Пудра с блестящи частици

  • 11 520
  • 62
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 224
Денси, ще мога ли да те помоля да си намажеш някъде / примерно по ръката / от пудрата на Estee Lauder и да го снимаш за да видя как стои горе долу за да знам дали да я поръчвам  Praynig Praynig Praynig

# 31
  • Мнения: 2 631
Тополинка, на снимки, правени в къщи, едва ли ще се види пудрата...  Wink
По-добре намери реклама на продукта в интернет и виж готово представяне (снимки, клипчета...)!

# 32
  • Мнения: 637
jorjeta, мерси за снимката  bouquet
Предполагам, че ще ми дойде тъмничка Rolling Eyes
gerry_1912, а този продукт е истинско бижу Heart Eyes Има ли го вече по магазините?

# 33
  • Мнения: 31 128
Денси, ще мога ли да те помоля да си намажеш някъде / примерно по ръката / от пудрата на Estee Lauder и да го снимаш за да видя как стои горе долу за да знам дали да я поръчвам  Praynig Praynig Praynig
За съжаление нещо ми се повред фотоапарата и не мога. Съветвам те да не я поръчваш. Не е добра.Вземи си белия или черния шоколад. Пробвай го и ще ти дадне мисля.

Последна редакция: чт, 30 окт 2008, 14:37 от densi

# 34
  • Мнения: 140
zapisvam se da sledq temata 4e mi stana interesno moje i az da si vzema ne6to takova

# 35
  • София
  • Мнения: 9 457
Аз ползвам пудрата с блестящи частици на Боржуа и сам доволна. Белия шоколад и мирише страхотно. newsm10
Аз ползвам същата и също много я харесвам.  Simple Smile
Блясъкът и е много дискретен и приятен.
A покривността каква е?? Прави ли кожата по-светла (каквато по принцип е функцията на пудрата) или е само като тази, която са описали момичетата, на Диор?
Да, прави я малко по-светла. И едновременно и дава лек блясък.  Wink
Но непременно я пробвай преди това в магазина.
Имай в предвид, че ти трябва и мека четка за нея отделно, защото няма с какво друго да се нанася. Peace

# 36
  • Мнения: 4 202
densi,преди няколко дни си взех пудрата на Ести,но още не съм я изпробвала.Искам да те питам как я нанасяш и подходяща ли е за дискотека,защото някой беше казал,че не е. newsm78
Абсолютно неподходяща е за дискотека. Стой на бели петна и е много грозно. Нанасям я с голяма четка, не с пух и то само на скулите и очите, защото иначе лъсваш ужасно. Цялото ти лице стой като мазно. Въобще очаквах много от тази пудра, а тя не е толкова добра. Казваха ,че е бронзант. Няма такова нещо. Илюминатор си е и то много силен. Не случайно е Коледна лимитка. Да се облестиш със злато за Коледа е чудесно, но за останалото време не.

И на мен ми е ужасно лъскава, пробвах я веднъж, но май няма да я ползвам.
Не мога да се лъсна толкова през деня  Crossing Arms

# 37
  • Мнения: 2 631
Аз ползвам пудрата с блестящи частици на Боржуа и сам доволна. Белия шоколад и мирише страхотно. newsm10
Аз ползвам същата и също много я харесвам.  Simple Smile
Блясъкът и е много дискретен и приятен.
A покривността каква е?? Прави ли кожата по-светла (каквато по принцип е функцията на пудрата) или е само като тази, която са описали момичетата, на Диор?
Да, прави я малко по-светла. И едновременно и дава лек блясък.  Wink
Но непременно я пробвай преди това в магазина.
Имай в предвид, че ти трябва и мека четка за нея отделно, защото няма с какво друго да се нанася. Peace

kopche, аз се отказах вече от шоколада на Буржоа. Вчера ходих в два големи магазина да си търся пудра и в двата ми казаха, че тази пудра по-скоро придава блясък на кожата и няма реална функция като истинска пудра. Даже я пробвах.. Наистина има много хубав блясък, но не беше това, което исках. Както писах по-горе, си купих пудра на Бел, която си е пудра и има много хубав дискретен блясък, а цената е двойно по-ниска  Grinning

# 38
  • Мнения: 434
В сайта на Буржоа сега гледам като нов продукт...ето тази бронзираща пудра: Изглежда  страхотно. Crazy Кога ли ще я има и тук,в Бг? Rolling Eyes

# 39
  • Мнения: 2 414
И аз от много време я гледам в сайта на Буржоа,но още я няма тук.
Интересно ми е с какво ще е по-различна от шоколадите. Thinking

# 40
  • Мнения: 1 224
A шоколадите златист блясък ли имат ?

# 41
  • Мнения: 434
И аз от много време я гледам в сайта на Буржоа,но още я няма тук.
Интересно ми е с какво ще е по-различна от шоколадите. Thinking

Не знам като форма ще е същата,но предполагам,че ще е по-златиста.Rolling Eyes Поне така се води...златна. Peace

# 42
  • Мнения: 31 128
Новата е по-различна с това че е златна със златни частици като тази на ЕЛ, а шоколадите са с много фини холограмни частици преливащи в различни цветове на светлината. На мен белия шоколад ми прави ефект на наистина бронзиране като грим във филмовото изкуство. под всеки ъгъл без фон дьо тен отдолу, лицето изглежда гладко, матирано и озаренено, а само златните частици стоят натруфено и дават мазен блясък под някакъв ъгъл. Все едно си се запотил.Опитвахме на различни по тен и състояни екожи. Винаги прави този мазен ефектна носа, челото, и брадичката или така наречената Т-зона дори и без тя самата да е мазна.

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 110
jorjeta, мерси за снимката  bouquet
Предполагам, че ще ми дойде тъмничка Rolling Eyes
gerry_1912, а този продукт е истинско бижу Heart Eyes Има ли го вече по магазините?


Ами очакваме я декември,все пак си е за Коледа Simple Smile

# 44
  • Мнения: 0
Кафявия шоколад на Буржоа е страхотен, аз го ползвам най-вече за скулите. Има много нежен блясък и мирише много приятно. Белия също е хубав, но мисля че е за по-светла кожа.

Общи условия

Активация на акаунт