Нека духа, нека вее - с усмивки МАРТенчето ще ни грее!

  • 18 887
  • 282
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 250
Добро утро

Спорен и приятен ден на всички. Hug
vili_ap страхотно е че Насето се възстановява бързо.
Браво на отличничките Мила и Влади.Все така ученолюбиви да са.

Ние вече сме на крак така че отиваме да играем. Grinning

# 121
  • София
  • Мнения: 8 280
Добро утро,

deni_k, да им е честито, само да не бърка в моя джоб  Laughing ... Мъжо каза: "Сега като спре аут сорсинга"... но после продължи "няма страшно Simple Smile" - това последното го добави след като аз  Shocked и казах: "И какво сега, аз искам нова къща - единия ще ви спира работата, другия ще се трепе" (шефа му е много готин, ама е луда глава, не знам как е жена му вече, все с едни опасни спортове се занимава)

daninka, здравей отново  Hug

lubricant, много китайски ми изглеждат нещата в този сайт:)

vili_ap, браво на Наско, че се възстановява бързо. Още не мога да свикана с късата му коса още очаквам дългите къдрици  Simple Smile

Браво на Мила и Влади. Vava, турнира по математика нещо акто олимпида ли е?

dakra, развесели ме.
Сега и аз да се изкажа за училището: Мога да пея и дори да съм пяла "професионално" (градски хор) винаги са ми били смешни учителите по музика с техните изисквания и колко им е велик предмета. По ноти обаче не мога да пея винаги е било защото ми харесва и по слух. Не мога и да свиря на инструмент (това е едно от нещата за които страдам че не съм се научила, другото е език от рано)
За мен децата трябва да се забавляват да им харесва предмета.
Рисуването, музиката, физическото трябва да са предмети за релакс. (и да има поне по 1 на ден, а не примерно всичките в 1 ден)... мразех физическо в училище, винаги съм се чувствала тромава и неспособна, имах страх от разни уреди... да не говорим, че едва връзвах 4ката, че и 3ка съм имала 1 срок .. хората се ревяха от разказвателните предмети аз от физическо Embarassed
Трябваше да стана на 20 а да осъзная, че това нещо е полезно, а не ужасно.

За разсеяността и "трагедиите" на големите: и на мен Мити ми се тръшка за щяло и нещяло

На нашето боледуване не му виждам края уж с апо доре и на следващи я ден пак нещо се скапва.  Twisted Evil
Вчета Ели беше ок изяде една вафла днес пак се е раздрискала (не често но рядко), от нослето й тече зелена река и я чувам как я даваят сополите. Снощи пак не вечеря, но как спи newsm78 -  заспа в 19:30 и сутринта до 7.

Да похваля пак яслата (то колко ходим друг е въпроса). Яде доста уверено сама, занимава се с нови играчки явно играят с кубчета и стои едни кули в къщи.

# 122
  • Мнения: 1 986

Да се включа и аз в ранните кафенца!
Прекрасен и слънчев ден на всички! Hug

Десем, турнирите са точно като олимпиадите от едно време. Оказва се, че има много. Сега предстои някакъв коледен турнир. Имало курсове по математика и за нашите големи деца за подготовка за състезания в събота в СМГ. Звучи забавно, но за мен. Владислава е по цял ден на училище през седмицата и не съм сигурна дали ще мога да я натоваря и с математика в събота. Дават им и много домашни за почивните уж дни. Цункай двамата ми болнички любимци.

Последна редакция: ср, 05 ное 2008, 09:11 от VAVA

# 123
  • Мнения: 492
Desem, ние нали бяхме в болница с чревния вирус. Като ни изписваха ми заръчаха отначало да е на строга диета, за да не я повтори. Чревната лигавица е доста раздразнена и трябва да се щади. Диетата в началото е доста строга. Без никакви мазнини (нито растителни, нито животински), без захари, без сурови плодове и зеленчуци. Общо взето само варени картофи, моркови и ориз, печени ябълки, обикновени бисквити, солети, сухари и изкиснато краве сирене. После постепенно се включват растителни мазнини (зехтин), киселото мляко трябва да е ниско маслено, бяло пилешко месо и т.н. Захранването става бавно и постепенно. Препоръчаха ми отначало да пие Алл 110 (много съм доволна от него!), вместо ХА, което тя по принцип пие и сега постепенно по една, две и т.н. ... лъжички пак го включвам. Дано с тези брътвежи да съм ти полезна.  Hug Дано бързо се оправяте и да нямате повече такива проблеми.  Praynig

# 124
  • Мнения: 907
Привет и от мен! Нещо нямам много време - прибирам се горе-долу само за да спи Киара, иначе все по задачи. И сега изчезвам към Джъмбо да търся подаръци за две дечица, че сме на имен и рожден ден в събота. Напоследък ходя до новия апартамент 2 пъти на ден. Киара обожава да се вози в трамвай Crazy

Хайде, хубав ден на всички, болничките да оздравяват бързо-бързо Heart Eyes

# 125
  • Мнения: 2 122
Гери, чакаме снимки как върви ремонта  Hug
Браво на ученолюбивите каки Влади и Мила   bouquet
Лили, все забравям да ви честитя рожденния ден на каката, да ви е живо и здраво момичето и много радост и поводи за гордост да си имате с нея  Hug за трапезата, не се и съмнявам, че си била на висота, личи си че се захващаш с неща, които ти носят удовлетворение и резултата винаги е перфектен   bouquet

# 126
  • Мнения: 1 986
Мини, ти прави ли поръчка от другия френски сайт?Харесах там едно кафяво пуловерче с розово сърце. Много хубави пердета си имаш от Ларедут Simple Smile

# 127
  • Мнения: 2 122
абе направих аз ама някви проблеми се очертават там, препращат към друг сайт да си сертифицирш плащането и бла бла
само кахъри, надявам се да приключи успешно, че за 350 лева е поръчката на още 5 момичета съм поръчала, иначе за Стефи само едни джинси с къси крачолчета и едни буйки за няма и 40 лева двете пък ядове ся  Tired
ще пиша после как са се развили нещата
за пердетата- мерсаж  Mr. Green мнооого изгодна покупка
а количката Куини от редут май ще я взмеме, подготвих бабите и дядовците, че не искаме да ни цвъкат подаръчета, а колкото са решили да ни ги дадат да си и купим един голям и свестен  Mr. Green

# 128
  • Мнения: 1 986
Имаш предвид количката, за която ти пусна линк Десем? Хубава е много, но Мартина се радва много и на количка за 5-6 лева от Илиенци. Цял ден сменя в нея мечета, кукли и кучета. Понякога бута и едно малко пластмасово столче. Горко им на комшиите отдолу. Sick
Така сме се заринали от играчки у дома... Миналата година един голям чувал "замина" за един дом за деца без родители. Мисля преди Коледа да подготвя още един, защото вече съм събрала цял кашон плюшени играчки, с които никой не играе. Добре, че ме подсети да ги пусна в пералнята и да използвам последните хубави дни за да изсъхнат.

# 129
  • Мнения: 79
Деси, дано да се оправят бързо сладурчетата Hug Може би наистина трябва малко на диета да ги подложиш.Сега като са им раздразнени стомахчетата и сладкото може да провокира разстройство.
Едно голямо браво и от мен на двете отличнички по математика.
По въпроса с пеенето  Joy.Петьо не пее добре,но иначе пък изявява желание Joy.Може и моя да е вината,че аз до сега наблягах повече на математиката и българския и другите предмети малко ги подминавах.С една приятелка/също начална учителка/ имахме дори малък "спор" за точно тези предмети - музика, рисуване и физическо.Тя самата смята,че с оценките все пак се поощряват децата,които имат талант.Не можело дете,което не притежава въпросните дарби да е наравно с другите.Аз пък съм на противното мнение, но както и да е....Много се отплеснах Laughing
Лек и спорен ден от мен.Малко ще поработя,че ми се натрупаха задачки.
Забравих да се похваля,че на 7 и 8 сега с колеги ще ходим на "обмяна на опит" до Габрово.Това е от фонд СБКО.Така че ме чака малко пътешествие и почивка.

# 130
  • Мнения: 2 122
то хубаво, ама по тази логика не трябва да им купуваме никакви играчки  ooooh! именно за това предпочитам да ги дам за една глупост, отколкото пак да се напълним с телефончета, къщички, кулички и т.н  Tired

# 131
  • Мнения: 93
Запис и от мен! Днес ми се обадиха да си взема хубавицата в 9.30, че акала вода и айде на лекар.Там незнам какво ви е рано е за кръвни изследвания!Ама тя откак съм я взела нищо ни е акала ни е седнала та незнам какво да правя утре да я пращам ли или не!Казвайте миналите по тоя път колко често трябва да ака детето за да е с разстройство.Иначе точно днес грам не е плакала само при раздялата ама ей го на ако трябва да я оставя до края на седмицата у нас кога ще свикне ... (а педиатърката смята че трябва да си е у нас , че да е на диета).Давайте акъли...моля!!!
Мини завиждам ти душко  че си си при дечко!благородно естествено...

# 132
  • Мнения: 492
honey_81, ох, какво да ти кажа ...  Crazy То и да не ака много често, ако не е нормално, а по-рядко и с променен цвят (светло жълто например) значи има някакъв проблем и може би наистина трябва да е на диета. Тя има ли апетит, настроение?

# 133
  • Мнения: 2 122
мила, ама ти още ли не си дала на децата си полезности като кремвирши и майонеза, забъркани с макарони
ауууууу, голям пропуск да знаеш  hahaha

# 134
  • Мнения: 492
нали  Crazy умирам като прочета някоя такава глупост
да не говорим, че идеята на подфорума е за здравословното хранене с повече зеленчуци (поне аз така го разбирам, ама може и да съм в грешка  Rolling EyesLaughing

Последна редакция: ср, 05 ное 2008, 12:51 от mila_pa

Общи условия

Активация на акаунт