Нова седмица-нови радости (11-17.07)

  • 11 307
  • 281
  •   1
Отговори
  • Мнения: 856
Мили момичета,
желая ви слънчево настроение и изпълнена с много летни емоции седмица !   bouquet

# 1
  • Мнения: 2 825
Уау, чак не повярвах че е нова седмична тема... Мур, много си бырза Wink
Весела седмица и от мене момичета, успех на бебеправещите и две чертички на чакащите Praynig
Много усмивки и слынчево настроенеие

Ако искам и аз да ги имам утре, май по добре да лягам  Wink

# 2
  • Мнения: 1 419
Използвам момента да се разпиша сред първите тази седмица като току що открила, че сървъра работи най-после  Grinning
Хубава седмичка и много новинки за две чертички  Hug
Кой ще стяга багажи, кпй ще се учи да плува по улиците, на всички ви прекрасни дни   bouquet

# 3
  • София-Лозен
  • Мнения: 621
Уаууууууууу, Мur, ти направо изби рибата с тази ранна тема!
Върха си! Апропо, много предвидливо, защото току що успях да влезна във форума.
Момичета, весела и лека лятна седмица ви желая!
Целувки!!
   bouquet  bouquet  bouquet

# 4
  • София
  • Мнения: 4 272
Юхууууу, едва издържах до тоя късен час без любимия си форум!
Как сте, девойки, разписвайте се бързо! Grinning Аз в събота бях в Пловдив с мъжа ми, но беше мноооого горещо. Определено не трябва да се ходи там през лятото, и то в 14 ч. Най- после си видях детенцето Hug Почернял е и е станал много сладък! Идва ми да го изям! А вчера като го извиках да види как вали град, той ме пита: Мамо, а кога ще вали село? Wink
Хера, радвам се, че отново си сред нас! Завиждам ти, че си такова миткало, а също и че си се срещнала с Дея.
Ох, момичета, вие толкова сте изписали в събота и неделя, че едва успявам да ви изчета. Така ви искам! Активни!!! Flutter
Забравих да се похваля! Бих мъжа си на коремни преси. Той издъхна на 50, а аз изкарах до 120. Сега се е амбицирал и всеки ден прави под мой надзор и инструктаж Wink
Весела седмица на всички Sunglasses

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 21 604
 Shocked #Crazy #Crazy #Crazy
... а аз изкарах до 120...

Ауеуееее с теб не се говори бе Леа !  Mr. Green
Ти ме разби ! #Crazy #Crazy

# 6
  • София
  • Мнения: 4 272
Моренка, защо бе? Много ме бива по сладките приказки. А аз разбих мъжа ми, не теб! Така се засрами, милия Embarassed За да си спаси мъжката чест след това го карах да прави лицеви опори. Ама и там не се представи много добре. Само 20 Sad Представяш ли си? А аз си мисля, че като правя 10 е голям резил.
Уф, да ви се оплача Sad Боклукът още си стои при нас. Бурята го разпръсна по платното....а за миризмата, която се носи.....е, оставям го на фантазията ви!

# 7
  • София-Лозен
  • Мнения: 621
Леа, ти си спортиста на форума! Върха си, наистина!
 running running
Подписаха ми отпускатааааааааааааааааааааа! Е това не е ли върха на кефа!  newsm44 newsm44 newsm44

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 21 604
Ми щот много ми се виждат 120  Shocked ! Респектира ме !  Grinning

Теди , а честото ти подписче ! Grinning

# 9
  • София
  • Мнения: 4 272
Теди, това е върха на сладоледа! Суууупер! Честито!!! А сега почвай с плановете и уточнявай маршрути и с кои форумки ще се видиш! Пожелавам ти отпускарското настроение да те завладее още сега и да не те напуска дъъъълго време Wink

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 1 363
Момичета,здравейте и от мен,честито на отпускарите,на тези които чакат тази седмица,включително и аз,да не ги посети лелката и на бебеправещите - много,много успех и стискам палци за всички ни.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 3 881
Здравейте и от мен и честито на отпускарите! Ние 2 дни бяхме при свекитата, добре си изкарахме  Flutter Беше и доооста по-топло в тази южна България  Sunglasses
За мен тази седмица ще е доста напрегната май - към сряда трябва да съм в овулация и не спирам да мисля какво ще стане. Мъжът ми вече пита дали не знам някакво хапче за забравяне  hahaha
Поне напредвам с лечението на бъбрека и взех да вярвам, че ще се оттърва от проклетите пясъци най-накрая  Grinning

# 12
  • София
  • Мнения: 4 272
Светли, дано имате успех през идващата седмица! Да ти кажа аз имам камък в единия бъбрек и пия Роватинекс. Ти с какво прогонваш песъчинките? Аз имам чувството, че откакто е лято, пия много повече течности и се чувствам по-добре.
Гризка, сега видях, че се оплакваш от цистит. Миличка, оправяй се бързо! Аз моя го излекувах с антибиотик - Ципрофлоксацин. Ти дава ли урина, какви са резултатите.
Извинявайте, че го обърнах малко на здравен форум, но искам всички да сте много здравички!!! Hug

# 13
  • Мнения: 1 329
Девойки,
ха честито ви форумче........

Тeди, честито одобрение на отпуската...
Лея, честити ти коремни мускули.. Направо ще ни биеш по плоски кореми Hug

На останалите - чеситта нова седмица и успехи

П.П. Утре съм на РД на малкия ми кум, става на 2 г., но и идея си нямам какъв подарък да изберем. newsm78
ЧАкам предложения Mr. Green

# 14
  • Варна
  • Мнения: 3 881
Светли, дано имате успех през идващата седмица! Да ти кажа аз имам камък в единия бъбрек и пия Роватинекс. Ти с какво прогонваш песъчинките? Аз имам чувството, че откакто е лято, пия много повече течности и се чувствам по-добре.
Аз нямам камък, само куп песъчинки, които са понапълнили легенчето и направиха възпаление. Успокоиха ме всички доктори, че не е нищо страшно, само трябва да ги разкарам тези песъчинки. Та се хванах с народна медицина - билки (чай за бъбреци по Ламбев), много вода и още повече бира  Crazy
Ама дано стане по-бързо, че ако забременея дай Боже ще поспра бирата, а тя доста помага  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт