Вечно бременна...

  • 2 030
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 173
благодаря,ама ми е тъпо да чакам,ама като се замисля,че съм чакала 9 месеца,още малко ще почакам

# 16
  • Мнения: 1 464
Не се притеснявай а наслаждавай на спокойствието,че ще го имаш само още няколко дни,полегни си и мързелуууууувай .После като дойде бебчо ще си безкрайно щастлива но и много заета така че,поглези се сега.
Леко раждане ти желая !

# 17
  • София
  • Мнения: 11 692
Не се притеснявай а наслаждавай на спокойствието,че ще го имаш само още няколко дни,полегни си и мързелуууууувай .После като дойде бебчо ще си безкрайно щастлива но и много заета така че,поглези се сега.
Леко раждане ти желая !
  202uu

И аз бях като теб "вечно бременна".Ама докато ме настигнеш има време,преносих 9 дни. LaughingТака че почивай,че после наистина не остава време за това.Леко раждане!!!

# 18
  • Мнения: 1 173
по време на контракциите или между тях бебето как се държи,активно ли е или е строго индивидуално,това не съм го чела

# 19
  • Мнения: 3 550
Разбирам те напълно. Аз накрая също бях луднала. Идваха ми гости и като ме видях с тумбака: "Ама, вие още ли сте 2 в 1?" "Амии, още!" Едва ли не трябваше да се чувствам виновна, че не съм родила.

# 20
  • Германия
  • Мнения: 8 096
добре дошла в отбора на мамите с дебело търпение  Confused
За да се спасиш от изнервящи питанки най-добре се покрий и не вдигай телефона (аз накрая вдигах с думите "не съм родила още, не досаждай") мъжът ми и той си беше оставил на ICQ-то като away message нещо от сорта, че още сме в очакване и като стане събитието ще го съобщим както си му е реда.
За това дали бебето "съдейства" по някакъв начин по време на гоненето на плода - не съм сигурна дали при всеки го има, това най-добре акушерките могат да ти отговорят

# 21
  • Германия
  • Мнения: 8 096
Разбирам те напълно. Аз накрая също бях луднала. Идваха ми гости и като ме видях с тумбака: "Ама, вие още ли сте 2 в 1?" "Амии, още!" Едва ли не трябваше да се чувствам виновна, че не съм родила.
аа да! А майка ми дори я смъмрих по тел-а, че аз не съм машина, да натиснеш копчето и да го родя...

# 22
  • София
  • Мнения: 725
Мила не се притеснявай - ще си излезе шушулката когато си реши и май нищо не може да се направи по въпроса....
Аз преносих 10 дни - за тези 10 дни лекарите 3 пъти опитваха да ми предизвикат раждането с таблетки, системи, ген. прегледи и т.н. и успяха на третия път - просто на Жожко не му се излизаше и първите два пъти не им позволи да го изкарат и това е положението.... Първите два пъти почваха контракции - аз качвах стълбите на Шейново нагоре-надолу с надеждата да спомогна процеса - и двата пъти спират контракциите и толкоз - отказва се човека....
За всяко нещо си има причина/може би иска да се появи на определена дата/ - зная как се чувстваш, ама наближава момента, така че събирай сили!!!!

Поздрави и леко раждане!!!!

# 23
  • Мнения: 2 567
благодаря,ама ми е тъпо да чакам,ама като се замисля,че съм чакала 9 месеца,още малко ще почакам
Аз сигурно съм единствената луда, но на мен пък не ми се "даваше" корема  Embarassed Беше ми толкова хубаво с него, нито ми е тежало, нито нищо  Heart Eyes
Природата си знае работата...имай още малко търпение.
Леко раждане и едно здраво бебче!   bouquet

# 24
  • Мнения: 2 784
Мен свекито ме питаше всеки ден как съм и като кажех "ДОбре""Е,докога ще си добре?"Направо #2gunfireНаслади се на тези дни като на последните спокойни.Аз ако съм сега на тоя си акъл нищо няма да правя,само ще спя и ще гледам филми на кю-то.

# 25
  • Мнения: 1 173
чувствам се като героиня от онези филми,в които денят се повтаря-лягаш си вечер и на сутринта се будиш в началото на предния ден и преживяваш всичко наново Laughing

# 26
  • София
  • Мнения: 2 958
Ако ти кажа как ми се иска поне веднъж седмично да съм си бременна и да не трябва да тичам като луда! Laughing Не мога да си сложа залък в устата от рев и мрънкане! Спи по цял ден и ще видиш колко бързо ще ти мине едната оставаща седмица!Вчера обяснявах на майка ми как мога да ям само по веднъж до два пъти на ден!  Crazy

# 27
  • София
  • Мнения: 2 164
Споко, ще се роди  Grinning, три дена нищо не са. Моята хубавица се забави с 11 дена. Бях откачила накрая.  #Crazy

# 28
  • Мнения: 5 183
Абе жена... по4иваи си, докато все още имаш тази възможност!!! Спинкаи, занимаваи се с неща, които ти доставят удоволствие, защото после нямаааааааааааа
Беб4о ще излезе като му доиде времето.
И да не забравиш да ни уведомиш, еи!!!
Аиде, кураж, не остана...

# 29
  • Мнения: 532
При самите контракции не усещаш движенията на бебчо.Следят тоновете в предродилно.Иначе самото слизане се усеща ( доста е бавничко де ) след няколко ( или доста ) контракции започваш да усещаш как е слязло на долу , докато започнат напъните то вече е съвсем ниско долу.Малко объркано го написах , но при самите контракции не усещаш бебето.( Поне при мен беше така ).Леко бременеене ( дано да е малко ) и още по- леко раждане.

Общи условия

Активация на акаунт