Колко време

  • 813
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 257
Здравейте
Незнам дали темата е за тук но ще ви попитам Моя приятелка загуби бебето си беше бременна във втори месец много иска да си има бебче но доктора и е казал да изчака с опитите защото след спонтанен аборт се чакало 6 месеца Вие как мислите?Трябва ли да чака  или може да започне с опитите
Благодаря ви предварително

# 1
  • София
  • Мнения: 639
Да, принципно е хубаво да изчака 6 месеца, но на третия може да отиде на контролен преглед и може да и дадат зелена светлина  Peace

# 2
  • Мнения: 2 270
След първия цикъл да отиде на контролен преглед - ако се възстановява добре ще й намалят скока на 2-3 месеца!
Само лекар може да й намали срока - това не е шега!
При мен намалиха срока на 3 месеца!

# 3
  • Мнения: 3 641
Всичко зависи от резултатите от контр. прегледи. Правила ли си е изследвания сле аборта?
На мен ми казаха 3 месеца и после пак да започваме с опитите.  Peace

# 4
  • Мнения: 257
Всичко зависи от резултатите от контр. прегледи. Правила ли си е изследвания сле аборта?
На мен ми казаха 3 месеца и после пак да започваме с опитите.  Peace
Да направи си иследвания и са и казали че всичко е наред

# 5
  • Мнения: 7 201
След първия цикъл да отиде на контролен преглед - ако се възстановява добре ще й намалят скока на 2-3 месеца!
Само лекар може да й намали срока - това не е шега!
При мен намалиха срока на 3 месеца!
Peace Съгласна.На мен дори ми дадоха "зелена светлина" след 1-я редовен цикъл. Peace

# 6
  • Мнения: 3 641
Всичко зависи от резултатите от контр. прегледи. Правила ли си е изследвания сле аборта?
На мен ми казаха 3 месеца и после пак да започваме с опитите.  Peace
Да направи си иследвания и са и казали че всичко е наред
Според мен трябва да попита лекаря дали може срока да се скъси на  3 месеца. Щом всичко е ОК при изследванията Hug

# 7
  • Близо до София
  • Мнения: 896
след като док е казал 6 месеца....

# 8
  • Мнения: 1 187
На мен ми казаха, че трябва да имам два последователни нормални цикъла. От три минали смо един ми е "нормален", така че ще видим...

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 576
3-4 месеца е достатъчно. Peace

# 10
  • BG
  • Мнения: 1 900
По принцип се изчаква няколко месеца.

# 11
  • Мнения: 257
Много ви благодаря
Надявам се и тя скоро да  се радва на бебето което тъка много желае

# 12
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
След първия цикъл да отиде на контролен преглед - ако се възстановява добре ще й намалят скока на 2-3 месеца!
Само лекар може да й намали срока - това не е шега!
При мен намалиха срока на 3 месеца!
Браво,Прити! HugМного се радвам,че са намалили срока,преживя достатъчно!

По темата–самият лекар ще прецени,зависи от степентта на възстановяване на матката и стените й.Но ако всичко е наред след два,три месеца ще й даде зелена светлина със сигурност.Желая й успех!

Общи условия

Активация на акаунт