Омекотител за дрехи?

  • 31 370
  • 212
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 15 379
Floral, къде си виждала Коколино в София? Не съм виждала от години, а ако намеря веднага ще купя.

# 166
  • у нас
  • Мнения: 1 870
ленор- син
сано максима - бял Hug

# 167
  • Мнения: 5 207
Ок, явно съм се объркала за силан, но за коколино не е вярно, че го няма на нашия пазар. Юниливър може да е бил главен вносител, но коколино сега се внася и от частни вносители. Като има и разновидности, освен немски коколино, има и холандски, който е  Robyn, както и английски.

Юниливър е проидводителят на този продукт и само те имат правата да го внасят в България. Това, че някой е внесъл две кашончета омекотител и го продава в едно-две магазинчета в София, не означава, че го има навсякъде. Едно време го имаше по всички големи супермаркети. Разбра ли ми мисълта сега?
В Бургас например преди намирах на едно място немския вариант Kuschelweich, но вече не му носят на човека. Е, намерих си начин по интернет да се снабдявам с английския (Comfort), че и с американския (Snuggle), като последният има няколко наистина божествени аромата, а английския е със същите аромати като нашия.

# 168
  • Мнения: 1 650
Слушай какво! Изобщо не ми обяснявай мисълта си. Имам 3 магазина за които си внасям стока от Германия, Холандия и Англия. Освен това продавам тези продукти и на едро, такаче 1 кашонче можеш да си внесеш ти, но не и аз. А това, че ти не си виждала по магазинчетата си е твой проблем. Естествено, че в големите вериги немогат да продават такива продукти.

# 169
  • Мнения: 5 207
Слушам, госпожо.  Joy
Внасяй и си продавай, това е чудесно, но не ме вълнува, защото твоят внос не може да стигне до мен. Аз пък си внасям за себе си и открих, че ми излиза по-евтино отколкото да си ги купя от теб например. А още по-евтино ще ми излиза, ако се внасят от официалния представител в много по-големи количества, отколкото ти можеш да си позволиш, и ги има навсякъде и най-вече по големите магазини.
Успех с бизнеса, защото очевидно снабдяваш с качествена стока.

# 170
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Floral, защо се ежиш така? Никой не е искал да те обиди, guess who е абсолютно права. За повечето от нас е все едно дали не се внася изобщо или някой го внася да зарежда собствените си магазини. То всичко може да се внесе, важното е дали е масово и е достъпно за всеки. Коколино определено не е, аз не съм го виждала от години. Не е въпросът да обърна града за да го намеря, а да го има във всички магазини, както едно време. Не виждам защо скачаш като ужилена.

# 171
  • Мнения: 1 650
Нищо подобно, тя скочи с думите "слушай какво". Simple SmileИ се впряга. Разберете само, че стоката, която се внася от голям търговски вносител и е предназначена за нашия пазар не е със същото качество като тази за пазара в Германия примерно.

# 172
  • Мнения: 5 207
Нищо подобно, тя скочи с думите "слушай какво". Simple SmileИ се впряга. Разберете само, че стоката, която се внася от голям търговски вносител и е предназначена за нашия пазар не е със същото качество като тази за пазара в Германия примерно.

Извинявай, но в последните си няколко постинга не мога да намеря думите "слушай какво", отправени към теб. И не се впрягам изобщо - нали си говорим, обменяме информация... За какво да се впрягам?
За останалото имаш право. Странното обаче е, че между българското Коколино и английския Комфорт не намирам никаква разлика (мисля, че ги правят на едно място, затова). Но в повечето случаи качеството тук е по-лошо.

# 173
  • Мнения: 1 165
guess who, ти от къде си ги поръчваш?

# 174
  • Мнения: 5 207
guess who, ти от къде си ги поръчваш?

Не знам дали му е тук мястото, но все пак: от този сайт. Цената за доставка е 29,99 лири за пакет до 30 кг. Два-три пъти в годината (като е евтина лирата) правя големи поръчки с прахове и течни прапарати, омекотители и хранителни продукти.

EDIT. Правех поръчки. Сега гледам, че са увеличили доставката на 35.99 лири и се впрегнах. Много ме е яд.  #Cussing out

# 175
  • Мнения: 15 379
Разберете само, че стоката, която се внася от голям търговски вносител и е предназначена за нашия пазар не е със същото качество като тази за пазара в Германия примерно.
Това е абсолютно вярно,за съжаление ooooh!. Прах за пране, омекотители, козметика и пр., нищо не е същото...
И съм бясна и разочарована, след като смениха опаковките на Ленор, светлосиният има абсолютно различен и за съжаление противен аромат Tired.

# 176
  • Мнения: 1 650
Нищо подобно, тя скочи с думите "слушай какво". Simple SmileИ се впряга. Разберете само, че стоката, която се внася от голям търговски вносител и е предназначена за нашия пазар не е със същото качество като тази за пазара в Германия примерно.

Извинявай, но в последните си няколко постинга не мога да намеря думите "слушай какво", отправени към теб. И не се впрягам изобщо - нали си говорим, обменяме информация... За какво да се впрягам?
За останалото имаш право. Странното обаче е, че между българското Коколино и английския Комфорт не намирам никаква разлика (мисля, че ги правят на едно място, затова). Но в повечето случаи качеството тук е по-лошо.
ОК, Най- сетне "ти разбрах мисълта"...Спокойно!

# 177
  • Мнения: 2 229
Moмичета, какво ще стане, ако омекотителят се сложи заедно с праха за пране, на едно място? Embarassed

# 178
  • Мнения: 1 650
Moмичета, какво ще стане, ако омекотителят се сложи заедно с праха за пране, на едно място? Embarassed
Ефекта ще е нулев, за това пералнята на края си го взима преди центруфуга.

# 179
  • Мнения: 2 229
Жалко. Sad

А ако слагам омекотителя в неговото си отделение, но след изпиране, той си стои така, какъв може да е проблемът? Rolling Eyes Всъщност това става и не знам защо..
Дали нещо е запушено, счупено или пък програмата не включва омекотител просто?! Confused

Общи условия

Активация на акаунт