Комбинация оранжево и лилаво ?

  • 4 401
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 32
Здарвейте, момичета,
поръчали сме мебели за детска стая в комбинация зелено и оранжево ( и двата цвята много приятни) с основа светло бежево, някой от вас има ли подобна комбинация и какъв цвят са ви стените. Много искаме да са лилави, но се двоумим дали ше стои добре с тази комбинация на мебелите. Ако някой има идея за цвят на стената, нека сподели:)
Мерси много за отговорите

# 1
  • София
  • Мнения: 3 879
аз не бих заложила на комбинация оранжево-зелено-лилаво...стените в такъв случай бих си ги направила супер неутрален цвят.

# 2
  • Мнения: 2 160
В този случай аз бих боядисала 2 от стените в оранжево и 2 в зелено.  Peace

# 3
  • Мнения: 178
Стените в много нежно пастелно екрю.

# 4
  • Мнения: 8 999
Светло бежаво /като основата на мебелите/, но по-светло. Голяма шарения ще настане с тия мебели, цветни стени, а като прибавиш и всички аксесоари, чаршафи, играчки и книжки в една детска стая, направо може да ти се завие свят от цветове.
В детските стаи вкъщи мебелите са избелен дъб и светло синьо, стените са цвят "оризова хартия", но пак ми се струва супер шарено и претрупано, чак уморително.

# 5
  • Мнения: 1 427
http://www.orgachim.bg/index.php?location=virtual1
Ето тук можеш да пробваш различни комбинации от цветове.
Аз например си падам по шаренията и такава комбинация би ми харесала,но някой ще кажат че е прекалено. Така че ,най-добре сама си прецени,но първо ако можеш виж някъде "на живо" как изглежда.
Светло- жълто ще е най-добре,според мен.

# 6
  • Мнения: 8 999
Но пък като се замисля, май ще изглежда добре, ако стените са много бледо оранжево.

# 7
  • Мнения: 55
При нас в детската цветовете са такива, като корпусът на мебелите е много светло жълто. Стените са ни обаче нещо като пепел от рози - също много светло. На мене ми харесва.

# 8
  • Мнения: 1 632
В този случай аз бих боядисала 2 от стените в оранжево и 2 в зелено.  Peace
Peace
При нас в детската цветовете са такива, като корпусът на мебелите е много светло жълто. Стените са ни обаче нещо като пепел от рози - също много светло. На мене ми харесва.
Покажи снимки да видим,моля!

# 9
  • Мнения: 1 277
Според мен с някакъв светъл цвят на стените ще изглежда по-добре. Например бледо жълто или екрю.

# 10
  • Мнения: 32
Момичета, благодаря ви много за отговорите Simple Smile
aval, ще можеш ли да покажеш снимки да видя как ще изглежда:)
Благодаря! Wink

# 11
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
без лилаво.

# 12
  • Мнения: 55
Дано съм се справила. Заповядай:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=302093&pid=8593226

# 13
  • Мнения: 1 427
Много свежо и весело  Peace

# 14
  • Мнения: 2 803

Много приятно изглежда.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт