Как казахте на мъжа до вас че ще бъде татко ?

  • 5 270
  • 85
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 491
Не ми беше идвал цикъла 1 месец,но аз съм си малко разсеяна #Crazy,правихме опити 7-8 месеца и на мен ми беше писнало да си броя дните до следващия път когато ще си направя теста......и така бях забравила....Най-вероятно и за това забременях защото спрях да се вманиачавам...
И така...купих си 1 тест и хоп EFP,след 1 седмица ще ходим на екскурзия във Венеция.Мислех там да му кажа.....ама пуста му женска уста,още вечерта като си легнахме му казах.Много се зарадва,не го осъзна в началото и беше в стрес,но после се оправи Mr. Green

# 46
  • София
  • Мнения: 4 586
Изчаках го да се върне от работа и му показах теста. Heart Eyes

# 47
  • Мнения: 1 367
Той знаеше,че МЦ ми закъснява и му бях споменала между другото,че ще ходя на лекар.Но както се оказа впоследствие,беше забравил точно кога.Та прибираме се от гости късно вечерта,след като аз през цялото време мислех как по-оригинално да му кажа и нищо не ми роди главата.Диалогът беш горе-долу следният:
Аз:Имаш поздрави от д-р Р./личната ни лекарка/
Той:Мерси.Къде я видя?
Аз:Ми ходих за направление днес за АГ.
Той:Да бе,бях забравил.Кога ще ходиш на АГ?
Аз:Днес бях.
Той:/след няколко секуди пауза/И?
Аз:Ако е живот и здраве,през февруари ще ставаме трима.Сега съм в 6-тата седмица
Нищо не каза,само силно стисна ръката ми.Няма да забравя погледа му...Оф,развълнувах се  Embarassed
Та така.Както вече ти е писала една мама,начинът да съобщиш новината за чакано и желано бебе не е толкова важен.Важно е какво съобщаваш.Ти ще намериш най-добрия начин,сигерна съм!Успех!

# 48
  • Мнения: 6 713
Бях в тоалетната и тичайки навън с теста в ръка, виках, че ще има бебе! Laughing Grinning Heart Eyes

# 49
  • Мнения: 5 026
Правихме заедно теста, по-точно го отчетохме заедно  Heart Eyes

# 50
  • Мнения: 4 335
Разбрах един ден преди рожденният му ден.Просто му подарих теста,още си го пазим Laughing

# 51
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Бях на гениколог и той влезе с мен - и двамата разбрахме тогава и двамата се изненадахме много .  Peace

# 52
  • София
  • Мнения: 23 067
И досега съжалявам, че не бях никак оригинална!Освен, ако крясъците от банята не се считат за оригинални  Mr. Green

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Направих си теста и не исках да гледам,беше ме страх ли,що ли не занм.Той седя,гледа го умно и  мълчеше няколко минути.После ми вика ''Колко черти трябва да има?Две ли?Щото има две.''
Така че,аз също съм от тези,на които таткото е казал... Rolling Eyes

# 54
  • София
  • Мнения: 1 139
Бяхме заедно като купих теста,закъсняваше ми вече 10 дена.Знаехме,че може и да се е случило нещо,макар и от един опит.Така и стана,след изтичането на времето на теста го отворих и оп.....две чертички.Той се зарадва повече от мен,аз бях в шок Shocked

Сега сме щастливи мама и татко!!! Heart Eyes

# 55
  • благоевград
  • Мнения: 164
  bouquet толкова мило ми става като ви 4ета дано скоро и на мен се случи да имам новина за казване Praynig

# 56
  • Мнения: 8 999
Изобщо не ми се оригиналничеше. Едвам го дочаках да се прибере от работа и още на вратата му изстрелях новината. Бях толкова щастлива, че едвам се побирах в кожата си. А и бебето, все пак, беше очаквано.

# 57
  • Варна
  • Мнения: 2 387
Разбрах един ден преди рожденният му ден.Просто му подарих теста,още си го пазим Laughing
и аз точно така съобщих новината! Но знаех седмица преди това-няма да описвам колко трудно ми беше да издържа до РД.

# 58
  • Мнения: 1 674
Нямаше нищо оригинално и в двата пъти!
Явно нямам въображение за такива неща!
май и аз Mr. Green

# 59
  • Мнения: 540
ами бяхме заедно,даже той ми направи втория тест да бъдел сигурен Crazy казах му ако иска и в место мен да се изчишка Laughing
Joy
 hahaha hahaha Joy Joy Joy hahaha hahaha
и ние така

Общи условия

Активация на акаунт