Притежатели на Зоопарк в MondoZoo, елате насам!

  • 37 383
  • 784
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 116
Айде и аз тук!  Mr. Green Колко ви струват билетите?  newsm78

# 16
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
На 28.10. ми се роди първото бебееееееееееееееееееееееее

Боливийска катерица  Flutter Flutter Mr. Green
Зарибена съм, а вие?! Whistling

# 17
  • Мнения: 6 991
И аз имам новороденоооо  Hug
Сервал. Тва може и да значи нещо на български, всъщмност, не знам. Една котка с остри уши Mr. Green

Обаче имам две болни животни, едното ще се оправи след 5, другото след 6 дни, а над тяханта клетка ми свети едно намусено личице, трябва ли да правя нещо? newsm78

Последна редакция: вт, 28 окт 2008, 07:46 от Еовин

# 18
  • Мнения: 1 113
И аз се зарибих. Вчера си направих зоопарк, но май ще рестартирам, че бързо си изхарчих LOL-овете  Crazy
Не ми е ясно, обаче, защо след като си купих една двойка животни - бозайници, вече не ми дава да си избирам от другите групи. Само от търговете се купува, нали?

# 19
  • Мнения: 6 991
Сафо - например, в една клетка не можеш да сложиш хищници и тревопасни. За това ако си купиш някакъв вид тревопасно, после ти дава да купуваш само съвместими с него видове Wink
Аз лично купувам само УАФ.

# 20
  • Мнения: 4 371
Ео, моите животни също бяха болни и Валерия ме посъветва веднага да уволня ветеринра. Направих го и сега всичко е ок Peace
Бебета и аз имах вчера, сега още не съм видяла. Обаче нали съм патка, си сложих едно от сърцата при два мъжки козела, а женската беше на доктор. Добре че можеш да си вземеш сърцата обратно Mr. Green
Билета ми е 3 лол-а(все ми идва да кажа лева, та ако го направя да не ми се смеете Laughing).

# 21
  • Мнения: 6 991
Ако го волня, трябва да си избера нов, нали. Че иначе ни живи, ни умрели, хайваните ще си стоят. Mr. Green

# 22
  • Мнения: 4 371
Да, нов. С по-висока заплата, даже най-високата.
На кое ниво сте, момичета? Аз съм на 9-то и се изкушавам да мина на 10-то с 1 смс Whistling

# 23
  • София, България
  • Мнения: 5 573
Здравейте, ето ме и в темата за мондозоо  Sunglasses
За да видите какъв ви е персонала и най-вече защо са болни и нещастни животните, трябва поне в началото доста често да се пуска одит. Много са важни готвача, ветеринаря, и поддръжката - на тях чертите трябва да са им зелени - иначе смяна докато нацелите.
Одита дава също насока за цените на билетите - дали са прекалено евтини или прекалено скъпи.
И аз ви съветвам да купувате само от WAF, защото иначе ако ви надушат, поразиите са големи - като за начало се вдигат цените на всички животни които WAF ви продава.

# 24
  • София
  • Мнения: 43 903
Их, не видях, че има тема и пуснах и аз сега една....ще пиша да я махнат Simple Smile))
И аз играя - направих си фермата на сляпо докато беше на френски само....и се насадих във Вилнюс Simple Smile)) и то с мини ферма....ама какво да се прави ще играя...от 3 дни играя вече....
http://www.mondozoo.com/index.php?vp=c3213a3d048680f95d0b2f9e8b508870
 това е моето зоо Simple Smile направих си и група - mamazoo ако някой иска да заповяда Simple Smile))

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Аз сърцата не си ги слагам при добитъка, а на паркинга за повече поситители.  Mr. Green
Изпълних си мисията и спечелих 11000, утре нова ще започна, но 2 от магаретата купих от черния пазар та очаквам утре да ме разследват, трепетно ми е.  Mr. Green
Иначе съм на 9-то ниво, но този миниколодрум, за да го построя с честен труд ще трябва бая да почакам.  Crazy

# 26
  • София
  • Мнения: 43 903
Simple Smile Имам два въпроса Simple Smile))
Какво правите с новородените??? Имам една овца и се чудя какво е по-добре да я продам или да я оставя в клетката?

И другото - дошло ми е някакво ценно и рядко животно - обикновенна катерица или нещо такова беше - ама не мога да я намеря в коя клетка е....та къде да я търся?

# 27
  • в стаята
  • Мнения: 469
А по колко животни имате. Аз едвам успях да купя 3 животни, а като гледам колко клетки има ще трябва да играя доста дълго време докато ги запълня #Crazy

# 28
  • Мнения: 6 991
Аз уж по двойки купувам, за да се размножават. Имам 7 май.
Обаче никакви пари не печеля. Как да спечеля, за да си построя другите неща?!

# 29
  • София
  • Мнения: 43 903
И аз по двойки купувам животните....
Иначе печеля само от билети, сложих си и телефони и бутка за мед...от там също по малко....като цяло доста слабо...но вероятно защото играя от съвсем скоро.
Иначе имам 11-12 двойки животни.-...и една катеричка....Wink

Общи условия

Активация на акаунт