Как намирате козметиката на Clinique!

  • 6 676
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 4 001
Ползвам продукти на Clinique, които копувам от Ягодка и определено съм доволна.

# 16
  • Мнения: 2 849
Използвала съм само 3-те стъпки ,доволна бях .От другите продукти нямам наблюдения .

# 17
  • Мнения: 147
аз съм много доволна от тези двете :
 

страхотни са  Peace а и от серията за почистване с 3 стъпки - само второто Simple Smile

# 18
  • Мнения: 147
а забравих да кажа, че и от серията за коса съм много доволна, но нещо не мога да ги намеря в софия, някой да знае къде ги продават?

# 19
  • Мнения: 1 434
Маслото за тяло не съм го ползвала   предполагам че е за суха кожа  .Можели малко повече инфо за него   Hug
А другото ексфолиращ крем ли  е ?

# 20
  • Мнения: 147
да за суха кожа е, моята направо се лющи от сухота след душ, за петите да не говорим и това е единствения крем, който ми помогна след толкова години, вече ползвам трета опаковка и не искам да го сменям Simple Smile а другото в синята опаковка е ексфолиращ крем, май има нещо ментово в него, незнам колко ексфолира, но много ободрява, след душ си като нов, колкото и да си бил скапан Simple Smile е, аз май много реклама им направих, но то си е така  Peace

# 21
  • Мнения: 145
Напълно споделям мнението за Body Butter,омекотява кожата невероятно и има лек ненатрапчив аромат.

Аз съм безкрайно доволна от кремовете на Clinique REPAIRWEAR-дневен,нощен и очен.на собствен риск ги ползвам малко по-рано от предназначението им,но мисля,че е по-добрия вариант.

Ползвам също крема за почистване на грим,спиралите и гланцовете

Също така съм доволна от сухия дезодорант,много е ефективен,само дето оставя бели следи по дрехите.

# 22
  • Мнения: 145
Чувала съм,че Clinique и Estee Lаuder всъщност са една компания,мислите ли че има разлика в  качеството на продуктите им?

# 23
  • Мнения: 434
Харесва ми козметиката. Peace Ползвала съм 3-те стъпки,спирала,глос,сенки,крем за лице,овлажняващ спрей за лицето и от слънцезащните им продукти.
Доволна съм от всичките неща. Flutter

П.С. Аз знам,че  Clinique е  дъщерна компания на Estee Lаuder. Peace

# 24
  • Мнения: 329
Имам 3 продукта и съм много доволна от тях -

# 25
  • София
  • Мнения: 10 858
Ползвала съм някои неща, досега всичко ми е харесало. Обаче съм влюбена в Тотал търнараунт крема, концентрата и маската.  Peace

3те стъпки не съм ги ползвала, нямам и намерение.

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 4 658
Много харесвам козметиката на Клиник. Всичко, което съм ползвала се отразява добре на кожата ми. Ползвала съм 3-те стъпки, ексфолииращата скраб 7 day, дегримьора за за сваляне на грим от очи Naturaly gentle eye make-up remover,кремовете Superfefense, Moisture surge extra thirsty skin relief, Moisture on call, All about eyes, Continuous rescue antioxidant moisturizer, Repairwear за около очи.  От всичко съм доволна. Единственото, което не ми е харесало е един шампоан.

# 27
  • Мнения: 145
Ако трчбва да избирате,какво бихте избрали това или това
,и за каква възраст ,според вас са по-подходящи двата крема поотделно?

# 28
  • Мнения: 1 434
Супердифенс е крем до   30  год  възраст  предпазва кожата от вредните влияния   Mr. Green(аз го ползвам за дневен )
Интенс  Рипеър  нощен  това е серията за  30  +   и  го ползвам за нощен  -  изглажда фини и   подпомага  и предотвратява появата на други такива  Grinning

# 29
  • Мнения: 7 416

Интенс  Рипеър  нощен  това е серията за  30  +   и  го ползвам за нощен  -  изглажда фини и   подпомага  и предотвратява появата на други такива  Grinning
    Скоро ми донесоха този крем от Дюти Фрии зоун и въпреки че на опаковката пише ''фрагранс фрии",кремът си има някаква специфична миризма.....
     Искам да те питам,дали и твоя,понеже казваш,че го ползваш,има някаква миризма или моя нещо не е в ред? newsm78

    А по темата....Ползвам и други продукти на Клиник.Доволна съм от фон дьо тена и пудрата,крема Дифенз и крема Репеъер' за около очи Peace.

Общи условия

Активация на акаунт