ама как може да не ви харесва българката, това е Юлия Юревич, Мис България 2007.  Whistling


Никак не ми харесва Юлия Юревич, ако ще да е и Мис Свят.

# 23
  • Мнения: 2 161
А на мен не че не ми харесва,просто ми е противна.Тя каза в едно предаване:аз съм все пак мис България.Е,и?А аз до излъчването на това предаване не бях я виждала нито веднъж.

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
Да, има нещо такова. Физиката и е перфектна, няма как да го отрека и въпреки това никак, никак не ми харесва. Всъщност тя ли бе онази миска, която я бяха закарали на село?

# 25
  • Мнения: 2 161
Точно тя беше.Майка ми го беше записала това предаване от Арена и го изгледах с отвращение.Не можаха да разберат,че мис България се става действително през годината,в която притежаваш тази титла.За мен тя не е мис,а просто нечия фаворитка.

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Роклята е тип масов модел, така че и двамата не са се напъвали кой знае колко за да я измислят.  Раксевски също имат такива рокли, друг е въпроса, че седят хубаво ако си с манекенски размери. аз лично изглеждах като тетка.

# 27
  • Мнения: 2 229
Ама как може да не ви харесва българката, това е Юлия Юревич, Мис България 2007.  Whistling

Аз пък не я познах - толкова безлична ми е явно!

# 28
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Не харесвам дрехите на Жана Жекова. Не харесвам и тази рокля. Не я намирам и за оригинална, прилича ми на направена от хартия за цветя.
В защита на творците обаче мога да кажа, че често се случва на двама души да хрумне една и съща идея. Има много примери за това - не само в изкуството.

# 29
  • Мнения: 516
Василиса, не си вярваш нали.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт