Какво мляко след 1 година?

  • 8 228
  • 64
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 437
Гледам, че много от мамите тук дават Нестле Джуниър.Моля ви, кажете какъв вкус има - като обикновено сухо мляко или е с някакъв аромат.
Доскоро бяхме на Фризо 3, но има вкус на ванилия (а аз не искам детето да живее в заблуда, че млякото по принцип е с такъв вкус Laughing).Започнах да му давам Нидо, но 2-3 вечери се буди със страшни газове и плач.Питах доки дали е възможно това да е от млякото, но тя каза, че не би трябвало.
Затова реших да ви питам за Нестле Джуниър, или за някое  друго мляко, което не е ароматизирано, че да сменим Нидо-то.

# 61
  • Мнения: 1 477
Милумил 3

# 62
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
Гледам, че много от мамите тук дават Нестле Джуниър.Моля ви, кажете какъв вкус има - като обикновено сухо мляко или е с някакъв аромат.
Доскоро бяхме на Фризо 3, но има вкус на ванилия (а аз не искам детето да живее в заблуда, че млякото по принцип е с такъв вкус Laughing).Започнах да му давам Нидо, но 2-3 вечери се буди със страшни газове и плач.Питах доки дали е възможно това да е от млякото, но тя каза, че не би трябвало.
Затова реших да ви питам за Нестле Джуниър, или за някое  друго мляко, което не е ароматизирано, че да сменим Нидо-то.


Не пробвам бебешки манджи  Sick

# 63
  • София
  • Мнения: 2 734
Аз заради това избрах точно Нестле Джуниър-че е една от малкото тройки,която не е толкова сладка и без някакъв аромат.Аз също не исках да давам мляко с несвойствен аромат и вкус.
Нидо-то е обикновено сухо мляко,без добавени витамини и т.н.

# 64
  • Мнения: X
Не е задължително млякото да се пие с биберон. Голямата смени изцяло бибероните с чаша с накрайник на 9м. за водата и на 10м. за млякото.
Малката вече пие вода от чаша с накрайник, след месец - два ще и давам и млякото само с накрайник. Аз съм много против пиенето от биберон след годинка и отървавам децата от тях до 1г. Не, защото ще им развали зъбите, самата аз съм смукала бибероон до 3г., а имам чудесни зъби, а защото смятам, че бибероните са за бебетата.

Общи условия

Активация на акаунт