Яслата 13 и без болести

  • 20 489
  • 286
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 268
Ние почваме 4 седмица ясла. Адаптацията е добре, но хремата  Tired Боря я с какво ли не, през деня е добре, не тече нищо, но нощем е по-трудно. Нощес пробвах поредното бабешко лекарство - нарязан лук близко до леглото. Май имаше ефект, нощес пак ще е така,нищо, че смърди яко. Но трябва да не се влоши, че от сряда съм пак на работа.

Иначе продължавам да давам рибено масло Ескимос Кидс, той много го харесва, надявма се да му засили имунната система. Някой да знае нещо за Ехинацея - в каквъ вид се продава за децата, как се дава?

Успешна и здрава седмица за всички  Hug

# 16
  • Върху лъчите на Слънцето.
  • Мнения: 1 992
Здравейте!
Аз искам да започна хубавите мнения в новата темичка! Не смея да пиша! Криси вче свикна ( горе-долу) и се справя много добре в яслата. Сутрин като се събуди мрънка малко, но бързо му разминава. Там яде, спи, играе! Просто не смея да се похваля! Направо се плашех, като четях, как някои деца свиквали чак след 3-4 или повече месеца. А моето момченце за един месец има много голям напредък! (пупупу) .
Пожелавам ви го и на вас!  bouquet

# 17
  • Мнения: 3 971
Влизам на бързо от новото работно място Crazy
За първи ден и може да ме изгонят заради форума Joy ако и скайп имаше щеше да е върха Whistling

Ники тази сутрин след двуседмичен престои в къщи още от колата започна да рева Направо сърцета ми се свиГушкаше баща си и го молеше да го отведе
Звъннал към 10 30ч бил се заиграл и проблеми нямало Praynig

# 18
  • София
  • Мнения: 12 554
мира и днес и утре я оставяме у нас и сряда тръгва Praynig Heart Eyes ще почваме от днес адликуид фор кидс Peace

Ние ще сме със същата програма. Днес и утре у дома, в сряда на ясла.

Мис моят съвет е да не отлагаш АБ, защото по-лошо става. Дано Даяна оздравява бързичко.  Hug

catty m Ехинацеята е под формата на капки. Аз лично давам по 15 капки сутрин и вечер с лъжичка. Така давам 15 дена и след това още толкова почивка.

# 19
  • Мнения: 851
Привет и от мен!
Ninochka нали знаеш че Ликуида се дава 20 дена и 10 се почива /казвам го само, защото в листовката не го пише и ако аптекарката не ни го беше казала.../
Ние също сме на ясла от днес. Това в очето се оказа бактерия или замърсяване и мина за два дни. Но още наближавайки почна да вика, че не иска да ходи там. Незнам вече дали да не я върна в частната ясла. Там ходеше с желание. И си ми казваше чао на вратата и отиваше. Доста голяма разлика виждам, а не ми се вярваше Sad
А като стана въпрос за ваксини на мен много ми похвалиха Пнеумо 21 /май така беше/. В частната ясла я бяха сложили на няколко деца и те спрели да боледуват. /дори сополи нямали/ В Америка я слагали на новородени. Вие чували ли сте нещо?

# 20
  • София
  • Мнения: 259
Ема също не ходи три седмици на ясла, днес я заведох. Първо беше с грип, после мина в пневмония и лежахме 5 дни в Токуда, и миналата седмица я задържах в къщи, за се стабилизира малко. Въобще пълна лудница.

Сега ще я пусна 2-3 дни до обяд и после ще пробваме да спи там, все още не сме я оставяли цял ден, тези болести ни върнаха доста назад май.
Само дано да не се стига повече до болници и такива неща, че просто ще се побъркам съвсем.
Иначе сутринта рева като я взеха, но после не е ревала, седяла е настрани, сега докато свикне пак с децата там...

# 21
  • Мнения: 1 531
мерси, знам Peace
а есберитокс не е билково нито хомеопатично нали? аз затуй предпочетох ликуида newsm78 а саностол витамините също са химия нали? аз тях, доакт давам ликуида, ги спирам,нали?

# 22
  • София
  • Мнения: 437
Ниночка, даваш само ликуида. Някои майки през почивката дават от Саностола. Но говори с лекаря - той ще ти каже.

# 23
  • София
  • Мнения: 6 360
heart, не се плаши от Превенара. страничните ефекти, описани на листовката, са същите като при Пентаксима и при всяка друга ваксина. няма нещо по-специално. аз съм сложила Превенар на сина си, около мен всички познати също го сложиха - никой не е споделил и за най-дребно оплакване дори.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 248
Здравейте!
За сега Алито няма проблеми с яслата. А иначе от доста места,майки, приятели, аптекари и включително и лекарката ни ми препоръчаха РИБОМУНИЛ за подсилване и предпазване на имунната система.  Peace

# 25
  • Мнения: 800
Здрасти, какво е това Рубонуил? Пиши малко по-подробно, ако искаш и налични. За сега малкият не е бил болен - четвърта седмица е, но ми се иска да го "подсиля", защото непрекъснато гледам подсмърчащи хлапета в яслата. Моите хлапета са на Тенториум - това са руски медни продукти, които адски добре им действат, абсолютно чисти, без никакви противопоказания и химия в тях, ама ми стана интересно какво е това.

# 26
  • София
  • Мнения: 437
heart, не се плаши от Превенара. страничните ефекти, описани на листовката, са същите като при Пентаксима и при всяка друга ваксина. няма нещо по-специално. аз съм сложила Превенар на сина си, около мен всички познати също го сложиха - никой не е споделил и за най-дребно оплакване дори.

Мисля в тази насока аз.  Wink
Имаше ли някакъв ефект тази ваксина върху "ясленските сополи"? Мисля, че в онзи другия форум бях чела, че Марти ще посещава ОДЗ.

# 27
  • Мнения: 2 631
Привет и от мен!
Нашето ясленче ходи в Приказен свят - Варна от средата на януари  Hug

За Превенара да споделя опит на нашето приятелче - след като сложиха се разболя и не можа да се оправи 1 месец от сополи и кашлица, след 1 седмица на ясла - отново е така  Peace
Аз не бих сложила, израстват се нещата  Peace Въпрос на личен избор, разбира се  Hug

Като цяло не мога да се оплача от болести - само няколко пъти сополив, но в реда на нещата, но ми е кърмаче де  Blush

# 28
  • Мнения: 3 695
Sisku, благодарности за темата!  Hug  bouquet Hug
Моето и тази седмица ще си е вкъщи, с таткото този път, дано се доизлекува, че накашля още!  Praynig
Някой знае ли дали трябва да се правят нови изследвания при прехвърляне от чиста ясла в ясла към ОДЗ?

# 29
  • Мнения: 1 208
tini защо сте вкъщи да не е болна Вики? Миналата седимца изпуснах темата, а сега ме мързи да чета. И да не са ви приели в някоя нова градина. На Пеша като го прехвърляхме септември само му взех картона от старата градина, на който пишеше до кога точно е бил там и не съм му правила изследвания. Да цункаш Викито.

Общи условия

Активация на акаунт