Къде ще отпразнувате Новогодишните празници?

  • 2 026
  • 42
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 631
Не видях такава тема, а и смятам, че не е толкова рано да се обсъжда, при все че вече текат разгорещени резервации за вили, хотели, апартаменти и пр...

Къде ще посрещнете Нова година? С кого? Наумили ли сте нещо по - специално за празника??

За себе си мога да кажа, че сме двуцифрена компания и искаме да празнуваме във вила на балкан. Като полседното ще се окаже много трудно, заради резервираните вече балкански вили.  Mr. Green

# 1
  • Русе
  • Мнения: 7 765
Още умуваме, но и нашата компания май ще поеме към вила в Балкана. Аз и шкембето ми ще решаваме в последния момент.

# 2
  • Мнения: 1 544
Ще празнуваме вкъщи с приятели -толкова, колкото успеят да се поберат  Mr. Green
Решихме тази година да не се бутаме в суматохата по празниците ,а да си направиме хубава екскурзия с голяма компания средата на януари.

# 3
  • Мнения: 17 401
Вероятно в психодиспансера.

# 4
  • София
  • Мнения: 12 545
Пред компютъра  Mr. Green Аз изтеглих листчето със заветната дата и ще работя  Wink

# 5
  • Berlin
  • Мнения: 11 180
нова година у чужбинско, на някой голям площад с много хора.
коледните (по-любими за мен) празници - със семейството.

# 6
  • Мнения: 304
 Party Partyи коледа и нова година ще празнуваме в лондон Partyмного съм щастлива Hug

# 7
  • Мнения: 3 423
В чужбина, разбира се. От маса на маса.

# 8
  • Мнения: 0
Мани, мани, както всяка година, май пак ще го решим в последния момент - когато е най-напечено  Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 2 631
nana77, кофти!  Confused
Ние искаме на вила, ама само ни лъжат и още не сме си намерили свободна.... Та ако някой чуе нещо, да свирка  Laughing  Whistling

Имам чувствово, че с всяка изминала година хората започват все по - отрано да мъдрят празниците и да правят съответните резервации.... Ми догодина, както е тръгнало, трябва да си търсим вила от началото на м. юли Grinning

# 10
  • София
  • Мнения: 24
В Париж. За първи път ще ходя там, ако някой е посрещал Нова година там да сподели впечатления.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Ей, как лети времето newsm78 идея си нямам още какво  ще правим.Тъкмо преди час за това си говорихме с мъжо и....нищо не измислихме Sad

# 12
  • Мнения: 17 546
У дома. На 1.01.2009 съм на работа от 7 часа сутринта Crazy

# 13
  • София
  • Мнения: 5 718
Пред компютъра  Mr. Green Аз изтеглих листчето със заветната дата и ще работя  Wink
кофти  Rolling Eyes
аз най-вероятно ще съм вкъщи, едва ли ще ми се ходи някъде с голям корем

# 14
  • София
  • Мнения: 3 064
Мисля на морето. Беше традиция, но прекъснахме две години. Първата малкия беше много малък - на 1 месец, а втората нещо с кинтите не се оправихме.

Общи условия

Активация на акаунт