Д-р Иван Димитров АГ

  • 61 187
  • 116
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 013
Здравейте,искам да питам всички които ходят на ЖК или прегледи при него,какво мислят.Кабинета му е частен,намира се с/у ВМА на улица Феликс Каниц 11.Аз ходя при него от 8-9 години и съм много доволна,преди работеше в една поликлиника зад НДК,но после се замогна и почна на часно там.Та искам да питам,понеже той сега ми следи и бременноста има ли мами раждали при него,и ако не поне ходили при него на преглед и какво е мнението им.Той доста е известен,дори по списания го има.Аз исках да раждам при него но той ми каза че ве4е по раждания не ходи,седи си само в кабинета.Направо си ми го каза в прав текст,нищо не печели от раждания и затова се е отказал.Иначе като специалист е върха!  smile3543 newsm74

# 1
  • София
  • Мнения: 12 554
Ето прочети тук какви ги е натворил твоя велик специалист Иван Димитров. Защото аз като прочетох разказа на майката, не бих могла да го нарека доктор. А ти имаш голям късмет, че няма той да те изражда!  #Cussing out


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=275677.msg7754466#msg7754466

# 2
  • Мнения: 2 013
Мале жена,как можа това да ми пратиш бе?????Аз дори не съм си помисляла да отварям въпросната тема,която си ми прикачила!!!!!! Все пак ми предстои първо раждане,и съм и без това в стрес! Можеше само да ми намекнеш с няколко думи!!!!
Не бих дала това да го чете бъдеща маика!!!

# 3
  • София
  • Мнения: 12 554
Мале жена,как можа това да ми пратиш бе?????Аз дори не съм си помисляла да отварям въпросната тема,която си ми прикачила!!!!!! Все пак ми предстои първо раждане,и съм и без това в стрес! Можеше само да ми намекнеш с няколко думи!!!!
Не бих дала това да го чете бъдеща маика!!!

Като бъдеща майка имаш своите големи отговорности, една от които е да си информирана. Съжалявам, ако си се стресирала прекалено, но това е истината за този "специалист". По-добре вместо да се плашиш да вземеш мерки и час по-скоро да се махнеш от него. Успех ти пожелавам и леко раждане!

# 4
  • Мнения: 2 013
Започнах половия си живот на 16 г и от тогава стартираха моите прегледи на гинеколог,още от тогава започнах да ходя при д-р Димитров сега съм на почти 23 г. и не бих се отказала от него за нищо на света!!!! Винаги се е отнасял отговорно,дори в началото когато умирах от срам и страх,намираше начин да ме отпусне с изказванията си.Никога не ми е навредил с нещо или с неправилно ле4ение.Имах раничка на шийката на матката,той ми я изгори преди 2,3 год някъде,всичко мина ок.Такива ми ги ръсеше че дори не обръщах внимание на болката!За мен е мн добър специалист и не знам как се е случило това нещастие с тази жена,тя няма доказателства във вината на доктора!!!!

# 5
  • София
  • Мнения: 12 554
Ти си в правото си да вярваш в каквото искаш. Последното, което писа Юлияна по повод случката е

"ЮЛИЯНА БИНЕВА, на октомври 16th, 2008 at 11:23 am Said:
Само ви информирам че НЗОК прекъсна договора си с великите ви д-ри, очаквайте продължението от СГС …. ТОВА ПОСЛЕДНОТО Е ЗА ДОБРО !"

Мисля, че тази постъпка на НЗОК говори достатъчно ясно за вината на Димитров. Оттук нататък ти сама решаваш какво да правиш.

# 6
# 7
  • София
  • Мнения: 577
Моя гинеколог се казва така, но май е съвпадение на имената. Аз съм много доволна от него, а и клиниката му е в Люлин, има и кабинет срещу Пирогов.

# 8
  • София
  • Мнения: 12 554
Моя гинеколог се казва така, но май е съвпадение на имената. Аз съм много доволна от него, а и клиниката му е в Люлин, има и кабинет срещу Пирогов.

Името е често срещано, но Юлияна в темата си е описала подробно къде се намира клиниката и кабинета.

# 9
  • Мнения: 7 110
rbaby1, имай едно наум за този лекар. Не се сърди на Нана, че те информирала по този "груб" начин. Предполагам, че пускайки темата си очаквала потоци от благи слова по негов адрес да се леят. Сигурно ще се включат и доволни от господина. Хубаво е човек да има пълно доверие в лекаря си, но по-хубаво е да бъде информиран за някои рискове. Всички решения относно бременността ти обаче са твои.
Аз познавам още една жертва на "качествата" на този добър лекар. Юлия я познавам виртуално, другата жена лично. Не става въпрос за приказката "Една жена казА".

Желая ти леко и безпроблемно раждане.   bouquet

# 10
  • Мнения: 2 013
От всичко до тук излиза че почти едно деситилетие здравето ми е било в опасност?! newsm78 Sick
Никой ли няма положително мнение за доктора?! Напълно съм шокирана  Shocked #Crazy

# 11
  • Мнения: 6 029
Аз имаХ положително мнение за д-р Димитров. Наблюдаваше първата ми бременност 2000 година. Бях доволна. Но явно след като се е замогнал нещо е станало с него. Наблюдаваше и втората ми бременност и благодаря на Бога, че всичко с мен и детето беше ОК. Аз също преносих и накрая по собствена инициатива ходех в Шейново и си плащах за да чуят тоновете на бебето.
Страшно надменен е станал, надут, интересуваше се само колко кила съм качила. В края на бременността получих световъртеж, повръщане, изтръпване на лицето - според него щяло да ми мине от валерианче. Според невролог - мениероподобен синдром. Какво да кажа.... нямам думи и съжалявам за бебчето на адашката.

# 12
  • Мнения: 2 013
За един и същ доктор ли говорим? newsm78

# 13
  • Мнения: 9 814
Съжалявам за това, което ти се е наложило да прочетеш, но и аз нямам особено добри отзиви от този лекар.
Все пак всеки, колкото и добър специалист да е допуска грешки.
Лично аз се кълна в педиатъра на дъщеря си, но в този форум прочетох, че е причинил смъртта на бебче на няколко месеца. Въпреки това не съм хукнала да го сменям.

# 14
  • Мнения: 6 029
За един и същ доктор ли говорим? newsm78

Да  Confused

# 15
  • София
  • Мнения: 12 554
Съжалявам за това, което ти се е наложило да прочетеш, но и аз нямам особено добри отзиви от този лекар.
Все пак всеки, колкото и добър специалист да е допуска грешки.
Лично аз се кълна в педиатъра на дъщеря си, но в този форум прочетох, че е причинил смъртта на бебче на няколко месеца. Въпреки това не съм хукнала да го сменям.

Наде чукай на дърво да не те стига.
Тук въпросът е по-скоро да бъдем информирани за тези грешки и да взимаме решенията си въз основа на максимум информация. Ти също знаеш колко е важно да имаш информация.  Wink

# 16
  • София
  • Мнения: 82
Аз също познавам този доктор от доста време, може би 8 г., той ми следи бременността и съм много доволна от него. може напоследък да се е комерсиализирал, но аз до колкото знам си работи само в кабинета и преглежда сутрин и вечер, та не знам кога намира време и за центъра. Поне аз съм доволна от него като специалист. Самото ми раждане беше в Шейново. Един човек може да е доволен от даден специалист, а друг не, това е нормално. Само за инфо - имах проблемна бременност - когато видя плоден сак, но имах силно кървене, нито за момент не се поколеба, а ми даде направление за болница - и така аз останах в Шейново един месец за задържане. След това той продължи да ме наблюдава.

# 17
  • Мнения: 2 013
Аз също познавам този доктор от доста време, може би 8 г., той ми следи бременността и съм много доволна от него. може напоследък да се е комерсиализирал, но аз до колкото знам си работи само в кабинета и преглежда сутрин и вечер, та не знам кога намира време и за центъра. Поне аз съм доволна от него като специалист. Самото ми раждане беше в Шейново. Един човек може да е доволен от даден специалист, а друг не, това е нормално. Само за инфо - имах проблемна бременност - когато видя плоден сак, но имах силно кървене, нито за момент не се поколеба, а ми даде направление за болница - и така аз останах в Шейново един месец за задържане. След това той продължи да ме наблюдава.
И аз не знаех да работи на други места освен в кабинета си.Радвам се,че най-накрая се включи доволна пациентка,защото до тук останах с впечатление че се описва престъпник!!!Аз лично съм доволна от него и няма да го сменям,може да си имам едно на ум,но все пак и аз си имам 9 години впечатления.
П.С. И аз ще раждам в Шейново!!! newsm10

# 18
  • София
  • Мнения: 3 752
Аз ходих в същия кабинет през втората ми бременност,но при колегата му Георгиев.НЕ съм доволна от проследяването на бременността ми.Добре,че всичко е о.к. с бебето ми.Няма да изпадам в подробности.Леко раждане на авторката!  Hands Thumbsup

# 19
Много е странно наистина....
значи и аз ходя при него от около 7-8 години
и преди това си работеше в 14 п-ка, след което отиде директно в частния си кабинет. ПРез това време смея да твърдя съм по посещавала достатъчно често, защото имам поликистозни яйчници и работното му време в кабинета е такова, че не виждам кога ходи в други клиники и прочие ??? А и работи сам.....адски странно-според мен става тотално объркване на имената.....

# 20
  • Мнения: 2 013
Много е странно наистина....
значи и аз ходя при него от около 7-8 години
и преди това си работеше в 14 п-ка, след което отиде директно в частния си кабинет. ПРез това време смея да твърдя съм по посещавала достатъчно често, защото имам поликистозни яйчници и работното му време в кабинета е такова, че не виждам кога ходи в други клиники и прочие ??? А и работи сам.....адски странно-според мен става тотално объркване на имената.....

е
И аз вече съм напълно убедена че е станало тотално объркване с имената.Прочетох всичко за нещастния случей със Юлиана,определено не става въпреос за един и същи АГ.Докито ми наистина си работи сам в частния кабинет и е от 8 до 19ч мисля!Едва ли му се отдава да огрява и по други места.

# 21
  • София
  • Мнения: 333
Здравейте и аз ходя при д-р Иван Димитров-същия работи в "Люлин мед";мед.център"Св.Димитър"(намира се с/у Пирогов) дава и дежурства в клиниката на Мазнейкова -там изражда.Аз лично съм доволна ,но става въпрос за 2004 г. когато бях бременна и допълнително гледаше бебка на видеозон.Той беше човека който ми написа направление за постъпване в болница следствие пренасяне(7 дни).Всъщност  се притесняваше повече от лекарката която ми следеше бременността.Не съм ходила от мин.год.при него ,възможно е да има настъпили промени относно прегледите му, отношението към пациентките си ,винаги ми се е виждал съвестен и внимателен .При него 1 преглед трае най -малко 40-50 минути обяснява всичко внимателно ,така че да го разбереш.Незнам дали става въпрос за същия д-р -млад на около 40 год.симпатичен?

# 22
  • Мнения: 6 029
Д-р Димитров е плешив и с очила. Да, на около 40 год. Частния му кабинет е на ул. Феликс Каниц (ако се не лъжа).

# 23
  • Мнения: 2 013
Момичета не е възможно той да ходи и по други места,при работното време което има.Или се бъркаме при съвпадения на имената или не знам?!
Той не ходи по раждания,иначе не би ми отказал когато го попитах дали може той да ме изражда-"каза че не се занимава с тази практика ве4е" (не акушира).
Имам негова снимка на компа си но не знам как да я кача тук,за да стане ясно той ли е или не  Hug

# 24
  • София
  • Мнения: 333
Аз при който ходя не е плешив не и с очила

# 25
  • Мнения: 6 029
Ми не е този просто  Laughing

# 26
  • Мнения: 2 013



Такааа! Това е МОЯ АГ за него ли си говорим?????????

# 27
  • Мнения: 6 029
Аз лично за него говоря, да  Simple Smile

# 28
  • Мнения: 76
Момичета, моля ви четете по-внимателно, момичето, което е пострадало говори за друг др Димитров.
 Виж ·˙♥Rbaby1♥˙·٠♣ верно, че д-р Димитров е малко по-директен, но за мен е мн. добър специалист, пък и аз предпочитам така директно в очите, а не някои да ми се мазни и обеснява 100 часа и после леле каква стана. Д-р Димитров проследи проблемната ми бременност и съм мн. доволна, през 2005, не израждаше и беше мн. натоварен.
Моля, не изказваите мнение и не плашете бъдещите родилки без да сте проучили дали става въпрос за един и същ доктор, защото д-р Иван Димитров има доста, но с частен кабинет на ул. Феликс Каниц е само един.

# 29
  • Мнения: 2 013
Именно!!!!
Точно за това качих снимката за да стане ясно за кой точно д-р Димитров пуснах тема!!!!А от самото начало разбрах че онова момиче не пише за моя АГ,но както и да е.Вече се вижда кой е!!!
Аз не го смятам за директен,напротив,много правилно обяснява,и не те шашка, а те предразполага.Аз пак казвам че за 8 години нямам нито едно оплакване от него,не бих го сменила!!!!!   bouquet

# 30
  • София
  • Мнения: 577
Ами аз ходя при другия д-р Димитров. Може би е този с неприятната случка. Но аз лично съм доволна от него, не съм имала проблеми до сега, но не ми е следял и бременности.

# 31
Аз съм пациент на д-р Димитров, този, който се споменава в инцидента. Попаднах при него след страшно много други гинеколози с много добри отзиви в този форум, които ми разбиха доброто отношение към живота. Той се погрижи за мен, когато бях тотално обезверена че някога ще имам дете. Благодарение на него се престраших за следваща бременност, следеше ме на всеки две седмици изключително внимателно и прегледите бяха по минимум 1 час с разяснения на всичко, което ме вълнуваше. На няколко пъти се е презастраховал и ме е пращал за мнение и при други специалисти. Асистира и на раждането ми. Имам изключително добро мнение за него и го препоръчвам на всичките си приятелки.

П.П. Знам за случая с момичето, което е писала за нещастния случай. Информацията ми е съвсем друга от това, което тя е споделила във форума.

# 32
  • Мнения: 2 013
Е,то е нормално всеки да си има своя версия! Hug
Радвам се за теб,и че този доктор ти е помогнал и ти е върнал радостта   bouquet
Макар че в тази тема се пише за двама различни Ванчовци... Rolling Eyes

# 33
  • София
  • Мнения: 12 554
П.П. Знам за случая с момичето, което е писала за нещастния случай. Информацията ми е съвсем друга от това, което тя е споделила във форума.

E, как пък винаги в такива случаи майката е виновна?!
Версии много, но истината и фактите са само едни. Бебето е мъртво. Отговорен е лекарят. Оттам нататък, каквото и да се каже няма никакво значение.

# 34
  • Мнения: 2 013
Ти къде видя да пише че майкате е виновна?  newsm78

# 35
  • София
  • Мнения: 1 062
Извинявай, Рбейби1, но ти всъщност защо си зададе въпроса в началото? Искаше само суперлативи да се сипят, за да си повярваш и ти, или? Моля те, спри до тук. Една жена е загубила детето си. ПРОСЛЕДЯВАЩИЯ я гинеколог НЕ Я Е прегледал. Какво повече има да се говори и как изобщо би могло да се помисли, че някой друг, освен лекаря в случая носи отговорност?
Хайде, стига вече. Виждам, че си родила, да ти е живо и здраво детенцето и не се занимавай повече със защита правата на д-р Димитров. Сигурна съм, че той може и сам.

# 36
  • София
  • Мнения: 12 554
Извинявай, Рбейби1, но ти всъщност защо си зададе въпроса в началото? Искаше само суперлативи да се сипят, за да си повярваш и ти, или? Моля те, спри до тук. Една жена е загубила детето си. ПРОСЛЕДЯВАЩИЯ я гинеколог НЕ Я Е прегледал. Какво повече има да се говори и как изобщо би могло да се помисли, че някой друг, освен лекаря в случая носи отговорност?
Хайде, стига вече. Виждам, че си родила, да ти е живо и здраво детенцето и не се занимавай повече със защита правата на д-р Димитров. Сигурна съм, че той може и сам.

 smile3501

Хм, вече се чудех само аз ли мисля така.

# 37
  • Мнения: 6 029
Става въпрос за друг д-р Димитров  Tired

# 38
  • Мнения: 2 013
На мен пък ми писна да обяснявам че моя гинеколог не е този с нещастния случай!
И естествено,че не може всички пациентки ходили при моя др.Иванов да са доволни,то е ясно.Не ми е ясно защо при положение,че зададох въпрос за конкретен доктор,тук се пише за друг със същото имеnewsm78
И да родих и всичко е ОК,вие дами друго ли очаквахте,да ви попитам???

# 39
  • София
  • Мнения: 803
Към този док. Димитров , с очилцата и дакела , на Феликс Каниц и преди това в 14 п-ка  имам специално отношение  Mr. Green Гледа бремеността на сестра ми и ми беше препоръчан от нея. Та отиваме с мъжа ми  при това "светило" и споделяме проблема си , говорим за тежък мъжки стерилитет, дълбока операция , отстранен тумор и т.н. Единственото , което каза този смешник беше : "Бате , ако така не става , обръщаш се към съседа за помощ"  и после към мен "Ти тия килца кога ги метна?"
Е, та по тази причина в кабинета му не съм стъпила и който се е допитал за мнение съм му давала координати на свестни хора и добри специалисти.
В подписа ми е свидетелството , че въпреки килцата и без помощта на съседа , хановете ни са на бял свят с помощта на ПОЧТЕНИ  хора , пред които ежедневно се прекланям.

# 40
  • Мнения: 2 013
Към този док. Димитров , с очилцата и дакела , на Феликс Каниц и преди това в 14 п-ка  имам специално отношение  Mr. Green Гледа бремеността на сестра ми и ми беше препоръчан от нея. Та отиваме с мъжа ми  при това "светило" и споделяме проблема си , говорим за тежък мъжки стерилитет, дълбока операция , отстранен тумор и т.н. Единственото , което каза този смешник беше : "Бате , ако така не става , обръщаш се към съседа за помощ"  и после към мен "Ти тия килца кога ги метна?"
Е, та по тази причина в кабинета му не съм стъпила и който се е допитал за мнение съм му давала координати на свестни хора и добри специалисти.
В подписа ми е свидетелството , че въпреки килцата и без помощта на съседа , хановете ни са на бял свят с помощта на ПОЧТЕНИ  хора , пред които ежедневно се прекланям.

 newsm09 Направо съм изумена! Уважавам мнението ти ,и се радвам,че въпреки всичко дечицата ти са живи и здрави и всичко е наред.Аз не мога да си го представя в такава светлина и ми е странно,сякаш не говорим за един и същ човек.Ама pitia на мен за всичките тези години никога не ми е говорил по тъкъв начин.Друго нямам какво да кажа  Hug

# 41
  • Мнения: 6 029
Никак не се учудвам, че е изплещил тая простотия.

# 42
  • София
  • Мнения: 12 554
Мдаааа професионализма на този "доктор" оставя без думи  Mr. Green

# 43
  • Мнения: 685
Този плешив некадърник #2gunfire да вземе да си изхвърли дипломата.
Първо защото няма елементарна етика към пациентките си, второ че има голяма уста и е абсолютно невъзпитан и нетактичен, трето постави ми диагноза според която не трябваше вече да имам репродуктивни органи.

Не налагам мнение, но не се сдържах да не пиша за него. Само като му видях противната физиономия по-надолу.  #Cussing out

# 44
 hodq pri vaprosniq AG s incidenta ot predi da zabremeneq.
sega sam v 6 ti mesec.cqlata bremennost do momenta mi e problemna, nalagalo mi se e da zvanq na d-r dimitrov mnogokratno po praznici i pochivni dni, vinagi mi e pomagal i preglegdaj. za momenta sam izkliuchitelno dovolna ot nego, i sam mnogo uchudena ot sluchaia. iska mi se da popitam drugata mu pacientka za kakvo tochno stava duma? kaza 4e znae za slu4aia, neodobno mi e da go popitam.

p.s. govorq za dimitrov ot liulin med, koito ne e tozi ot snimkata

# 45
  • София
  • Мнения: 577
Ами и аз ходя при него и съм доволна. Смятам, че всеки може да сбърка, за съжаление понякога това коства твърде много.

# 46
Аз също ходя при д-р Иван Димитров на Феликс Каниц и съм много доволна от него. До него стигнах след като се промотах при гинеколози от провинцията, които ме бяха наплашили и заради които пиех лекарство след лекарство, безрезултатно. Доктора е много готин като човек, казва за нещата с истинските им имена и се шегува с пациентите, за да повдигне духа, не те плаши  Grinning Посещавам го вече 6 години и на която приятелка да съм  и го препоръчала, всяка е останала доволна, така че от мен има само положително мнение и препоръка.

# 47
  • Мнения: 2 013
Аз също ходя при д-р Иван Димитров на Феликс Каниц и съм много доволна от него. До него стигнах след като се промотах при гинеколози от провинцията, които ме бяха наплашили и заради които пиех лекарство след лекарство, безрезултатно. Доктора е много готин като човек, казва за нещата с истинските им имена и се шегува с пациентите, за да повдигне духа, не те плаши  Grinning Посещавам го вече 6 години и на която приятелка да съм  и го препоръчала, всяка е останала доволна, така че от мен има само положително мнение и препоръка.

Радвам се!   bouquet

# 48
  • Мнения: 425
 Hug,


ПРИВЕТ,

ИЗВИНЕТЕ, НО

ТУК СЕ ГОВОРИ ЗА ДВАМА РАЗЛИ4НИ ЛЕКАРИ С ЕДНАКВИ ИМЕНА ooooh!

ПУСНАЛАТА ЗАПИТВАНЕТО ПИТА ЗА ИВАН ДИМИТРОВ С 4АСТЕН КАБИНЕТ НА УЛ.ФЕЛИКС КР.....ДО БИЛАТА НА СЛАВИЯ,

А МОЯТ СПОМЕНАТ ФАТАЛЕН СЛУ4АЙ Е ОТ ИВАН ДИМИТРОВ ОТ АГ-МЦ СВЕТИ ДИМИТЪР С МЕД.УПРАВИТЕЛ ДИМИТЪР ГЕОРГИЕВ ГЕОРГИЕВ-НА ПОСЛЕДНАТА СПИРКА НА РЕЙС 604, ЗАД БЕНЗИНОСТАНЦИЯТА СРЕШУ ПИРОГОВ !!!! Crossing Arms

ПРАКТИКУВА И НЯКЪДЕ В ЛЮЛИН, НО И ТАКА НЕ МИ ДАДЕ АДРЕСА СИ,НИТО ЛИ4НАТА МУ АКУ6ЕРКА "незнаеше" #Cussing out
 Sick


СЪЖАЛЯВАМ ЗА НЕДОРАЗУМЕНИЕТО Embarassed
ЮЛИЯНА БИНЕВА

# 49
  • Мнения: 2 013
Hug,


ПРИВЕТ,

ИЗВИНЕТЕ, НО

ТУК СЕ ГОВОРИ ЗА ДВАМА РАЗЛИ4НИ ЛЕКАРИ С ЕДНАКВИ ИМЕНА ooooh!

ПУСНАЛАТА ЗАПИТВАНЕТО ПИТА ЗА ИВАН ДИМИТРОВ С 4АСТЕН КАБИНЕТ НА УЛ.ФЕЛИКС КР.....ДО БИЛАТА НА СЛАВИЯ,

А МОЯТ СПОМЕНАТ ФАТАЛЕН СЛУ4АЙ Е ОТ ИВАН ДИМИТРОВ ОТ АГ-МЦ СВЕТИ ДИМИТЪР С МЕД.УПРАВИТЕЛ ДИМИТЪР ГЕОРГИЕВ ГЕОРГИЕВ-НА ПОСЛЕДНАТА СПИРКА НА РЕЙС 604, ЗАД БЕНЗИНОСТАНЦИЯТА СРЕШУ ПИРОГОВ !!!! Crossing Arms

ПРАКТИКУВА И НЯКЪДЕ В ЛЮЛИН, НО И ТАКА НЕ МИ ДАДЕ АДРЕСА СИ,НИТО ЛИ4НАТА МУ АКУ6ЕРКА "незнаеше" #Cussing out
 Sick


СЪЖАЛЯВАМ ЗА НЕДОРАЗУМЕНИЕТО Embarassed
ЮЛИЯНА БИНЕВА

Мерси мила,и съжалявам за случилото се с теб.  Cry
Аз вече няколко пъти се опитах да изясня за кой доктор говоря,затова качих и негова снимка!  Peace

# 50
  • Мнения: X
При д-р Димитров ходя от 7-8г. Трябваше да спра още след първия път, когато ми назначи напълно неадекватно лечение (както стана ясно от последвалата консултация с детско-юношески гинеколог в "Майчин дом").
Но тъй като (да чукна на дърво) нямам гинекологични проблеми, съм ходила още 3-4 пъти на профилактичен преглед при него, понеже ми е наблизо. След последния смятам да си сменя гинеколога. Не ми направи цитонамазка (последната ми е отпреди 1 год.), обяснението му беше, че не съм бабичка (на 24 съм). Вместо това ми подхвърли някаква брошура за ваксина срещу HPV вирус с думите: "Ей т'ва са най-модерните неща сега." За пореден път ми предписа Ясмин (които аз така или иначе не пия, защото не желая да приемам хормони), на въпроса ми дали не са противопоказани при мастопатия започнаха едни разкази как в други страни вече се провеждали генетични изследвания за рак на гърдата и как на някои жени след опредена възраст им отстранявали гърдите профилактично.  Shocked В крайна сметка завърши с това, че "едно време" мамолозите били твърдо против да се приемат хормонални препарати при мастопатия, но сега вече не било така и "Еми, лично мойто мнение е, че няма проблем."
Еми, нормално е, все пак нито гърдите са негови, нито той ще пие хапчета.
Аз лично не бих препоръчала този лекар на никого - плоски лафове, ниска компетентност и нулева загриженост за пациента.

# 51
Аз също ходя при Иван Димитров на ул. Ф. Каниц. Бременна съм в петия месец и съм много доволна от него. Наистина е директен и прям и мисля, че това е положително за един доктор. От време на време се шегува с килограмите ми, но както виждам в горни постове, явно има слабост към по-слабички девойки  Grinning  
За мое съжаление вече не изражда, иначе с удоволствие бих се оставила в ръцете му.
Много щастие на всички бъдещи и настоящи мами!  Peace

# 52
  • Мнения: 2 013
За мое съжаление вече не изражда, иначе с удоволствие бих се оставила в ръцете му.

И за мое.  Sad

# 53
  • Мнения: 414
Ето прочети тук какви ги е натворил твоя велик специалист Иван Димитров. Защото аз като прочетох разказа на майката, не бих могла да го нарека доктор. А ти имаш голям късмет, че няма той да те изражда!  #Cussing out


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=275677.msg7754466#msg7754466
не става дума за един и същ доктор аз ходя при него вече 6 години първо проверете преди да плюете не едно магаре е Марко а ако израждаше Димитров щях да родя при него

# 54
  • Мнения: 414
От всичко до тук излиза че почти едно деситилетие здравето ми е било в опасност?! newsm78 Sick
Никой ли няма положително мнение за доктора?! Напълно съм шокирана  Shocked #Crazy
от както  ходя при него кабинета му е на ул,Феникс Каниц не е приемал никаде другаде а това са вече 6 години а и nana.работи си със ЗК вчера ми пусна последни изследвания така че тъй като не става дума за един и същ д-р престанете да пишете глупости а ето че имало и в Люлин д9р Димитров

# 55
  • Мнения: 414



Такааа! Това е МОЯ АГ за него ли си говорим?????????
ей този сладур е моя лекар не е от Люлин и Юлиана не говори за него

# 56
  • София
  • Мнения: 12 554
От всичко до тук излиза че почти едно деситилетие здравето ми е било в опасност?! newsm78 Sick
Никой ли няма положително мнение за доктора?! Напълно съм шокирана  Shocked #Crazy
от както  ходя при него кабинета му е на ул,Феникс Каниц не е приемал никаде другаде а това са вече 6 години а и nana.работи си със ЗК вчера ми пусна последни изследвания така че тъй като не става дума за един и същ д-р престанете да пишете глупости а ето че имало и в Люлин д9р Димитров

Ти преди да пишеш защо не погледнеш от коя дата е моят пост и след него постовете, в които стана ясно, че има двама такива лекари??

# 57
  • Мнения: 414
Към този док. Димитров , с очилцата и дакела , на Феликс Каниц и преди това в 14 п-ка  имам специално отношение  Mr. Green Гледа бремеността на сестра ми и ми беше препоръчан от нея. Та отиваме с мъжа ми  при това "светило" и споделяме проблема си , говорим за тежък мъжки стерилитет, дълбока операция , отстранен тумор и т.н. Единственото , което каза този смешник беше : "Бате , ако така не става , обръщаш се към съседа за помощ"  и после към мен "Ти тия килца кога ги метна?"
Е, та по тази причина в кабинета му не съм стъпила и който се е допитал за мнение съм му давала координати на свестни хора и добри специалисти.
В подписа ми е свидетелството , че въпреки килцата и без помощта на съседа , хановете ни са на бял свят с помощта на ПОЧТЕНИ  хора , пред които ежедневно се прекланям.
има чувство за хумор явно не са го разбрали

 newsm09 Направо съм изумена! Уважавам мнението ти ,и се радвам,че въпреки всичко дечицата ти са живи и здрави и всичко е наред.Аз не мога да си го представя в такава светлина и ми е странно,сякаш не говорим за един и същ човек.Ама pitia на мен за всичките тези години никога не ми е говорил по тъкъв начин.Друго нямам какво да кажа  Hug

# 58
  • Мнения: 2 013
Ето прочети тук какви ги е натворил твоя велик специалист Иван Димитров. Защото аз като прочетох разказа на майката, не бих могла да го нарека доктор. А ти имаш голям късмет, че няма той да те изражда!  #Cussing out


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=275677.msg7754466#msg7754466
не става дума за един и същ доктор аз ходя при него вече 6 години първо проверете преди да плюете не едно магаре е Марко а ако израждаше Димитров щях да родя при него

Аз също,но за съжаление не изражда вече.
Имам му пълно доверие,което си е заслужил с годините през които ме е лекувал.
И да,работи със ЗК!  Hug

# 59
  • Мнения: 425



Такааа! Това е МОЯ АГ за него ли си говорим?????????
ей този сладур е моя лекар не е от Люлин и Юлиана не говори за него


ТОЗИ АГ Д-Р Иван Димитров НЕ Е МОЯТ УБИЕЦ, ХОРАТА ГИ БЪРКАТ ОТ ИМЕНАТА И 4Е КАБИНЕТИТЕ ИМ СА ДО ВОЕННА БОЛНИЦА, НО МОЯТ Е ПО-БЛИЗО ДО ПИРОГОВ... Thinking Blush

ЖАЛКО 4е от това страдат и кадърните д-ри и пациентите  Tired

# 60
  • Мнения: 2 013
GIULIA благодаря ти за пояснението!  Peace
Искрено съжалявам за случилото се с теб!  Hug Hug Hug

# 61
  • Мнения: 414
момичета утре влизам в 9-я от 6-7години ме гледа той вярвайте ми откакто съм бременна му звъня за щяло и нещяло и никога не ме е претупал винаги ми е обърнал внимание абе с 2 думи-няма забележка

# 62
  • Мнения: X
Към този док. Димитров , с очилцата и дакела , на Феликс Каниц и преди това в 14 п-ка  имам специално отношение  Mr. Green Гледа бремеността на сестра ми и ми беше препоръчан от нея. Та отиваме с мъжа ми  при това "светило" и споделяме проблема си , говорим за тежък мъжки стерилитет, дълбока операция , отстранен тумор и т.н. Единственото , което каза този смешник беше : "Бате , ако така не става , обръщаш се към съседа за помощ"  и после към мен "Ти тия килца кога ги метна?"
Е, та по тази причина в кабинета му не съм стъпила и който се е допитал за мнение съм му давала координати на свестни хора и добри специалисти.
В подписа ми е свидетелството , че въпреки килцата и без помощта на съседа , хановете ни са на бял свят с помощта на ПОЧТЕНИ  хора , пред които ежедневно се прекланям.
Това е напълно в негов стил, за съжаление.

# 63
  • Мнения: 414
наистина понякога има неразбираемо за някои чувство за хумор но това не му пречи да е добър специалист

# 64
  • Мнения: X
наистина понякога има неразбираемо за някои чувство за хумор но това не му пречи да е добър специалист
Да, явно нещо друго му пречи.
Но не ми се иска да влизаме в спорове, от които всеки ще излезе пак със собственото си мнение в крайна сметка.

# 65
  • Мнения: 2 013
наистина понякога има неразбираемо за някои чувство за хумор но това не му пречи да е добър специалист
Да, явно нещо друго му пречи.
Но не ми се иска да влизаме в спорове, от които всеки ще излезе пак със собственото си мнение в крайна сметка.

Разбира се,че всеки има право на мнение.
Чак сега си дадох сметка какъв е бил проблема.Просто някой жени не разбират шегите му и ги приемат лично.
Аз никога не съм се засягала от това,толкова пъти съм била притеснена от нещо и именно чувството му за хумор ми е помагало да се отпусна.
Последния ми спомен е от прегледа след раждането.Бях се гипсирала,че много ще боли и не исках да легна на магарето,а той ми каза "жените като родят стават силни и смели,а ти роди и още по-голямо шубе стана".В крайна сметка дори не усетих прегледа.
Но разни хора,разни идеали...
На мен също не ми се влиза в ненужни спорове.  Peace

# 66
  • Мнения: X
♥Rbaby1♥, чувството му за хумор ми е най-малкият проблем. Чувала съм всякакви простотии от всякакви хора, трудно някой може да ме впечатли.
Ако прочетеш първия ми постинг в темата, ще разбереш защо имам отрицателно мнение за този лекар.

# 67
  • Мнения: 2 013
Алексче разбирам те.Всеки си има своето мнение.  Peace  Hug
На мен никога не ми е отказвал цитонамазка,а Ясмин почти насила го накарах да ми изпише,понеже се притеснявах от друга (нежелана) бременност.В крайна сметка така и не започнах да ги пия...(размислих)...
Следеше ми бременноста,насочваше ме какво се прави,кога, и винаги ми казваше какво ще правим другия път за да се подготвя понеже както вече писах съм голямо шубе  Grinning ...

# 68
  • Мнения: X
Всеки си има своето мнение.  Peace  Hug

Разбира се, тъкмо затова не искам да споря. Не е рядкост двама пациенти да останат със съвсем различно впечатление от един и същи лекар.  Peace
Аз дори съжалявам, че се разочаровах от него в крайна сметка, защото иначе ми беше симпатичен, особено с чувството му за хумор.
Но ето pitia е имала сериозен проблем и шегите му са и се сторили, меко казано, неуместни.

# 69
  • Мнения: 425
Аз съм пациент на д-р Димитров, този, който се споменава в инцидента. Попаднах при него след страшно много други гинеколози с много добри отзиви в този форум, които ми разбиха доброто отношение към живота. Той се погрижи за мен, когато бях тотално обезверена че някога ще имам дете. Благодарение на него се престраших за следваща бременност, следеше ме на всеки две седмици изключително внимателно и прегледите бяха по минимум 1 час с разяснения на всичко, което ме вълнуваше. На няколко пъти се е презастраховал и ме е пращал за мнение и при други специалисти. Асистира и на раждането ми. Имам изключително добро мнение за него и го препоръчвам на всичките си приятелки.

П.П. Знам за случая с момичето, което е писала за нещастния случай. Информацията ми е съвсем друга от това, което тя е споделила във форума.

 newsm78

извинявам се за любопитството, но ти от какъв пол си и би ли споделил/а каква е твоята информация по случаят ми, от д-ра ли я взе, странно как като би трябвало да му е секретна, а и не е давал още интервю в пресата, освен на ДЪРЖАВНИТЕ КОНТРОЛНИ ОРГАНИ НА МЗ/В ПОЛИЦИЯТА,СРП, НАП И НЗОК../ АКО Е ТОВА КОЕТО ИМ Е КАЗАЛ И ПОКАЗАЛ СА ПОДПРАВЕНОТО МИ МЕД.ДОСИЕ,КОЕТО ОБОРИХ /ДОКАЗАХ С ЕКСПЕРТИЗИ В СРП....#Crazy newsm78

# 70
  • Мнения: 320
Втората ми бременност/ през 2006/ беше следена от въпросния лекар. Попаднах на него съвсем случайно. Влезнах в темата, защото племеничката ми е бременна и си търси гинеколог, та се чудех дали да и го препоръчам ...
А иначе- и на мен в началото д-р Димитров ми се стори леко арогантен, но в крайна сметка бих предпочела професионалист със странно чувство за хумор пред некомпетентен мазник... И да, май напълняването на бременните му е болна тема- на мен пък ми се радваше колко малко съм качила  Simple Smile
В заключение- д-р Димитров е стриктен, никога не ви кара да го чакате, отзовава се на всяко обаждане или въпрос, кабинетът му е приятен и чист , не се презастрахова с излишни лекарства, не дава ненужни клиширани съвети и чувството му за хумор не е чак толкова ужасно...

Последна редакция: ср, 26 авг 2009, 14:01 от mama julka

# 71
  • Мнения: 2 013
и чувството му за хумор не е чак толкова ужасно...

Да,не е!Стига да не го приемаш лично и да го взимаш за подигравка.
Боже,на мен колко пъти ми се е "карал" за килограмите.  Joy Аз качих 30...
Е,какви драми да правя от това,като викаше на мъжа ми да ми заключи хладилника?!Беше ми смешно,защото беше прав,за да не пуша и да не мисля,за пустото желание все похапвах по нещо.
Др Димитров го препоръчах и на сестрата на мъжа ми,която наскоро роди.Той и следеше бременноста.Доволна е и продължава да ходи при него...
 Hug

# 72
  • Мнения: 414
Втората ми бременност/ през 2006/ беше следена от въпросния лекар. Попаднах на него съвсем случайно. Влезнах в темата, защото племеничката ми е бременна и си търси гинеколог, та се чудех дали да и го препоръчам ...
А иначе- и на мен в началото д-р Димитров ми се стори леко арогантен, но в крайна сметка бих предпочела професионалист със странно чувство за хумор пред некомпетентен мазник... И да, май напълняването на бременните му е болна тема- на мен пък ми се радваше колко малко съм качила  Simple Smile
В заключение- д-р Димитров е стриктен, никога не ви кара да го чакате, отзовава се на всяко обаждане или въпрос, кабинетът му е приятен и чист , не се презастрахова с излишни лекарства, не дава ненужни клиширани съвети и чувството му за хумор не е чак толкова ужасно...
този сладур онзи ден ми каза че ако продължавам с килцата ще ме сменят с комшийката и аз сега да го сменя ли че ходя при него 6 години следи ми цялата бременност,на сестра ми,на 3 мои приятелки  и лошо не съм чула за него

# 73
  • Мнения: X
Последно темата каква е: "Чувството за хумор на д-р Иван Димитров", или...?

# 74
  • Мнения: 2 013
Последно темата каква е: "Чувството за хумор на д-р Иван Димитров", или...?

хехе,не разбира се.  Wink Темата е за отзиви,а последните коментари изясниха причината за недеволство при някои негови пациентки.  Peace

# 75
  • Мнения: 414
Последно темата каква е: "Чувството за хумор на д-р Иван Димитров", или...?
ами аз се опитах да обясна че чувството за хумор и професионализма нямат нищо общо ама,,,,,,,,,,,

# 76
  • Мнения: 2 013
Последно темата каква е: "Чувството за хумор на д-р Иван Димитров", или...?
ами аз се опитах да обясна че чувството за хумор и професионализма нямат нищо общо ама,,,,,,,,,,,

Така е,но нека не се провокират още спорове.  Peace
Аз 100 пъти предпочитам да чуя "как можа да качиш толкова кг,мъжа ти май не е заключил хладилника" (  Laughing )
Пред "добър ден,бля,бля,бля.Довиждане."  Hug

# 77
  • Мнения: X
Последно темата каква е: "Чувството за хумор на д-р Иван Димитров", или...?
ами аз се опитах да обясна че чувството за хумор и професионализма нямат нищо общо ама,,,,,,,,,,,

Ами и аз се опитах да обясня същото, ама...
Спирам да пиша, не искам да спамя повече.  Peace

# 78
  • Мнения: 2
Д- р Иван Димитров е моя генеколог. Най- малкото , което мога да кажа за него е ВЪЗХИТЕНА СЪМ!!! Невероятен специалист. Имам генекологични проблеми от години назад и съм подсетила около 50 генеколога , докато не го открих, в последствие забременях. Цялата бременност ми беше проблемна и се радвах на изключителното внимание на Доктора. Звъняла съм му безброи пъти по всякакви причини и винаги ми е помагал. Раждането ми също беше трудно 11 часа нормално и след това секцио по спешност, тъй като бебока се заклещи. За цялото време д-р Димиктров не се отдели от мен и за 5 минути.... не яде , не пи вода дори...беше плътно да мен. Не знам как щях да се справя без неговата подкрепа и помощ. Дори и сега , бебчо вече ми е на 2 месеца , се обажда ТОЙ , за да види как се чувствам , възтановила ли съм се , дали съм спряла да се чистя и ....


БЛАГОДАРЯ ЗА ВСИЧКО НА Д-Р. ДИМИТРОВ !!!!

# 79
  • Мнения: 2 013
v.velichkova как така е бил през цялото време с теб?Той нали вече не ходи по раждания?  newsm78

# 80
  • Мнения: 6 029
v.velichkova, за кой Иван Димитров говориш все пак  Laughing Че объркването в тази тема е безумно вече Mr. Green

# 81
Със сигурност в разговора става въпрос за поне 3-ма различни доктори с едно и също име. Аз от 9 години ходя при д-р Иван Димитров, който има кабинет на ул. Феликс Каниц. Следи и моята бременност и съм доволна. Като специалист мисля че е много добър, а като човек също е страхотен, макар че и той се покомперсиализира последните години, но май всички доктори вече са така.

# 82
  • Мнения: 2 013


За този доктор е темата (за всички неразбрали и непрочели).

# 83
  • Мнения: X
Със сигурност в разговора става въпрос за поне 3-ма различни доктори с едно и също име. Аз от 9 години ходя при д-р Иван Димитров, който има кабинет на ул. Феликс Каниц. Следи и моята бременност и съм доволна. Като специалист мисля че е много добър, а като човек също е страхотен, макар че и той се покомперсиализира последните години, но май всички доктори вече са така.
За двама става въпрос, но за правилния има толкова противоположни мнения, та не можете да си го познаете.  Laughing

# 84
  • Мнения: 13
Той е и моят гинеколог. Доволна съм от него. Професионалист е. Следил ми е бременноста. Наистина обръща внимание на килограмите, но все пак е за добро, и виниаги ми е напомнял да не се отпускам и да не ям повече от колкото е необходимо. Внимателен и добър лекар е Peace

# 85
  • Мнения: 2
Говоря за Иван Димитров, който работи в Люлинмед, има частен кабинет(незнам къде) и практикува в Света София! За него става въпрос в случая описан в началото на дискусията...,защото съм говорила с ндоктора  за него! Относно ражданията , знам че не са му любим момент...освен него на моето раждане беше доктор Павлова , с която доколкото знам работят в екип в Света София. Всъщност тя е извадила бебчо, но Димитров беше през цялото време до мен

# 86
  • Мнения: 6 029
Говоря за Иван Димитров, който работи в Люлинмед, има частен кабинет(незнам къде) и практикува в Света София! За него става въпрос в случая описан в началото на дискусията...,защото съм говорила с ндоктора  за него! Относно ражданията , знам че не са му любим момент...освен него на моето раждане беше доктор Павлова , с която доколкото знам работят в екип в Света София. Всъщност тя е извадила бебчо, но Димитров беше през цялото време до мен

Темата е за другия Димитров.

# 87
na str. 1 stava vapros za moq si Dimitrov......pitala sam go za sluchaia , a ne za drugiq na snimkata po - gore

# 88
  • Мнения: 425
Говоря за Иван Димитров, който работи в Люлинмед, има частен кабинет(незнам къде) и практикува в Света София! За него става въпрос в случая описан в началото на дискусията...,защото съм говорила с ндоктора  за него! Относно ражданията , знам че не са му любим момент...освен него на моето раждане беше доктор Павлова , с която доколкото знам работят в екип в Света София. Всъщност тя е извадила бебчо, но Димитров беше през цялото време до мен


 v.velichkova ,
Naughty ,


МАЙ си се регистрираЛ/а САМО ЗА ТОВА, ДА СЕ/ГО ЗАЩИТАВАШ, ЗАЩОТО откакто си се регистрирал/а само това си гледала и коментирала, друго не те вълнува като мама newsm78 Sick #Crazy ....Money Money Money

Според думите ти тоя само е седял и гледал, май се у4и още горкият, така е като не е у4ил когато трябва и си е купил дипломата .... #Cussing out ooooh!

# 89
  • Мнения: 425
v.velichkova как така е бил през цялото време с теб?Той нали вече не ходи по раждания?  newsm78

СПОКО,

ТЯ/ТОЙ ГОВОРИ ЗА НЕКАДЪРНИКА УБИЕЦ=НЕ С О4ИЛАТА, ЖАЛКО 4Е ТАКА СТРАДАТ И ДОБРИ Д-РИ.... #Cussing out

# 90
  • Мнения: 0
В.ВЕЛИЧКОВА СЪМ!!! АЗ НЕ СМЯТАМ , ЧЕ МОЖЕ ДА СЕ НАРЕЧЕ УБИЕЦ ЗАРАДИ ЕДИН СЛУЧАЙ.....ВСЕКИ ЕДИН ДОКТОР ГИ ИМА....ЗА СЪЖАЛЕНИЕ.....СЪЧУБСТБАМ НА ЖЕНАТА ОТ 1 СТР.  АЗ СЪМ ДОВОЛНА, А ОТНОСНО НАПАТКИТЕ ЗА РЕГИСТРАЦИЯТА МИ - НЕ МЕ ИНТЕРИСУВА ДРУГО КАТО МАМА - СПРАВЯМ СЕ ДОБРЕ И БЕЗ ФОРУМИ .....И НАИСТИНА СЕ БЧХ РЕГИСТРИРАЛА ЗАРАДИ ДИМИТРОВ ....БЛАГОДАРЯ

# 91
  • Мнения: 425
В.ВЕЛИЧКОВА  Naughty,

за съжаление не съм  единствената по4ернена от НЕКАДЪРНОСТТА МУ "мама", доста са.., като е невинен защо тогава подмени картона ми и фалшифицира ВСИ4КО + подписите ми за 7 мес. назад и 1 напред: УЖКИ МЕ Е ПРЕГЛЕЖДАЛ И СЛЕД ФАТ.РАЖДАНЕ, САМО ЗА НЯКАКВИТЕ КИРЛИВИ ПАРИ ОТ НЗОК.... Money#Cussing out,
...А КОЙ ЗНАЕ ОЩЕ КОЛКО ИМА, КОИТО МЪЛ4АТ И ТАЯТ МЪКАТА СИ , НО ТАКА НИКОГА НЯМА ДА СЕ ОПРАВИМ И СЛЕД ВРЕМЕ МОЖЕ ДА  ПОСТРАДАТ ДЕЦАТА ВИ ... Crossing Arms
А АКО това беше станало с твоето беб4е и после поВе4е няма да може6 да има6 друго, ще6е ли да му прости6 и да го хвалиш ... Outta Joint #Cussing out #2gunfire


# 92
  • Мнения: X
Добре де, не разбрахте ли, че темата не е за този лекар, а за друг, защо трябва да я разбърквате още повече?!

# 93
  • Мнения: 96
Момичета моля споделете с направление ли ходите при Димитров от Ф. Каниц? Защото чух , че отказва да следи бременност по ЗК, въпреки че е сключил договор.. Rolling Eyes

# 94
  • Мнения: 45
Здравей la belle, на прегледи досега съм ходила с направление при него...,а след няколко дни се надявам да разбера как се ходи при него,за да ти проследи бременността. Но мисля, че когато му се обадиш да си запишеш час за преглед и го попиташ дали ти трябва направление, той ще ти отговори. А за него като специалист мога да кажа, че е невероятен! От години ходя при него на прегледи и съм страшно доволна. Не бих помисляла да го сменям с друг!

Последна редакция: пн, 10 май 2010, 11:49 от mimi2108

# 95
  • Мнения: 0
Zdraveite,
Bremenna sum ot 6 sedmici i izbrah D-r Ivan Dimitrov ot MC "Liulin Med" da sledi bremennostta mi. Doktora e naistina prekrasen i eto za6to mislq taka:
1. Purvoto, koeto mi kaza e, 4e trqbva da si vzema napravlenie za prosledqvane na bremennostta ot li4niq lekar, kato mi obqsni, 4e ne trqbva da si zadavam vuprosa dali, kato ne si pla6tam na ruka nqma da mi se oburne nujnoto vnimanie, za6toto vs 6te si bude plateno, kakto trqbva ot ZK.
2. Otdeli na men i supruga mi pone 4as sled pregleda, za da ni obqsni kakvo ni predstoi.
3. Dade mi lichniq si telefon i mi kaza, 4e moga da mu zvunq po vsqko vreme s kakvito i da e vuprosi.
4. Obqsni mi kak stoqt ne6tata pri rajdane, i kaza, 4e, ako pojelaq moga i pri nego da rodq.
Vijdam, 4e imate osnovaniq da ne haresvate doktora, no na men mi haresva, razbira se, 4e ot tuk natatuk 6te si imam edno naum. Samo molq vi ne lujete s tezi izkazvaniq, 4e nqmal dogovor s NZOK, nz na koi i ot kude mu hrumvat tiq gluposti puk i toi, ako ne e dobur specialist mislite li, 4e Mazneikova 6e go durji v edna ot nai-dobrite kliniki v BG  Thinking

# 96
  • Мнения: X
Ох... темата е за ДРУГ д-р Иван Димитров!  За n-ти път се обяснява!

# 97
  • Мнения: 0
Ohhh.... jenata, koqto e zagubila deteto si zaradi gre6no iz4iswlen termin pi6e, 4e e bila pri su6tiq lekar!!!

# 98
  • Мнения: X
Кой същият?
За този става въпрос в темата, той не работи в Люлин мед и не изражда.

# 99
  • Мнения: 0
giulia:ТУК ГОВОРИТЕ ЗА ДВАМА РАЗЛИ4НИ Д-РА,

ТОЗИ ОТ ЛЮЛИНМЕД ГО ДАДОХ НА СЪД, ЗАЩОТО МУ ОТКАЗАХ ДА РОДЯ ПРИ МАЗНЕЙКОВИЦАТА И ТОЙ НАРО4НО МИ ОБЪРКА ТЕРМИНА,
ТАКА 4Е ПРЕНОСИХ И ПЛАЦЕНТАТА СПРЯ ДА ПОДАВА КИСЛОРОД И ХРАНА НА БЕБЕТО=РЕЗУЛТАТЪТ Е ФЕТУС МОРТУС/МЪРТВО БЕБЕ ОТ ПРЕНОСВАНЕ ...!!! НЕ СЪМ ЕДИНСТВЕНАТА ПО4ЕРНЕНА "МАМА"...
В 4ЕРНИЯТ АГ СПИСЪК НА СОФИЯ Е ...В БГМАММА Е ПОДРОБНО ОПИСАН

БЯГАЙТЕ ОТ ТОЯ АЛ4ЕН НЕКАДЪРНИК И УБИЕЦ...

# 100
  • Мнения: X
Хубаво, обаче ТАЗИ тема НЕ Е за ТОЗИ лекар от Люлин Мед, толкова ли е трудно да се разбере?

# 101
  • Мнения: 425
Zdraveite,
Bremenna sum ot 6 sedmici i izbrah D-r Ivan Dimitrov ot MC "Liulin Med" da sledi bremennostta mi. Doktora e naistina prekrasen i eto za6to mislq taka:
1. Purvoto, koeto mi kaza e, 4e trqbva da si vzema napravlenie za prosledqvane na bremennostta ot li4niq lekar, kato mi obqsni, 4e ne trqbva da si zadavam vuprosa dali, kato ne si pla6tam na ruka nqma da mi se oburne nujnoto vnimanie, za6toto vs 6te si bude plateno, kakto trqbva ot ZK.
2. Otdeli na men i supruga mi pone 4as sled pregleda, za da ni obqsni kakvo ni predstoi.
3. Dade mi lichniq si telefon i mi kaza, 4e moga da mu zvunq po vsqko vreme s kakvito i da e vuprosi.
4. Obqsni mi kak stoqt ne6tata pri rajdane, i kaza, 4e, ako pojelaq moga i pri nego da rodq.
Vijdam, 4e imate osnovaniq da ne haresvate doktora, no na men mi haresva, razbira se, 4e ot tuk natatuk 6te si imam edno naum. Samo molq vi ne lujete s tezi izkazvaniq, 4e nqmal dogovor s NZOK, nz na koi i ot kude mu hrumvat tiq gluposti puk i toi, ako ne e dobur specialist mislite li, 4e Mazneikova 6e go durji v edna ot nai-dobrite kliniki v BG  Thinking



 #Crazy Sick #Crazy

Бъдеща мамче,

милите думи,мазни усмивки  и нова апаратура в клиниката на Мазнейкови нямат нищо общо с Кадърността на лекаря ! Naughty

Тази прехвалена ти "клиника" е № 1 в ЧЕРНИЯТ СПИСЪК НА АГ БОЛНИЦИТЕ и БГ ПРОКУРАТУРА, ТАМ САМО ОТ ПОРТФЕЙЛЪТ ТИ СЕ ИНТЕРЕСУВАТ...! Money

А този ти аг-"д-р" не те ли пита на вс.преглед как ти върви работата,подпитвайки опипва терена дали ставаш за тарифите им за израждане ...Money Hug

Вече 2  г. ИВАН ДИМИТРОВ ОТ ЛЮЛИНМЕД спонсорира БГ КОРУМПИРАНА ПРОКУРАТУРА ДА МЪДРУВА И НЕ СЕ ПРОИЗНАСЯТ ЗА ПРЕСТЪПЛЕНИЯТА МУ.... Sick Crossing Arms #Cussing out Поне Господ бави,но незабравя : каквото лошо направиш ще ти се върне двойно:pray: Naughty

Моля те ходи и на друг паралелно Peace

Моля адм. да допълни заглавието на темата с адреса на д-ра,да не се бъркат хората, този в 4ерният списък е по-млад, не е с очила и не е на ул.Ф.Кр.... Praynig, и най-вече да не страда Кадърният д-р Peace

Почернена бг "мама"

 

Последна редакция: пт, 29 окт 2010, 11:16 от GIULIA

# 102
  • Мнения: 0
Ami 4estno da vi kaja edinstvenoto, za koeto me e popital svurzano s rabotata mi e dali moje da mi navredi po nqkakuv na4in dokato sum bremenna. Na men li4no mi go preporu4a lelq mi, koqto raboti v Pravitelstvena bolnica i vnimatelno podbira specialistite, koito da se grijat za cqloto ni semeistvo.

# 103
  • Мнения: 414
МОЛЯ,ПИШЕТЕ НА КИРИЛИЦА!

# 104
  • София
  • Мнения: 864
здравейте, аз също доста дълго време ходих при д-р Димитров. Наистина бях доволна от него- обръщаше ми внимание, беше доста внимателен и се опитваше да ме разсейва по време на прегледите. Откри ми проблем при преглед с просто око, който не го бяха открили предните лекари  идобре че беше все още на време.
Когато забременях исках той да ми води ЖК по ЗК но той почти ми отказа с мотива, че по ЗК не му плащали нищо и затова вече нямало да води ЖК. Исках да раждам при него но той не водеше раждания вече. Каза, че като наближи щял да ме свърже с лекари.
Това което ме издразни беше, че си записах час с направление, отидох но той каза че съм била в часовета за платен преглед и не можел да ми вземе направлението и  трябва да си платя. Е, каза че ако нямам пари може и следващият път.... Повече не се появих.
Иначе до преди да забременея наистина бях доволна.

# 105
  • Мнения: 4
Здравейте. Много моля, за телефона на доктор Димитров.

# 106
  • Сфия
  • Мнения: 1 131
Нева, след като прочетеш писаното, ако все още ти се ходи при Д-р Димитров, ето това му е тел: 0888 269472
здравейте, искам да разкажа ка протече посещението ми при д-р И. Димитров, този, който има кабинет на Ф. Каниц.
Имах 9 дни закъснение на цикъла, положителен тест за бременност-не един. Бях си запазила час, като още по телефона бях предупредена, че, ако си платя - има часове, ако ли пък не, ще трябва да изчакам. Отидох на прегледа. Обясних му какъв ми е случая и веднага споменах важните подробности, като факта, че съм с Хашимото и 2 поредни месеца помятм още в 5-та седмица. Последва въпрос на колко съм години. Отговорих му - на 34. Започна прегледът. Почна се едно ръчкане с накрайника, не се виждало нищо в матката, сигурна ли съм въобще, че съм бременна, а и с тези килограми, на тази възрст и с това Хашимото направо да си знам, че вероятността за аборт е голяма. И не може да види нищо, аз вече рева. Тогава докторът тактично ми казва: Понеже с тези сланинки се затруднява допълнително прегледът, ще трябва да потърпя малко. Най-накрая вижда сакче, после вижда второ, но те въобще не отговарят на седмицата и споед доктора най-вероятно са спрели да се развиват. Като второто било на много странно място и за него пък въобще нищо не гарантирал. Е, можело да стане чудо, ама, ако съм с точен цикъл, значи вероятността да съм забременяла по-късно е малка. Каза ми да се моля да е станало така. Аз му отговорих, че си знам овулацията и кога съм забременяла, а той ми вика: "Ами, ако е така-много съжалявам. И ти какво се опитваш да ме убедиш, че с тези кила си забременявала 3 поредни месеца? Това е абсурд. Тук идват жени, дето нямат проблеми и пак 2 години не могат да забременеят. С това Хашимото и с тези килограми сигурно имаш и Инсулинова резистентност". Отговорих му, че нямам, защото съм се изследвала. След това нарече ендокринилогът ми идиот, че въобще е позволил да правя опити за бебе, ей за това сега се стигало до тук.... Тръгнах си, а не знаех къде съм. Обадих се на една позната, която работи в Токуда с молба да ми уреди час за читав гинеколог. След 6 дни бях на преглед при Д-р Илиев в Токуда. С влизането показах снимката от УЗ на първия преглед, обяснявайки какво ми е казано, а той само се усмихна и каза, че сега ще ме прегледа. Не бе нужно да ръчка или да ме натиска по корема, защото съм дебела, а веднага видя сакче, с ембрионче в него, отговарящи абсолютно на седмицата. Аз обаче си настоявам - къде  е второто сакче, а той ми отговаря, че и да искам такова няма. Приключи прегледа и Илиев ме пита дали колегата ми е назначил кръвен ЧХГ, аз му отоговорих, че не е. Назначи ми веднага, макар,ч е според него нямаше никакво място за притеснение. Аз продължих да настоявам и да питам за второто сакче - къде е и какво се е случило с него. Тогава докторът въздъхна и ми каза: "Второ сакче няма и не е имало. Просто ти имаш седловидна матка и погледнато от страни, видеозонът дава отражение и лъжлив образ, все едно има второ сакче.
Като допълнение само ще уточня, че от описаното вие най-вероятно ще си помислите, че съм слон. Да, аз съм по-пищна, да качих 15 кг малко, по малко след първата си бременност, но все още не съм започнала да се търкалям. Не съм слаба в никакъв случай, но лкекарско отношение, като това на Димитров е смешно...

# 107
  • София
  • Мнения: 864
много съжалявам че си претърпяла това унижение от гадно отношение.
аз преди редовно ходех при д-р Димитров и бях много доволна, винаги е бил внимателен от към ръчкане. Но явно се е смахнал.....
А д-р Илиев го познавам и ти го препоръчвам с 2 ръце. Може би второто бих родила при него в Токуда;)
Успешна бременност и едно прекрасно бебче накрая.

# 108
  • Мнения: X

*starlet*, д-р Димитров много обича да обяснява на жените, че са дебели. Това да му беше кусурът...  ooooh!

# 109
  • Сфия
  • Мнения: 1 131
мерси, Bunnie. За съжаление не мога да си позволя раждане в Токуда, за това на този етап прекратих посещенията при Илиев, иначе съм съгласна, че е страхотен. А по повод на И. Димитров, него ми го препоръча зълва ми, която също си следеше бременността при него, но тя е 45 кила, а това явно има значение за доктора. А бях ходила навремето при него в 14-та поликлиника, скоро след, като бях родила първото си дете и тогава пак ми направи забележка за килограмите, а още не бях качила, само 5 кила примерно. Но си бях рекла, по-добре гадняр, ама професионалист, от колкото мил непрофесионалист. А той излезе арогантен и некомпетентен.
Алексче, явно не му е само това кусура. Също така обичда явно да обяснява, че ще пометнат и, че няма как да са забременели, отделно виждаш липсата на професионализъм, обяснявайки ми, че са 2 сакчета, при това спрели да се развиват.

# 110
  • София
  • Мнения: 864
сега се сетих че при всеки преглед и на мене ми мелеше за това как до 30г трябва да одя и да внимавам с килата. не че съм имала проблем с тях де / бях 60кг на 178 см/ явно си му е в кръвта все това да говори.

# 111
  • Мнения: X
Алексче, явно не му е само това кусура.

Знам, знам, това имах предвид... По-напред в темата съм писала защо се отказах от неговите услуги.
Желая ти лека бременност!

# 112
  • Сфия
  • Мнения: 1 131
сега се сетих че при всеки преглед и на мене ми мелеше за това как до 30г трябва да одя и да внимавам с килата. не че съм имала проблем с тях де / бях 60кг на 178 см/ явно си му е в кръвта все това да говори.
Да де, по принцип не, че не е прав за годините и килата, ама първо аз му казвам, че това ми е втора бременност. Второ, проблемът с килограмите при мен, както той сам спомена има връзка със заболяването ми на ЩЖ. Трябва ли да ме напада и обижда? Не можеш да насаждаш вина у пациентките, за това, че не отговарят на идеалите ти. Все едно да отидеш на ендокринолог с диабет и той да ти се кара как сам си си го причинил, вместо да те лекува. Каквото си причинил е минало. Въпросът е в момента какво правим. И пак повтарям, че аз знаех, че се заяжда за килограмите, но бях готова да изтърпя, вярвайки, че иначе е професионалист и си знае работата, но съм грешала...

# 113
  • София
  • Мнения: 4 966
Някой може ли да ми даде актуален номер на Д-Р Димитров?

# 114
  • Мнения: 1
zdraveite iskam da popitam nqkoi dali ima nomera na dr Ralica Milcheva.BLagodarq vi]

# 115
  • Мнения: 156
Аз нямах идея за фетиша на д-р Иван Димитров към слабата фигура /Ф. Каниц, т.е. Ами Буе 64.
Каза ми да започна да отслабвам.
Стегнах се!!!
Обясних на всички в къщи, че спирам да се готви сериозно.
.
Ей го на- 7 дни, и отслабнах 500 грама.
Добре, че не изчетох това преди моя пост, щях да му се фръцна само.

Но моля за мнение.
След ръчкането така да се каже, следващия ви цикъл беше ли твърде обилен?
Защото вече пих 2 вит С вчера, 2 вит С сутринта и дори 4 вит. С следобяда, за да спре този ужас, а ми е 4 ден, трябваше да спира, а не да се засилва
!

# 116
  • Мнения: 2
Бях пациентка на д-р АГ Иван Руменов Димитров с частен кабинет вече не на ул. Ф. Каниц, а на съседната Ами Буе в София в продължение на около 20 г. Харесваше ми компетентността и загрижеността му към процесите в средната възраст - като възпитаник на Първа англ. гимназия, е информиран какво става в АГ сектора по света. Всъщност бях много доволна от него и го препоръчвах с две ръце на приятелки и познати. Работи с НЗОК, понякога искаше към 15 лв. допълнително уж за хистолога при цитонамазка. Прозираше лек меркантилизъм, имам усет за това.. Допада ми и чувството му за хумор. Акушерката Краси Паликрушева е много опитна и отзивчива, познавам я от момиче. Не съм посещавала кабинета от 2017 г.

Това, че съветва да не напълняваме, е много резонно от цялостно здравословна гледна точка. Лично за мен сполучливо затвърди решението ми да не променям мерките си в десетилетията.

Преди около 10 години диагностицира пролапс на предна влагалищна стена. Предложи упражнения за стягане на тазово дъно на Кегел и йога. При йогата не стигнах далече, не зная упражненията дали помогнаха малко, но процесът на смъкването продължи да напредва. Прерасна в десценсус, поне от около година и матката излезе навън. От поне 5 години ми говори само и единствено за операция.. Имал предвид добър специалист, който да я направи.. На което всеки път отговарях, че не искам операция. Мразя да режат неща от мен - сливици на 3 г. и апендицит на 6 г. ми стигат.. Майка ми има само извадени сливици в детството..

Когато през август провисването стана нетърпимо, се уплаших и почнах да се скланям на операция и започнах да разпитвам кому да се доверя. Дори ходих на място в Майчин дом, натам натежаха мненията, да се информирам за процедурата. За малко дори да си направя изискуемите предоперативни изследвания за поне 30 лв., но ме посъветваха да изчакам края на отпуските иотминаването на горещините. Бях в тотален стрес и във времето, имаше настрочени 3 хоспитализации на членове на семейството, трябваше да ги изчакам, а и учебната година се задаваше - работя с деца.. Бях се обадила за съвет и на стар мой гинеколог отпреди 20-на години в извънстоличен град, който ми е извършвал процедури и при когото съм водила и приятелки. Но в един момент 1 час до неговата болница ми се стори много и тръгнах при Ив.Д. в София. Мина седмица, за да съобразя, че трябва не да имам път към ..., а просто да си намеря път към градчето в Дефилето..

От 3 седмици съм нов и много щастлив човек! Каза ми, че с моите 63 години съм много млада за операция, тя е крайната мярка.. Попита ме 3 пъти не ми ли е предлагано решение с песар и много се учуди, но и обясни, че се оперира заради паричките.. А операцията не винаги дава желания резултат, могло и по-зле да стане.. Предложи да опитаме с песар, който се сменя на 3 месеца. Ако операцията не може да се избегне, тя винаги може да се направи. Процедурата отне 45 минути с уточняване на размера на халката по рецепта, английско производство, за 16 лв., закупуване от аптеката в центъра на града и поставянето му.. После трябваше да се разходя около сградата, за да видя усещам ли дискомфорт. През това време звъннах на акушерката, за да споделя радостта. Думите й бяха: "Да не мислиш, че д-р Димитров може да постави такъв песар! Това го могат старите гинеколози." ОК, но той не е от младите - набор 1962 .. Днес ходих за трети път в малкия град с влака в 9.00, бях си вкъщи в 12.00. Сложихме втора халка, с 1 см по-голяма от първата. В Медея се затрудниха да намерят, откъде да поръчат - в София явно популярни са преди всичко операциите.., но им казах в коя аптека в малкия град да попитат. Очаквам да е верният размер и да не изпадне до декември, когато трябва да се смени с нова. Първата изпадна след 10 дни - бях похапнала повече шоколади на промоция и очаквано се бях позапекла.. И така да остане, че през юни съм в Хималаите и трябва да мога да направя кората около Кайлаш, 52 км за 2 дни, много ми е важно.. А моят стар нов доктор каза, че е натоварване и не мога да я направя, ако ми изпада.

Това е, нямаше как да не споделя.. Този проблем има май всяка втора жена..

Общи условия

Активация на акаунт