Отговори
# 225
  • Мнения: 355
Аз съм вече на финала на моите мишници. Обаче чак септември (след като приключим със семейните разходи за "почивка") ще се запиша за триъгълник, и ще споделя опит. Обаче от мишниците съм до-вол-на! Със сигурност не е за цял живот ефекта, но доколкото разбрах от докторката - след около година и половина, две, евентуално ще трябва да дойда пак за една-две процедури. Като го калкулирам - отърва ми Simple Smile

Жалко, че и краката не мога да си направя с елос-а, но ако мъжа спечели от тотото - Сбогом, косми!  Joy

# 226
  • Мнения: 910
Обаче от мишниците съм до-вол-на! Със сигурност не е за цял живот ефекта, но доколкото разбрах от докторката - след около година и половина, две, евентуално ще трябва да дойда пак за една-две процедури. Като го калкулирам - отърва ми Simple Smile


това ,ако го твърди някоя докторка -спокойно може да си хвърли дипломата или тапията за дерматолог -козметик -те такова нещо няма -след гпдина и половина да ти пораснат чак ,не се лъжете ,после ще пишете пак тук ,че процедурата не струва ,а тя просто не е направена през нужния интервал .

Целият ми пост стана като цитат,извинете ме !

# 227
  • Мнения: 347
Ох, тук се навих за цялостен интим с кола маска. Някой може ли да ми препоръча добър козметик, който да ми го направи в района на Гео Милев/Плиска/Слатина или около Петте Кьошета. Да е бърза, с хубави материали и т.н. За пръв път ще ми е, досега само с бръснене съм я карала и искам да мине възможно най-бързо кошмарът  Crazy Благодаря предварително!

# 228
  • Мнения: 355
Отивай при моята Здравка. Тя е най-добрият козметик на света! И е много внимателна. Но щом си се бръснала досега - ще те боли въпреки това  Sad

Тя е в сградата срещу ЦУМ, на подземния етаж има козм. студио. Сградата е на Прайс Уотърхаус, етажът е -1.

Ако искаш и телефон ще пусна Simple Smile

12 години все при нея ходя, едва тази година й изневерих заради лазерната, и то само на мишниците засега  Blush

# 229
  • Мнения: 355
Мама69, а за колко врем излизат?

# 230
  • Мнения: 910
от фото-то ли или от колата ,от фотот-то излизат след около месец -два ,всички косми си имат различна фаза на растеж ,затова в началото се ходи три пъти през месец ,после започваш през два ,през три месеца и т.н

# 231
  • Мнения: 355
Ъм, не мисля, че си права, че след процедурите пак всеки месец ще трябва да се ходи. Нали това е идеята, правиш всеки месец докато изникнат и се махнат всички косми, които първите месеци не са били хванати, и после нямаш повече драми с тях.

 newsm78

Според всичката инфо в интернет - "Индивидуалните космени фоликули (луковиците, от които поникват космите), могат да бъдат напълно, перманентно разрушени чрез лазерната процедура, така, че да не изникне нов косъм от тези фоликули".

# 232
  • Мнения: 355
Освен това казват, че трайността е 6 до 8 години в зависимост от индивидуалните различия на кожа и косъм Simple Smile

# 233
  • Мнения: 910
е щом казваш ,мойто инфо е от студиото в което си правя фото-епилация и знам ,че такова чудо завинаги няма все още измислено

# 234
  • Мнения: 28
И аз да се запиша в темата.
Ръце,крака и бикини зоната правя с кола маска,другото с бръснача.На около 3-4 седмици ходя на козметик.Но в тези жеги много се дразня като започнат да изникват и трябва да ходя само с дълги панталони TiredВие как се справяте с чакането,докато израстнат гадинките?

Последна редакция: сб, 24 юли 2010, 11:13 от sofika

# 235
  • Мнения: 2
 sofika , мила и на мен това ми е болна тема,даже питах момичетата по-горе,ама никой не ми отговори Simple Smile Аз, честно казано така правя като теб ,а на краката гледам да е с епилатор,че поне малко да израстат и мога да ги махна веднага Simple Smile

# 236
  • Мнения: 1
Хелоу.Позволявам си да ползвам темата,за да попитам как махте косъмчетата май се казват в бикини зоната.?Отстрани дето се падат?аз пробвам с пинсета ама е много изморително и после много ме боли гърба....И за самите срамни устни какво ползвате(меката част разбирайте)..Мен мнго ме боли с епилатор и от 4 месеца не съм се епилирала там  Rolling Eyes Моля препоръчайте нещо..Плийс.. Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig С бръснача ме е страх,защото май не се махали,а и имало още косми в самата кожа..Бляя..Та моля Ви за съвет..Надявам се да не ме сметнете за глупава,че задавам толково тъпи въпроси,.

# 237
  • Мнения: 128
Хелоу.Позволявам си да ползвам темата,за да попитам как махте косъмчетата май се казват в бикини зоната.?Отстрани дето се падат?аз пробвам с пинсета ама е много изморително и после много ме боли гърба....И за самите срамни устни какво ползвате(меката част разбирайте)..Мен мнго ме боли с епилатор и от 4 месеца не съм се епилирала там  Rolling Eyes Моля препоръчайте нещо..Плийс.. Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig С бръснача ме е страх,защото май не се махали,а и имало още косми в самата кожа..Бляя..Та моля Ви за съвет..Надявам се да не ме сметнете за глупава,че задавам толково тъпи въпроси,.
С епилатор всичко навсякъде. В началото боли, после се свиква (за чувствителните "меки части" говоря). Wink

# 238
  • вече Пловдив
  • Мнения: 1 976
Пулпа, в бикини зоната ползвам епилатор. За целия триъгълник (включва и срамните устни  Wink) - кола маска, направена от козметичка.  Peace

# 239
  • Мнения: 910
Pulpa ,всичко изброено до тук е болезнено ,а фотоепилацията вкл на срамните устни е съвсем безболезнена

Общи условия

Активация на акаунт