Има ли приспивателно в Инфакол?

  • 2 479
  • 17
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Sofia
  • Мнения: 9 711
Няколко месеца се спасявахме от коликите с тези вълшебни капки, детето спеше спокойно и непробудно. Мислех, че просто е спокоен, защото няма колики. Обаче тези дни пак беше неспокоен и му дадох отново. После се оказа, че нямаме колики, а някаква криза на растежа. Обаче спи като пън от капките. Струва ми се, че някоя от съставките действа като приспивателно newsm78

# 1
  • Мнения: 1 554
при нас инфакола действаше точно обратното,и засилваше коликите Tired

# 2
  • Мнения: 4 784
Синът ми го успокояваха, но не са го приспивали. Не мисля, че съдържат такава съставка.

# 3
  • София
  • Мнения: 17 591
Ами... не знам, прочети листовката. Не съм имала такива, не съм ги чела... но при теб трябва да има, нали...

# 4
  • София
  • Мнения: 2 227
Не би трябвало, все пак са бебешки капки. Да не е някакво съвпадение? newsm78

# 5
  • Мнения: 3 034
няма приспивателно  Grinning

# 6
  • София
  • Мнения: 1 524
Няма приспивателно.

# 7
  • Мнения: 130
на нас изобщо не ни помагаха, нито ни преспиваха

# 8
  • Мнения: 236
при нас инфакола действаше точно обратното,и засилваше коликите Tired

И при нас. Не искам да си спомням. ooooh!
Няма приспивателно.

# 9
  • Мнения: 871
И аз мисля че няма преспивателно. На моята дъщеря не и действаха Peace

# 10
  • Мнения: 9 814
Приспивателно не, но нещо силно успокоително да.

# 11
  • BG
  • Мнения: 1 900
Не мисля,че има.

# 12
  • Мнения: 2 960
Синът ми го успокояваха, но не са го приспивали. Не мисля, че съдържат такава съставка.
Peace

# 13
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


     ShockedСмяташ ли, че ще допуснат на пазара бебешки капки с приспивателно Simple SmileПросто децата преминават през различни етапи.

# 14
  • Earth
  • Мнения: 1 952
няма приспивателно. просто капките са го облекчили....или коликите са свършили вече  Mr. Green

# 15
  • София
  • Мнения: 5 744
няма приспивателно. просто капките са го облекчили....или коликите са свършили вече  Mr. Green
и аз така мисля  Peace
при сина ми нямаха приспивателен ефект точно тези, но подозирах в същото капките Бейбинос - от тях за секунди кротваше  Rolling Eyes  Crazy

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 9 711
ShockedСмяташ ли, че ще допуснат на пазара бебешки капки с приспивателно Simple SmileПросто децата преминават през различни етапи.

Точно защото е за бебе не съм допускала и продължавам с употребата. И все пак трябва да видите реакцията след Инфакол при нас- продължителен непробуден сън. И тъй като и аз имам подобни реакции след някои уж леки медикаменти - например Фервекс (спя като път след като пия), се чудя дали няма нещо подобно и тук. И нямах предвид лекарство приспивателно, ами нещо, което действа по този начин - например леко алкохолно съединение, знам ли newsm78
Ето съставките ако някой разбира кое какво е:
Simeticone, Sassharin Sodium, Hypromellose, Orange Flavour, Methyl Hydroxybenzoate, Propyl Hydroxybenzoate and Purified water.

# 17
  • Мнения: 552
Аз съм чувала че успиват детето/не съм обаче много сигурна/...и поради тази причина избягвах да авам от тях,защото синът ми беше много сънливо бебе,когато се роди...едвам го събуждах за хранене Tired

Общи условия

Активация на акаунт