Отговори
# 345
  • Мнения: 1 035
  А това върши ли работа ?

# 346
  • Мнения: 86
Аз най-често ползвам крем-дипелатоар на Veet.Не е трайно,все едно със самобръсначката,разликата е в това,че не боде толкова много и не дразни кожата.Все не мога да се наканя за  кола маска Confused

И ако кажеш,че има ефект и става бързо Wink ще е супер. Аз един път си купих подобен крем, неизвестна марка от Италия и направо получих тнойни торбички От тогава не смея. С кола пробвах но много ме боли, и особено сега в осмия месец едва ли ще посмея.

# 347
  • Мнения: 0
Здравейте мили мами,моля ви кажете ми добра козметичка в Габрово.Отскоро съм тук и не познавам никого . Благодаря ви предварително!

# 348
  • Мнения: 26
Здравейте! И аз съм в групата на плахите да пробват кола маска. Днес тъкмо се престраших, но козметичката не работи и ще отваря чак след 1 седмица, а при друга няма да ида. Попринцип използвам самобръсначка или пинсета. Но самобръсначките ми много бързо изтъпяват и си купувам нови постоянно. Въпросът ми е дали си заслужава да си купя от по-скъпите самобръсначки. Има разни по 4,5 лева. дали ефектът им е по-траен? Иначе ползвам самобръсначките на Jilette.

# 349
  • Провинция
  • Мнения: 509
Здравейте! И аз съм в групата на плахите да пробват кола маска. Днес тъкмо се престраших, но козметичката не работи и ще отваря чак след 1 седмица, а при друга няма да ида. Попринцип използвам самобръсначка или пинсета. Но самобръсначките ми много бързо изтъпяват и си купувам нови постоянно. Въпросът ми е дали си заслужава да си купя от по-скъпите самобръсначки. Има разни по 4,5 лева. дали ефектът им е по-траен? Иначе ползвам самобръсначките на Jilette.

И аз се обезкосмявах с бръсначка,после преминах на кола маска.Първата ми процедура протече 40мин само триъгълника,но аз помолих жената да прави почивки.Много болеше.После посвикнах до степен,че за 25мин,ми правеха крака,мишници и тиъгълник.След малко повече от половин година обаче ми се появиха едни странни пъпчици,та айде по доктори,а знаете как е-винаги преди АГ преглед -освежаване,бръснене...Та заради честите посещения при доктора започнах пак с бръснача.Но сега се бръсна по 1 седмично.За 7 дни не ставам като таралеж,нито съм идеално гладка,но мисля,че е това е добър резултат,имайки предвид,че има жени за по 2-3 дни вече минават с ножчето.Ще се мъча отново да свиквам с бръсненето по-рядко.А при наличие на повече финанси ,ще мина пак на кола-маска.А за самобръсначките използвам Синия Венус със сменяеми ножчета.За мен си заслужава парите.Първото ножче се съсипа след около 3 месеца,като тогава се бръснех през ден-два-крака,мишници,триъгълник-беше лято.Та горе долу сменям ножчето на толкова време-3месеца+/- седмица-две...

# 350
  • Мнения: 45
Бърз въпрос - колко дълги горе-долу трябва да са косъмчетата, за да е най-лесно да ги отскубе колата? Не съм ходила досега на козметик, само съм пробвала сама с кола-маска, освен бръснач, разбира се, но нищо не стана. (некачествена кола-маска?  newsm78)

# 351
  • Провинция
  • Мнения: 509
Бърз въпрос - колко дълги горе-долу трябва да са косъмчетата, за да е най-лесно да ги отскубе колата? Не съм ходила досега на козметик, само съм пробвала сама с кола-маска, освен бръснач, разбира се, но нищо не стана. (некачествена кола-маска?  newsm78)

Според мойте наблюдения ,колкото по-дълги,толкова по-лесно и бързо става...Иначе според моята козметичка , цитирам "като за епилатор"(т.к. й споделих,че подмишниците и краката съм ги минавала няколко пъти с него .

# 352
  • Мнения: 45


Според мойте наблюдения ,колкото по-дълги,толкова по-лесно и бързо става...Иначе според моята козметичка , цитирам "като за епилатор"(т.к. й споделих,че подмишниците и краката съм ги минавала няколко пъти с него .
  bouquet

# 353
  • Мнения: 4
ето какво открих по темата във фейсбук. сайтът им е в  конструкция, но пък са дали доста инфо и във фейсбук.
http://www.facebook.com/pages/Kalo-dulgotraina-epilacia/244415365573428?sk=info

Мерси етийорданова за инфото - сайтът им вече работи и си поръчах продукта

ето ти линк  http://www.kalo-bg.com/

# 354
  • Мнения: 609
Здравей Кокетка, знам, че работи и аз си поръчах преди около месец. Сега се организираме с 2 приятелки да си поръчаме 5 продукта на веднъж, че излизат по-евтино. Аз си махам космите абсолютно навсякъде и първата ми опаковка е на привършване, а определено има ефект и не ми се иска да спирам точно сега с мазането.

# 355
  • Мнения: 609
Ами като се сетя какви пари съм давала за фото епилация, това ми излиза доста по-евтино, а и го ползвам много време. Предполагам, че ако се ползва само за определени зони ще изкара доста повече. съдейки по моите резултати е страшно ефективно, така че парите ги прежалвам без да се замисля.

# 356
  • Мнения: X
Хм, ако позволите едно мъжко мнение...
След години дране със самобръсначката по най-ценното което ние мъжете имаме Simple Smile се оказа че е като брадата - колкото по-често толкова по-твърд става косъма а и още по-често трябва да го правиш.
Проблема е че козметици за дамите много но за мъжки интимни части трудно се намира.
След години със самобръсначката не знам как оцелях след първата коламаска (ако така се пише), сега вече, 1 година по-късно кара по 1 месец а със самобръсначката по 8-10 дни, а не е да не съм космат като неандертал Simple Smile
Опитвам се да обясня на съпругата ми да не минава със самобръсначката ако не иска да стане кат мъжка брада и да се стърже все по-често.
Опитах и някакъв крем Виит но след 10 дни пак си бях за ,,третиране,, така че и това не свърши работа

П.П. М..ка му ама верно много боли тая маска (особено по ,,ония,, места) но пък е по-ефективна от самобръсначката и крема

# 357
  • Мнения: 0
Здравейте мили мами,моля ви кажете ми добра козметичка в Габрово.Отскоро съм тук и не познавам никого . Благодаря ви предварително!
Мога да те посъветвам да не ходиш в модна къща "божана" до цветята на пазара...  Peace

# 358
  • Мнения: 4
Здравей Кокетка, знам, че работи и аз си поръчах преди около месец. Сега се организираме с 2 приятелки да си поръчаме 5 продукта на веднъж, че излизат по-евтино. Аз си махам космите абсолютно навсякъде и първата ми опаковка е на привършване, а определено има ефект и не ми се иска да спирам точно сега с мазането.

Etiiordanova видя ли, че са намалили Кало но 49 лева и имат още по-добри цени за поръчка на повече бройки. ето ти линк към цените http://www.kalo-bg.com/index.php?option=com_virtuemart&Itemid=3

# 359
  • Мнения: 1 205
И аз ползвам кола маска, но категорично избягвам тази с лентите.
Причината е, че опитът ми там е много горчив! Много скъсани косми, резултата - много болка, много подкожни, космите поникват на 3-4 ден и то твърди, да не говорим, че къде скъсано къде не разтежа абсолютно различен.
Дълго време търсех добра козметика и намерих. Боли много по-малко при правилно дърпане, само след 2-я път космите вече растат почти еднакви и мноого тънички и редички.
Препоръчвам с 2 ръце този вид обемосмяване!
И търсете добри козметички! При правилно дърпане, не излизат подкожни!

Забравих да добавя, тъй като новите косми са много тънички, а и за да хваща колата по-добре преди процедурата минавам кожата с малко сода за хляб. Кожата се ексфолира много добре и кожата остава суха и идеална за кола.

Последна редакция: чт, 15 сеп 2011, 23:25 от plqsmlqs

Общи условия

Активация на акаунт