Каква кукла "по така"?

  • 1 205
  • 6
  •   1
Отговори
  • софия
  • Мнения: 25 367
Момичета, моля споделете и ми помогнете: малката (на 2 години) има началото на другия месец имен ден и майка ми иска да й купи хубава кукла. По нейните думи да пишкала и правела 100 неща, но ме пита  има ли такава кукла и от къде. Ще ви бъда безкрайно благодарна да споделите вашите дребосъчки какви "такива" кукли имат и вие какво ми препоръчвате, от къде и някаква приблизителна цена, ако имате идея (може и поръчка през нет-а).
Голям товар ще ми свалите от раменете Hug  bouquet

# 1
# 2
  • софия
  • Мнения: 25 367
Франческа, ще бъда благодарна на лични впечатления (иначе и аз знам прекрасно да питам чичко Гугъл Simple Smile) Peace Имаме my first Baby Born и като, че ли търся нещо различно. Anabell или знам ли и аз? Каква е разликата между различните?

Последна редакция: пн, 27 окт 2008, 19:06 от zvanche

# 3
# 4
  • софия
  • Мнения: 25 367
Gvendulin, благодаря, но тази тема съм я прочела преди да пусна питането си Thinking.
Сигурно нещо не съм ясна:
- прочела съм темите във форума за куклите на Zapf. Имаме Baby Born и знам сайта на Zapf почти наизуст Crazy;
- пускала съм търсачка и тук, и в Google;
- интересува ме има ли някакви различни от горепосочените кукли и лични впечатления на майки, чийто деца имат подобни - интересни ли са им, играят ли с тях и т.н. (естествено всяко дете е различно). В Марсел имаше някакви, но продавачката не беше особено компетентна.

Последна редакция: вт, 28 окт 2008, 10:46 от zvanche

# 5
  • Мнения: 5 401
Руми, Кети купи такава кукла за Ева, за да я научи да ходи по нужда в гърне. Голям хит е в цялата градинка.. но й паднаха батериите. Жалко че не снимах Каби как гушкаше куклата и как тренираше за добър татко.  Grinning Та, питай направо Кети за лични впечатления.  Hug

# 6
  • софия
  • Мнения: 25 367
Руми, Кети купи такава кукла за Ева, ......
Hug Hug Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт