за съхненето на бебешките дрешки

  • 2 954
  • 78
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 43 903
Гадно е, тук незнайно защо е мн често срещан проблем.

# 16
  • Мнения: 178
На нас алерголога,който следи малкия ни забрани да сушим дрехи в стаята на бебето,но при него има и други предпоставки за развитие на алерги

# 17
  • BG
  • Мнения: 1 900
климатика ни мноооооого изсушава и аз гледам  все да има по нещо мокро в стаята!!!
Peace

# 18
  • Мнения: 544
Пера ги в пералнята с центрофуга на 1000 оборота и ги суша направо в стаята. Не мисля че е проблем-та аз ги вадя влажни, не мокри.

# 19
  • Мнения: 6 604
Пера ги в пералнята с центрофуга на 1000 оборота и ги суша направо в стаята. Не мисля че е проблем-та аз ги вадя влажни, не мокри.
И аз така. И зимата ги суша на бебка в стаята. Тъкмо й овлажнявам въздуха(2 в 1).А е и по -евтино от това да си купиш овлажнител за въздух. Само,че не трябва да са прани с омекотител(това лекар ми го каза).

# 20
  • Мнения: 4 784
Суша ги в другата стая, защото ако ги сложа в нашата, ще стане прекалено влажно, което не ми е никак приятно, а и веднага цъфва мухъла по стената. Използвам обаче активно радиатора, за да изсуша по някоя и друга дрешка, когато е включен.

# 21
  • Мнения: 4 555
До сега никога не съм простирала бебешките дрехи навън, винаги са в стаята. Мухъл не съм забелязала, но ние нямаме pvc дограма, така че това не ме вълнува.

# 22
  • Мнения: 349
Аз зимата суша дрехите в сушилня. Преди това съм ги сушила в стаята  Peace

# 23
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Не трябва да се сушат дрешки в стаята на бебчо, защото въздуха ще се овлажни много.
Peace

# 24
  • Мнения: 4 433
Аз не суша дрехи в стаята където спим

# 25
  • Мнения: 1 367
Ако пералнята е с добра центрофуга и вади дрехите само влажни,не виждам проблем.Все пак за твое успокоение можеш да ги вадиш за малко навън,стига да не вали.Да ги духне вятърът,а после си ги простирай в стаята.

# 26
  • Мнения: 2 100
Въпреки, че се отопляваме на твърдо гориво (което както се знае изсушава въздуха) никога не съм сушила и няма да суша дрехите в стаята, в която спи детето ми. Naughty Зимата ги суша в коридора, като вратата е отворена към кухнята или в кухнята...Няма да коментирам причината, ясна е.

# 27
  • Мнения: 1 763
Миналата зима на детето ми започна да му се запушва нослето от сухия въздух в стаята. Реших да суша дрешките вътре. Още първата вечер въздухът стана влажен и тежък, направо ми беше трудно да дишам. Посред нощ вдигнах мъжа ми да носим сушката в другата стая.

# 28
  • Мнения: 6 274
Разбира се, че няма никакъв проблем.  Peace
При този сух въздух, които се получава, още по - добре, че има какво да го овлажни. Не напразно хората са измислили печки за отопление с овлажнител за въздух.

# 29
  • София
  • Мнения: 17 591
В никакъв случай не можеш да ги сушиш в стаята на бебето.
Купи си сушилня.
Или повече дрехи - и сушене вън.
При бебето - не. Едва ли то е най- неважното в ситуацията... и едва ли искаш да се сблъскаш с дете с хроничен бронхит - дори и с най- изсъхналите дрешки.

Общи условия

Активация на акаунт