Обгазена ли е Варна днес?

  • 2 357
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 746
Аз също усетих миризма на нафта сутринта.  Беше доста силна. Става въпрос за района до ХЕИ.

Потвърждавам, и ние сме в този район.Беше около 7 сутринта. newsm78

# 31
  • Мнения: 3 010
Сутринта и на мен ми миришеше странно викам си егати за пръв сутрин да е толкова силна миризмата на изгорели газове  Shocked, живея до Окръжна болница  Sad . Случайно попаднха на тая темичката....

# 32
  • Мнения: 1 432
В Победа миришеше на  нафта или изгорели гуми  Thinking


Комши, нали .зна4и не съм фантазирала

# 33
  • Мнения: 977
Момичета, какво се случва във Варна днес?
Продължава ли да мирише странно?

# 34
  • Варна
  • Мнения: 1 133
Нищо не усещам. До Спортна зала съм, сутринта водих малката на градина до АГ-то - пак не усетих нищо.
Ама ме притеснихте - децата играят в двора на градината.

# 35
  • Мнения: 1 432
Днес е ОК

# 36
  • Мнения: 2 018
Днес няма, но така и никой не каза какво е било. Тец-а ли беше, какво ли? Нито по новини споменаха... Rolling Eyes

# 37
  • Мнения: 2 259
В момента се носи отново онази гадна миризма на нафта ли ,какво ли? #Cussing out
Това е до Колхозен пазар!
Затворих навсякъде.Какво става бе? Thinking
Ей кмета ,ела на сам да подушиш Outta Joint

# 38
  • Мнения: 2 129
В момента се носи отново онази гадна миризма на нафта ли ,какво ли? #Cussing out
Това е до Колхозен пазар!
Затворих навсякъде.Какво става бе? Thinking
Ей кмета ,ела на сам да подушиш Outta Joint
Само си го представям как пали мерцедеса и е там Joy

# 39
  • Мнения: 386
Здравейте,

 Резултатите от системите за наблюдение качеството на атмосферния въздух, според Закона за чистотата на атмосферния въздух, са държавна собственост; според същия, данните са достъпни без заплащане от всички.
Така видях например за Бургас,като кликнете на съдържанието на наблюдавания елемент в линка  и го виждата в реално време
http://84.54.135.92/

а за Варна и да има,  намерих само:
"Информацията се предоставя по реда на Закона за достъп до обществена информация. Необходимо е да се напише официално писмо-заявление до Директора на РИОСВ. "

http://nfp-bg.eionet.eu.int/cds_bg/riewvn/vn1.htm

# 40
  • Мнения: 2 180
Докато намеря темата.....  ooooh! Като идвах към работа зверски миришеше на сяра, чак се наложи известно време да дишам през ръкавицата си, че и без това ми е лошо.  Tired Усетихте ли нещо? Така ли ще бъде вече? Писна ми да търпя принудително какво ли не- стига ми огромната мощна антена на Глобул над спалнята ми.  Close

# 41
  • Мнения: 674
Аз нищо не усещам а имам доста силно обоняние...... newsm78 newsm78
Не няма нищо - питах брат ми той е шефче на отдел в Общината!!! Peace Peace

# 42
  • Мнения: 830
В офиса единият колега е скаран с водата и сапуна, та.....обгазена съм  Mr. Green
Иначе въздуха вън е добре, искам вече да мирише на пролет  Cry

# 43
  • Мнения: 2 180
Явно бремелинския ми нос е по-чувствителен и съм вървяла зад хора, които рано сутрин са изпускали газове.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт