Еконт Експрес-най лошите и нелоялни работодатели...

  • 21 442
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 194
Аз съм въпросната приятелка на Деси - кабзималка
Та относно заплатите в ЕЕ - зависи много от офиса, в който работиш. Аз съм в управлението - забавяне нулево, защото един от нас да е недоволен и да реши да напусне прецедентно - се разваля цялата схема на работата, докато му намерят заместник колегите поемат задълженията му и недоволните стават повече NaughtyПо другите офиси също е така. Проблем е само София - и за него всички знаят. Текучеството на персонал е огромнооо. Няма кадърни кадри. Да не се обидят колегите - но за да работиш ефективно в София (говоря за Резбарска, а не за другите ни офиси) просто трябва да си с железни нерви, да схващаш бързо и по-възможност безгрешен. А такъв ставаш с течение на много работа в ЕЕ. Като ти отрежат дневнатта премия за всяка твоя грешка - ти се научаваш да не грешиш.
Само прочетете колко недоволни клиенти има. Защо? Защото служителят не си разбира още от работата и е допуснал грешка. Следва рекламацията. От нея автоматично се режат премиите. А докато се разгледа и разследва кой е крив и кой е прав - т.е. кой ще плати за грешката накрая - заплата не се превежда. Как да преведат пари -а ако после имат да взимат от вас, как ще стане?
Заплатите са високи - да, социални придобивки, застраховки..всичко си е както му е реда. Според мен поговорката важи с бясна сила в българия -Лисицата като не стигнала гроздето и казала, че е кисело. Работа има много, нерви много - но ако вложиш и ти от себе си и свикнеш с темпото - всичко става рутина, работното времето започва да ти стига, парите те задоволяват, ако си амбициозен можеш и да се развиваш....въпроса е, че от там насетне започват други отговорности, друго естество на работа, на ново обучние и нагаждане...
Според мен работат в ЕЕ е добре заплатена и то навреме и е дин добър урок(опит за всички които искат да правят много пари без да бачкат и да влагат от себе си).
Извинете за дългия пост - но подобни изказвания, без солидни доказателства, причнни следствия и др. и то от хора, които не работят или не са работили в ЕЕ......не би трябвало да има

# 31
  • Мнения: 0
В крайна сметка, който не е доволен, да не чака много време. Това ни е на нас - мълчим, където не трябва, после се оплакваме.   Wink


Цитат
V kraina smetka,koito ne e dovolen da ne 4aka mnogo vreme.tova ni e na nas-myl4im kydeto ne trqbva,posle se oplakvame

Последна редакция: пн, 10 ное 2008, 02:11 от Mamma

# 32
  • Мнения: 13
Момичета, съжалявам за лекото отклонение от темата, но като прочетох мненията на повечето ви и се притесних сега и не знам какво да правя. Вчера изпратих едни много важни документи на сестра ми с Еконт и уж си платих да се доставят за точно определен час днес. Принципно документите са необходими за понеделник, но аз за да се презастраховам, поисках да се доставят с днешния разнос. То хубаво, но все още документите не са пристигнали...а уж изрично е посочено разнос събота и точно определен час. Платих си 2.40  за тази допълнителна услуга. Не е фатално да се доставят и в понеделник, но след понеделник вече е критично положението и за това много се притеснявам.
Изчаквахме до последно и за това не се обадихме след като не бяха доставени в уречения час, понеже все си мислехме, че може да закъснеят. След това стана късно и call center-a вече не работят, а в офиса който обслужва града където трябва да бъдат доставени никой не вдига. Аз честно казано за първи път използвам такива услуги и изобщо не знам как да постъпя. Някой, който е имал взимане даване с тях може ли да ме посъветва? Има ли възможност да следя статуса на поръчката си? Къде е по-правилно да се обадя и да проверя какво става с пратката ми, на общия телефон на който се правят поръчките или в офиса в града където трябва да пристигне. Колко време отнема за пристигането на пратка от София до някой друг град? Благодаря предварително!

# 33
  • Мнения: 738
Лелелеле, аз вече няколко пъти попадам на обява за управител на офис в Бургас, заплата - 3090 лв бруто Shocked Реших, че има грешка... Laughing

# 34
  • Мнения: 4
bibonka:
Къде е по-правилно да се обадя и да проверя какво става с пратката ми, на общия телефон на който се правят поръчките или в офиса в града където трябва да пристигне. Колко време отнема за пристигането на пратка от София до някой друг град? Благодаря предварително!

в сайта на еконт може да си провериш по номера на товарителницата, къде ти се намира пратката, или на телефоните, няма значение къде, те така или иначе я проследяват също по компютъра.

# 35
  • Мнения: 13
bondan ,  изобщо не мога да намеря това нещо в сайта на Еконт. Никъде няма опция за проверка по номер. на сайта на Спиди е лесно. Там го има, но тук никъде не го открих

# 36
  • Мнения: 4
bondan ,  изобщо не мога да намеря това нещо в сайта на Еконт. Никъде няма опция за проверка по номер. на сайта на Спиди е лесно. Там го има, но тук никъде не го открих

аз понеже си влизам служебно си имам парола, предполагам, че просто трябва да се регистрираш, за да можеш и ти  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт