Каква проходилка?

  • 7 553
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 384
На "Чиполино" й видяхме сметката - синът ми подскачаше много в нея. Сега ползваме една проходилка на Brevi, която не е такава атракция и не свири, но е много стабилна.

# 16
  • София
  • Мнения: 5 079
Нашата беше от най - евтините варианти, от квартално детско магазинче, нямаше и марка  Laughing, но беше стабилна, не е падал и не се е обръщал никога с нея.
Сега живот и здраве, с второто, мисля да минем и без това "улеснение". Peace

# 17
  • Мнения: 27 524
Да е с 6 колела и най-важното - да има няколко нива. Ние така сменихме нашата, понеже синът ми много се издължи и първата бързо му умаля. След това взехме с 4 нива и всичко беше ок  Peace

# 18
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Нашата беше на Бертони и бях мн. доволна

# 19
  • Мнения: 16
Благодаря на всички за отговорите!  Hug

# 20
  • Мнения: 493
Нашата е ето тази-http://www.-spam283-/rw/items/MoniPlane-moni-prohodilka.html/browse/?page=2&cat=29 Става и люлка.С спирачки,няма възможност да се преобърне детето,защото основата и е широка.Много съм доволна а и синът ми също. Peace

# 21
  • Мнения: 6 441
Никаква.Спестих си това "удобство".

# 22
  • Мнения: 4 433
Нашата беше на Бертони и бях мн. доволна
и нашата беше такава Peace

# 23
  • Мнения: 2 311
Нашата беше Чиполино.
Не останах доволна.

# 24
  • Мнения: 96
Аз използвах Бертони, с 8 колелца и 3 нива за височината. Струваше около 45 лева. Въпреки, че сина ми е доста палав и тичаше с нея из целия апартамент, никога не се случи инцидент. Не знам дали е заради стабилността на проходилката или въпрос на късмет, но искам да отбележа, че проходилката за мен беше огромно облекчение и удобство. Докато аз се занимавах с домакинска работа детето си обикаляше около мен и си бърборехме. Все пак съм сама по цял ден с него и няма как да го държа и нося часове наред, а той иска да обикаля, да се забавлява.  Прибрахме някои неща от секциите и подредихме вкъщи по друг начин, докато използвахме проходилката. Сега вече сина ми проходи и сме  прибрали проходилката, сгъва се много удобно и лесно.

# 25
  • Мнения: 130
Ортопедите не ги препоръчват, както и бънджитата. Ние проходихме без проблем и без проходилка. А да не говорим, че и заема място все пак.

# 26
  • Мнения: 1 586
Нашата е на Бертони и съм доволна с много колела е повече от 6 , но не съм ги броила

И нашата беше такава,доволна съм от нея,беше доста маневрена и явно здрава защото я дадох на едни познати да я ползват. Peace

# 27
  • Варна
  • Мнения: 1 916
Нашата беше Чиполино, 6 колела, 3 нива, имитираше табло на кола. Отзад, зад гърба имаше продължение на седалката нещо като възглавница.Взех я втора употреба, ползвахме я и я дадохме на друго дете без да има нищо счупено (като нова). Никога детето не е падало или да се е накланяло, макар че сме я носили и при майка ми, където двора не е съвсем равен. Не смятам, че има нещо вредно, ако държиш детето разумно време,но е облекчение за майката и забавление за детето.

# 28
  • Мнения: 4 965
Никаква. Против съм каквато и да е "помощ" при прохождането...

# 29
  • Мнения: 1 554
зависи до колко пари,ние купихме Peg-Perego,много стабилна Peace
http://i282.photobucket.com/albums/kk249/pisito1983/Picture084.jpg?t=1225377933

Последна редакция: чт, 30 окт 2008, 16:47 от Морска

Общи условия

Активация на акаунт