Имате ли адвокат?

  • 2 109
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 649
Да и то разполагам с най-добрата!

# 16
  • Мнения: 183
И ние сме с двама.

# 17
  • Мнения: 2 478
Не,защото не ми трябва.
Но мъжа ми има,и то доста скъп Laughing

# 18
  • Мнения: 871
Не, но винаги съм искала да кажа: "Следващия път ще си поговорите с адвоката ми!"  Laughing

Ми то не ти пречи да го кажеш Mr. Green
По темата - не, нямам, но ако ми потрябва знам към кого да се обърна Wink

# 19
  • Мнения: 1 479
Да.Господиньт е вьзрастен,но си вьрши чудесно работата,а синьт му работи в Бьлгарски Хелзинкски Комитет Grinning

# 20
  • София
  • Мнения: 625
Имам, дори сме в роднинска връзка!  Grinning

# 21
  • Мнения: 2 018
Не, но винаги съм искала да кажа: "Следващия път ще си поговорите с адвоката ми!"  Laughing

Ми то не ти пречи да го кажеш Mr. Green

То не пречи, ама като се знам каква съм. Веднага ще си пусна боята Embarassed
Извън шегата, наистина често ми трябва адвокат за консултация и нямам познати към които да се обърна. Имам една, но тя завърши просто ей така и не би могла да ми помага.

# 22
  • Мнения: 592
Имах една като "питбул", ама се разведох с нея !:mrgreen:
Добра е.

# 23
  • Мнения: 6 155


... често ми трябва адвокат за консултация и нямам познати към които да се обърна. ..

Т.е. не можеш да се възползваш от адвокатски услуги на аванта...? Mr. Green



# 24
  • София
  • Мнения: 3 404
О, имам. И не един.
Адвокатите не са универсални и по различните въпроси ме консултират различни адвокати.
Даже ми се е случвало по един и същи казус да ме консултират различни адвокати, нотариуси или съдии, в зависимост от случая.

# 25
  • София
  • Мнения: 932
Аз нямам, но познавам двама и са ми приятели, но не съм техен клиент и въобще досега не съм опирала до техните услуги,може би занапред, знам ли.

# 26
  • Мнения: 2 018


... често ми трябва адвокат за консултация и нямам познати към които да се обърна. ..

Т.е. не можеш да се възползваш от адвокатски услуги на аванта...? Mr. Green

Не миличка, трябва ми адвокат, на когото мога да имам доверие, че наистина си разбира от работата. Ползване на услуги на аванта не са в моя стил, както и моята работа не е за без пари. Аз отдавна живея в капитализма.

# 27
  • Мнения: 2 032
Да, имам. Виждаме се често. Всеки път, когато се погледна в огледалото, например.

# 28
  • Мнения: 6 155

Не миличка, трябва ми адвокат, на когото мога да имам доверие, че наистина си разбира от работата. Ползване на услуги на аванта не са в моя стил, както и моята работа не е за без пари. Аз отдавна живея в капитализма.

Хич не съм миличка даже, ама карай. Wink
Предполагам знаеш значението на този зеленият " Mr. Green " - шегувах се.
Но наистина ми е интересно колко от ползващите услуги на познати/приятели адвокати им заплащат за услугите?  Rolling Eyes


п.п. значи ли, че щом е познат, то задължително си разбира от работата?

# 29
  • София
  • Мнения: 625

Но наистина ми е интересно колко от ползващите услуги на познати/приятели адвокати им заплащат за услугите?  Rolling Eyes


п.п. значи ли, че щом е познат, то задължително си разбира от работата?

В моят случай адвокат е сестра ми и предполагам не би ми взела пари, досега не ми се е случвало да и ползвам услугите. Аз също не бих и взела. Но мисля, че разбирам какво имаш предвид, защото повечето познати и приятели са я нападнали отвсякъде и искат да им върши работа естествено без пари, пък дори и се сърдят ако тя има против! Не знам защо така не сме се научили да ползваме услугите на адвокат, смятаме че всичко сами можем да свършим. Забелязвам, че хората са готови да платят примерно на брокер, но изобщо не им хрумва да се посъветват с адвокат и естествено да си платят за това.

Общи условия

Активация на акаунт