Кой гледа реклами...

  • 1 796
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 62 595
Но е класика в жанра - подтикване към купуване чрез всяване на страх у жертвата.

# 31
  • Мнения: 16
...явно децата. Поне моето със сигурност, като същевременно го тъпча с ядене. Иначе няма хранене...

# 32
  • Мнения: 875
...явно децата. Поне моето със сигурност, като същевременно го тъпча с ядене. Иначе няма хранене...

аууу, ужас

# 33
  • Here, There and Everywhere
  • Мнения: 373
Аз гледам реклами. Дразни ме само повтарянето до побъркване.
В САЩ обаче масово се използва едно устройство ТиВо- записваш си предаването, после го гледаш като прескачаш рекламите- на 60 мин предаване, спестява 20 мин от реклами  Simple Smile

# 34
  • Мнения: 2
Не гледам телевизия.

# 35
  • Мнения: 552
Синът ми гледа рекламите в захлас Crazy
На мен като пуснат за първи път някоя реклама я гледам,после-не!
Дразнят ме рекламите, обаче като погледна професионално на тях, от творческа гледна точка да преценя коя е добра реклама спроед мен, тогава извличам един вид удоволствие. Повечето реклами са тъпи. А тази сутрин ми се пригади от рекламата,  дето преди плюеха кръв, макар сега да са я цензурирали, пак е ужасна меко казано.
Мъжът ми превключва като я види Sick
Помеждудругото пастата наистина има ефект Peace

# 36
  • Мнения: 2 386
Да. Даже само реклами гледам в Нет-а, понеже не гледам телевизия изобщо. Та, гледам, уча се, цъкам с език, записвам си, правя си изводи и продължавам да уча. Много са ми полезни рекламите.

# 37
  • Мнения: 1 312
Само дето почнаха да ми я цитират и в леглото вече Mr. Green

# 38
  • burgas
  • Мнения: 5
Нямам навика да се заслушвам в рекламите,но вчера ми направи впечатление рекламата на Корега http://www.vbox7.com/play:992aa35c  /бабата с ченето/казва:"Хрупкав хляб и ядки сочни,твърди плодове...."И си викам - абе не съм виждала сочни ядки,явно в дубльорката сменя местата на думите - очевадно е - как ли никой не го е забелязал?!Като си помислиш какви мастити рекламни фирми ги правят,би рябвало да  преглеждат всяка секунда...Смешно ми стана.

# 39
  • Мнения: 1 312
Нямам навика да се заслушвам в рекламите,но вчера ми направи впечатление рекламата на Корега http://www.vbox7.com/play:992aa35c  /бабата с ченето/казва:"Хрупкав хляб и ядки сочни,твърди плодове...."И си викам - абе не съм виждала сочни ядки,явно в дубльорката сменя местата на думите - очевадно е - как ли никой не го е забелязал?!Като си помислиш какви мастити рекламни фирми ги правят,би рябвало да  преглеждат всяка секунда...Смешно ми стана.
Всъщност сме го коментирали и преди.
Интонацията малко куца,но запетайката е след "ядки".
:"Хрупкав хляб и ядки,сочни,твърди плодове...."

# 40
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
дъщеря ми гледа реклами, луда е по тях  Tired
като стане на 3, се надявам да й мине.

# 41
  • Мнения: 2 111
Гледам. Професионално изкривяване.

# 42
  • Мнения: 830
Малката когато беше бебе си умираше да ги гледа, сега някои реклами също и правят впечатление.

Общи условия

Активация на акаунт