Сметките за телефон на детето ви

  • 2 124
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • вкъщи
  • Мнения: 704
на предплатена услуга са на мобилен за сега владея положението а домашния телефон е стационарен към кейбъл и зключва отвреме на време и те не го ползват Grinning

# 16
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
И не в кюпа.  Crazy
Лятото милата ми щерка навъртя над 55 лв. сметка. Имаше 29 СМС-а  ooooh! Поговорихме, обяснихме, че при следваща издънка е без телефон. Очакваме разбиране. И тя е в 5-ти клас.

# 17
  • Мнения: 2 926
15лв. такса - 12 номера с които говори безплатно и въпроса приключва.
Не говори извън безплатните минути, нито извън безплатните номера, нито пише смс-и.

# 18
Като са ми взимали от джобните съм стояла гладна,или съм носила нещо от вкъщи.
Целта е да се разбере,че парите се изкарват с труд и 50 лв.сметка при безплатни минути с тях е излишен разход. Wink

# 19
  • София
  • Мнения: 62 595
Засега проблеми няма. Те не могат да изговорят безплатните минути, а СМС не пращат. В час си изключват телефоните. Не че ги караме насила, а просто така става.

# 20
  • Мнения: 673
   Нашето семейство сме включени в група, като разговорите между нас са безплатни и имаме още 50 мин. безплатни разговори в мрежата на нашия оператор. Въпреки ,че можехме да му дадем и на Иво такава карта, преценихме , че и тези 12 лв на месеца са ни много / такса/, затова му купихме предплатена карта и си я зареждаме с ваучери. Разбира се ,нашия е още малък /трети клас/ и не говори още толкова много , но я си представете ,че му откраднат телефона примерно? Иди плащай после...

# 21
  • Мнения: 11 607
До сега сме нямали проблеми......Включени са в група с баща си и имат безплати минути.....Дано и занапред нямаме проблеми.

# 22
  • Мнения: 377
   ... Разбира се ,нашия е още малък /трети клас/ и не говори още толкова много , но я си представете ,че му откраднат телефона примерно? Иди плащай после...

За по-малките - това е варианта. На моя син му откраднаха телефона в5-ти клас и добре че беше с Прима, та не плащах после като поп на М-тел.   Mr. Green
Сега обаче децата (8-ми и 12-ти клас) са в група с мен (служебни карти) - имат по 150 минути с мен и по 30 към други номера извън групата. Казала съм, че плащам до 20 лева сметка (заедно с таксата), т.е. имат около 8 лева за надвишаване на безплатните минути и есемеси. Е, лев-два отгоре плащам, но синът ми си плати един път 7 лева от събраните пари за "неправомерно надвишаване" на сметката. Много му беше кофти  Mr. Green, защото ги събираше за нещо (не помня какво). Оттогава се съобразява.

# 23
  • Мнения: 2 700
Решението е Skype по възможност с камера. Съучени(ч)ците на дъщеря ми са непрекъснато на скайпа. Какво си говорят не знам, но пари не струва. Иначе беше едно непрекъснато звънене какво имат за домашно, кой какво и прави, кой кога ще излиза и т.н.

Конкретно аз не съм имала проблеми, но вашата сметка от 70 лв бледнее пред някои от сметките на съученички на дъщеря ми - 135 лв от стационарен, при това без да набира  телефони с 0 Wink

# 24
  • Мнения: 78
И на мен ми се случи да платя 68 лв сметка,като след разговор се разбра , че малката/8 г./ е пускала смс на някаква игра с думи.Поговорихме, не се е случвало отново, надявам се и в бъдеще да е така.

Общи условия

Активация на акаунт