И какво да направя?

  • 3 459
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 448
Ама, че сте одъртяли изкуфелници.  Laughing Някой много бързо са забравили, колко е трудно да си на 16-17г. и колко сложни душевни терзания има тогава. Как една целувка може да е нещо много, много важно. Crossing Arms

Как да не е важна сега една целувка, а си представи, че се отнася за целувка на мъжа ти с друга. Маловажно ли ще ти се стори.   Mr. Green

# 31
  • Мнения: 1 062


Как да не е важна сега една целувка, а си представи, че се отнася за целувка на мъжа ти с друга. Маловажно ли ще ти се стори.   Mr. Green



О, много ще е важно разбира се, особено за него, и последствията. В този случай, една целувка се равнява на едно кастриране  Joy. Шегата на страна, но в тийн възрастта, целувката има друго измерение, особено, ако е придружена с дълго влюбване преди нея. Всички знаем как е  Wink

# 32
  • София
  • Мнения: 128
ЩЕ КАЖА НА ВСИЧКИ,КОИТО МЕ ПОДКРЕПИХА-ДА ЦЕЛУНАХМЕ СЕ...БЕШЕ ВЗАИМНО И Т.Н.-БЕЗ ПОДРОБНОСТИ! :Stuck Out Tongue:P:P:P:P:P

# 33
  • София
  • Мнения: 128
Много е хубаво,когато целунеш някой които наистина обичаш..а аз смея да кажа,че го обожавам!

# 34
  • Мнения: 2 631
antonyafıre, виж сега.... В ДиС не се изписват 2 страници с препоръки и не се връщаш години назад, за да дадеш правилния съвет, и после авторът да ти каже "Без подробности"!!
Давай подробностите веднага!  Twisted Evil Twisted Evil

# 35
  • София
  • Мнения: 128
хахах  Embarassed ... излязохме нали и той после ме изпрати до нас и нали аз си се бях гушнала в него и той ме хвана за ръката и се целунахме  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes и днес се виждаме за последно и той си заминава,но поне след толкова много време стана каквото стана  Flutter Flutter

# 36
# 37
  • Мнения: 2 631
И сега като замине, какво??  Confused Cry

# 38
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
тцтцтц голямо туткане ....
важното е че поне следващия път, ще започнете да се целувате както трябва

# 39
  • Мнения: 2 448
Браво! Сега целувка , следващия път секс.  Wink

# 40
  • Мнения: 1 447
Браво! Сега целувка , следващия път секс.  Wink
А по-следващия брак. Mr. Green

# 41
  • Мнения: 9 052
Не му говори zа момчета zа какво ти е?  Ако сте един zа друг всичко ще се оправи.

Общи условия

Активация на акаунт