Искам бебе,но се страхувам.

  • 3 388
  • 45
  •   1
Отговори
  • Мнения: 298
Здравейте.Наистина искам бебе,но се страхувам.В началото на тази година забременях за жалост в началото на третия месец пометнах.Диагнозата беше"кухо яйце,от тогава насам изчетох много информация(че на една двойка и се случвало само веднъж,че можело да се повтори).Сега вече доки ни даде зелена светлина за бебеправене,но като че ли нямам смелост  иначе желание не ми липсва.Много се притеснявам да не се повтори пак и да трябва да пак да минем през целия този ужас.Знам,че има и по-тежки случаи от моя,но наистина искам бебе а не ми стига смелостта.Дайте ми кураж и споделете. Благодаря предварително и нека Бог дари всички с дечица.

П.С.Ако темата се повтаря моля да бъда извинена.

# 1
  • Мнения: 2 270
Миличка, освен да ти пожелая сили, за да се справиш с този страх - друго не мога! Hug
 (зная как се чувстваш)

# 2
  • Мнения: 2 926
Кураж, miminca !
Сложи случилото се в миналото.Знам,че сигурно никога няма да го забравиш, но се опитай да гледаш само напред и да се заредиш само с положителни мисли!
Вярвай, че следващият път всичко ще бъде наред и то наистина ще бъде!
Пожелавам ти много скоро да си бременна и да родиш живо и здраво дете  Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 4 884
За съжаление навярно страхът винаги ще е у теб,но нямаш избор-трябва да рискуваш!И бъди сигурна,че нещата ще се наредят,колкото и глуповато оптимистично да ти звучи!Желая ти успех Hug

# 4
  • БУРГАС
  • Мнения: 682
Кураж и от мен, miminca! Hug
Да, страхът ще е с теб винаги, за жалост! Но погледни на нещата така - ако никога не се престрашиш? Какво? Ще съжаляваш, че може би си изпуснала най-хубавото за една жена - да дари живот. Мисли си за една прекрасна малка усмивка и за две очички, които те гледат с обожание!
Искрено ти пожелавам сили да продължиш напред!

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Ако не сега, рано или късно трябва да преодолееш страха си. Има жени, преодолели много по-страшни неща от твоето. Мисли положително.

# 6
  • Мнения: 302
Докато не опиташ няма да разбегеш.Имаи вяга и всичко ще е наред.Успех

# 7
  • BG
  • Мнения: 1 900
Ако не сега, рано или късно трябва да преодолееш страха си. Има жени, преодолели много по-страшни неща от твоето. Мисли положително.
Трябва ти врме да преодолееш този страх.Има много по-страшни неща от това.

# 8
  • Мнения: 975
Кураж.Трябва да преодолееш страха.Успех.

# 9
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Зная как се чувстваш(3спонтанни аборта имам) и в мен бушуват подобни чувства,но както момичетата са писали има и по лошо,но всичко се преживява.Длъжни сме да се изправим и да продължим.Много важен е и човекът до теб,надявам се да те подкрепя и окуражава!Успех!

# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Вече и аз не знам коя тема за къде е. Обърках се. За сега ще я оставя тук.
Искам да кажа на авторката на темата, че страхове ще има винаги...сега, след година, след две.
Имах спонтанен аборт в петия месец - преди 6г....още не съм го забравила и още го сънувам. Имам успешна бременност след това....През цялата бременност не се отпуснах, нямах време да се насладя на нея усещайки сянката на първата си бременност.

# 11
  • Мнения: 298
Едно голямо БЛАГОДАРЯ на всички вас.Вярно е,че страха винаги ще го има.Знам,че има момичета преживели по-големи загуби и им съчувствам от сърце.По принцип съм силна личност Embarassed,но това ме събори.Наистина искам една малка усмивка и две греещи очички и ще ги имам,наистина.Благодяра,че ме подкрепихте и ми дадохте кураж,сега повече от всичко ще се моля   Praynig  скоро да видя двете чертички и да си износя здраво и силно бебче.Пожелавам Ви здраве,късмет,любов и нека всички които като мен се борите за детенце да го имате в най-скоро време. Hug :*

(Pretty,Dorait бяхме в една отчетна темичка)

# 12
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Да,Миминка,аз напуснах отчетните преди вас и се молех никой да не ме последва,но за съжаление животът ни поднася понякога ужасни изненади.Препъваш се,падаш,ставаш,поотупваш се и продължаваш!Успех! Hug

# 13
  • Видин
  • Мнения: 961
Пожелавам ти да преодолееш страха и скоро да се насладиш на майчинството! Hug Peace

# 14
  • Мнения: 191
Не трябва да се спираш пред нищо,падаш,ставаш и пак продължаваш,това е положението, няма друг вариант,желая ти сили да се справиш със страховете си.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт