Дами от Варна (и не само), можете ли да ми съдействие?

  • 823
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Здравейте, всички Simple Smile

Намирам се в безизходица и съвсем спонтанно ми хрумна, че тук е най-удачното място да потърся помощ. Завърших Техникум по облекло гр. Варна през 1993г. Тази година се навършват 15 години откакто сме се разделили със съученичките ми и аз реших да организирам другарска среща по този повод. Лошото е, че нямам координатите на голяма част от момичетата от класа, тъй като с повечето не сме се виждали откакто сме завършили. Дами, моля ви, ако вие или ваши близки (познати) сте били част от "З" (това е буква, не е тройка  Simple Smile ) клас на Техникум по облекло гр. Варна в периода 1990 - 1993 да се свърже с мен на e-mail: vessita@yahoo.com или тук, ще проверявам темата (ако не бъде разкарана като нелепа).
 
Предварително благодаря на модераторите за предоставената ми възможност  Hug 

# 1
# 2
  • Мнения: 6
Регистрирана съм там, но никой не мога да открия от моя випуск Confused Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 2 018
Отиваш в самото училище и се срещеш с класната ви, директора. Там има дневници, данни за всеки един твой съученик - телефони, адреси... Дори и да са смеени телефоните, можеш да се обадиш в пощата.. и така.
Ако имах време и аз бих се заела с организацията на среща на нашия випуск.

# 4
  • Мнения: 6
Хубаво предложение. Аз имам тогавашните телефони на момичетата, които вече далеч не са същите. За съжаление от БТК справки дори не могат да ми кажат какви са новите телефони, отговарящи на тези стари абонати. Влязох в задънена улица и не мога да открия около 15 съученички Sad Confused

# 5
  • Мнения: 2 018
Защо от БТК са ти отказали да ти дадат новите телефони? Нали си имат такава услуга - казваш стария тел и ти дават новия?
Ако имаш точния адрес /взет от училището/ и фамилия на собственика може също да ти дадат инфо за телефоните.
Успех!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт