Отзиви за маска за коса Loreal Professionel - Absolut Repair ?

  • 23 616
  • 96
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 224
В чуденка съм. Имам шампоана от същата серия, доволна съм от него, та за това се чудя дали и маската е хубава. Ако сте я ползвали - споделете мнение .

# 1
  • Мнения: 78
има доста писано за тази маска по различните теми тук относно косата.
Да много е хубава!А пък щом си доволна от шампиона мисля че ще ти се отрази добре на косата- все пак са от една серия.Аз лично я ползвам от много време и от време на време я редувам с домашни маски , за почивка.За изтощена коса е супер но ако само ти е суха интенс репийр и по добре.

# 2
  • Мнения: 1 224
Изтощена ми е , доста.
Пък и не винаги когато шампоанът е хубав, маската също е хубава. Дори за мен е по-важно какво си слагам след шампоана, защото то придава добрия вид на косата  Peace

# 3
  • Мнения: 105
да, маската е много хубава, както и балсама за коса Peace

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 23
Използвам същата маска - много съм доволна. Косата ми е на руси кичури и до сега не е имала такъв блясък. Мисля, че няма да съжаляваш ако си я купиш Hug

# 5
  • Мнения: 282
Аз си взех маска за суха коса и шампоан Интенс Рипер да кажа честно много съм доволна, косата ми е много лъскава и мекичка, предполагам, че и Абсолют Рипер - а си заслужава  Peace

# 6
  • Мнения: 2 414
Като цяло сум по-доволна от серията Интенс Рипер  в сравнение с Абсолют-а,но при мн проблема идваше от шампоана,който ми иджаше доста силен за тънката коса.Иначе маската е много добра,ампулите от същата серия са страхотни-горещо и ги препоръчвам. Peace

# 7
  • Мнения: 3 413
Тази маска от златна рибка ли си я поръчвате?

# 8
a има ли нйакой който е ползвал и absolut repair и   intense repair за да сподели с койа косата става по мека и хидратирана.аз сам с много суха коса  ,толкова е тварда направо боцка в краиштата.изтоштена е по скоро от сухотата си и косъма ми е дебел.бойадисвам се ,но не всеки месец,но доскоро се изправйах редовно.косата ми е много гаста .кое от двете да избера -intense или        absolut repair?

# 9
  • Мнения: 2 414
Тази маска от златна рибка ли си я поръчвате?
Аз си я взимам от фризьора ми. Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 1 450
Маската е страхотна Peace  Аз я поръчвам от Златна рибка.

# 11
  • Мнения: 3 521
п4ели4ка, absolut repair, хидратира и омекотява повече. intense repair е по-скоро, за начупен косъм.

Маската е много хубава Peace.

# 12
  • Мнения: 2 407
Маската е номер едно-взимай я ,няма да съжаляваш.

# 13
  • Мнения: 3 050
А за заплитаща се коса, по-суха, но неувредена (поне според мен, защото не е боядисвана никога, много рядко я къдря с маша) Интенс или Абсолют-а   bouquet

# 14
  • Мнения: 3 521
Intense, но преди това защо не опиташ кристали/силикони за коса или някой продукт за лесно разрясване(Gliss Kur - имат хубави спрейове(оранжевият е за заплитаща се, склонна към късане коса със сухи крайчета).

Общи условия

Активация на акаунт