Кремът-чудо Sudocrem® вече и в България

  • 95 085
  • 233
  •   1
Отговори
  • www.bg-mamma.com
  • Мнения: 534
************************************* рекламна публикация *************************************



Кремът-чудо Sudocrem®, наричан още Чудокрем заради уникалните му свойства, вече се предлага и в българската аптечна мрежа.
Този продукт, предназначен за профилактика и грижа при подсичане на кожата при деца и бебета, се внася в България от Непентес България - представителство на полската фармацевтична компания Непентес АД.

Sudocrem®, е високо ефикасен, клинично тестван, антисептичен, хипоалергичен препарат против подсичане, продукт на ирландския фармацевтичен производител Forest Tosara Ltd. 
Препаратът е лидер в областта на препаратите против подсичане във Великобритания, Полша и много други европейски страни.

Sudocrem®, ще се грижи за нежната кожа на Вашето бебе!
Продуктът, одобрен на различни конкурси в целия свят, е носител на титлата „Mother & Baby Gold Award” и е признат за най-добър продукт за грижа за кожата във Великобритания.

Sudocrem®, в България е тестван и се препоръчва от Българската Педиатрична Асоциация и Българското Дерматологично Дружество.
 
Екипът на Маркетинг отдела на Непентес България очаква Вашите впечатления от Sudocrem®.

На Вашите въпроси, от профил Sudocrem, с радост ще отговори в рамките на два работни дни д-р Калин Хинов, Маркетинг Мениджър на Непентес-България.
Консултант при отговорите по всички въпроси, свързани със Sudocrem®, ще бъде председателят на Българската Педиатрична Асоциация, Доц. Евгени Генев.




Препаратът може да бъде намерен в аптечната мрежа.

# 1
  • Мнения: 3 034
подкрепям с две ръце! кремът е абсолютно чудо! никакъв друг не ползвам вече, всякакво подсичане изчезва след едно намазване, възхитена съм!!!  Hug

# 2
  • Мнения: 1 919
 Hug Благодаря за инфото, не бях чувала за тоз крем- ще го потърся в аптеките.  bouquet

# 3
  • Мнения: 1 267
мостра от този крем се раздава и на родилките в болниците. все още не съм го пробвала.

# 4
  • Мнения: 559
На каква цена е?

# 5
  • Мнения: 33
Здравейте!
Радвам се, че Судокрем предизвиква интерес. На пазара има 2 опаковки - 60 и 125 грама. Цената им е съответно с препоръчителни цени 4,97 лева и 8,94 лева.

# 6
  • Мнения: 479
Много добър  Peace Имам го от чужбина. Рядко ми се е налагало да го ползвам, но действието е светкавично  Simple Smile

# 7
  • София
  • Мнения: 1 809
Да Ви попитам само при вече подсечено дупе ли се ползва или и превантивно? И за какво друго, освен за подсичане?
ИНаче съм чувала страхотни отзиви за този крем, все от приятелки, които живеят извън БГ и всички са възхитени, отивам да го закупя и аз  Peace
P.S. В кои аптеки може да се открие?

# 8
  • Мнения: 899
Да, в пакета-подарък, който раздават на всички родилки има мостричка на Судокрем. Мазах веднъж някакви пъпчици по дупето и изчезнаха. Ще пробваме пак по-нататък, не знаех, че е такова чудо това кремче  Peace

# 9
  • Мнения: 858
Отдавна съм убедена в свойствата му.Видях че се продава и в магазин Джъмбо.

# 10
  • Мнения: 33
Судокрем може да се прилага и при наличие на обрив, но и профилактично. Активните съставки на продукта, както подпомагат регенерацията на клетките, така и предпазват кожата от увреждане , като подпомагат запазването на естествения защитен слой на кожата. В този смисъл след смяна на изкуствената пелена и измиване на бебето е хубаво да се нанесе тънък слой от Судокрем, особено около гънките и по дупето.
Щом стана дума за цени, смятам, че едва ли някой може да предложи по-добри от изключителния вносител - Непентес България, който разпространява Судокрем единствено в аптечната мрежа. А през тази седмица, от Сряда до Неделя вкл. бих желал да Ви поканя да закупите Судокрем на промоционални цени  в НДК - София на Алея на здравето.

# 11
  • Мнения: 549
Когато родих дъщеря ми 2006 някаде четах за този крем и понеже имам позната която жижее в Лондон ,помолих да ни прати да го пробваме.Ако леко почервенееше дупето на малката мажех и край с проблема.В София в мола на Стамболийски съм го виждала в магазина на мадъркеар беше страшно скъп-някъде оклоло 40лв-ненормална работа.Хубаво е ,че го има в търговската мрежа вече.Крема е наистина страхотен!

# 12
  • Мнения: 31 088
Крема е страхотен и аз го купувах веднъж от Mathercare за 40 лв. и бях записана в тетрадката за обаждане като го получат. Не го получиха. Като го видях в кварталната аптека направих страхотен цирк. Откъде го имат, каква е тази цена, дали ще го имат пак? Хората ме гледаха като извънземно. Те не знаеха нищо за крема втази аптека.Абсолютно нищо. Аз им обясних подробно ефекта и как се използва.Мажа с него непрекъснато и не мисля да спирам.

# 13
  • Мнения: 2
HugИ ние сме особено доволни от крема,появява се подсичане,но при по-обилно намазване кожата на бебчо става отново нежна и гладка...препоръчваме на всички Simple Smile

# 14
  • Мнения: 1 488
Може ли в тази тема да се пишат и негативни коментари? На мен не ми харесва. Ползвах го упорито, но подсеченото не минаваше и се наложи да го сменя с друг, английски, крем.

Общи условия

Активация на акаунт