Носите ли на щастие?

  • 2 896
  • 77
  •   1
Отговори
# 15
# 16
# 17
  • Мнения: 306
Е,как от кога?
От 13 август. Whistling

# 18
  • Мнения: 24
Вече над 3 години е все така...това за 13 август някаква шега ли е, или някой мой стар пост?

# 19
  • Мнения: 2 070
Ако ти е доскучало напиши книга.
Ами не знам, нося на щастие, но все има и нещо, от което да съм недоволна, макар и да не ми личи.
Всъщност прозрях го. Аз съм принцеса, принудена към момента да се занимава с битовизми, нивата на безгрижие са снижени до минимум, а свободното време и парите не стигат. Социални контакти имам поне, дребни радости в ежедневието също, свързани предимно с децата. За съжаление са ме научили да се простирам според чергата си и да не искам повече от това което имам, но аз се боря да се отуча и да искам повече. Ще видим докъде ще се доведа. И аз като теб се просълзявам от щастие, защото съм благодарна за красивите моменти. Когато съм доволна съм в благоарно състояние-настроение и никога не си казвам - ами ако ме споети нещо лошо. Напротив, винаги имам очаквания, че по-хубавото предстои.
Прекалено розово ли го представих?

# 20
  • Мнения: 2 070
Някои неделни следобеди, когато всички спят излизам на верандата с пура и бутилка вино, за да се наслаждавам на щастието.
Наслаждавам се, наслаждавам де, наслаждавам се...

и в един момент се появява онази голата съседка да ти развали насладата?  Laughing

# 21
  • Мнения: 306
Ти не разбираш.Тя и съседката е част от "пълното щастие".
Пак съм любопитна,как ги изживява същите щастливи мигове,съпругата на лирическия герой...

# 22
  • Мнения: 2 070
Аз развали го имах предвид в кавичики.
deqnira, ти да не си съпругата и да се заиграваш тука с човека. Дати споменаваш, в полите на Витоша жвееш също като него.

# 23
  • Мнения: 24
Пак съм любопитна,как ги изживява същите щастливи мигове,съпругата на лирическия герой...

Отговарям ти: Жена ми е много щастлива и харесва живота, който имаме. За по-сигурно съм я питал. Акта на "изживяване" на въпросните мигове как бих могъл да ги опиша?!...Усмихва се, предполагам, както всички хора, които са щастливи. Имам чувството, че не разбирам подтекста на въпроса, ама нейсе!

# 24
  • Мнения: 3 423
Превод от български на български:
Авторът е регистриран на 13 август.
Лакоми фенки облизват устните си.
Преломна дата. Темата е належаща.

Но нека се изкажат психолозите, де.
Аз съм само обикновена интригантка.

# 25
  • Мнения: 306
Аз развали го имах предвид в кавичики.
deqnira, ти да не си съпругата и да се заиграваш тука с човека. Дати споменаваш, в полите на Витоша жвееш също като него.
Опазил ме Господ!
 Mr. Green

# 26
  • Мнения: 274
Баце, ти луд ли си да споделяш такива неща пред толкова голяма аудитория?! Тук е пълно с каръци, които те четат....Пази се!

# 27
  • Мнения: 503
Като сложа битовизмите на страни, и аз така-
Наслаждавам се, наслаждавам се, наслаждавам се...но все ме гложди една мисъл: Това няма да продължи дълго! Ще се разболея от рак. Ще загинем в катастрофа, пожар или наводнение. Ще стане нещо толкова ужасно, чудовищно и неописуемо, че ще искам да разкъсам с нокти корема си и да се обеся на червата си. Това щастие не може да продължава безнаказано!
А като стигна до тук, си казвам:" Айде стига, бе! Пак ме подгони параноята." Правя се на ударена и пропъждам собствените си страхове.
От друга страна, моментите, в които усещаш пълно шастие са кратки. Предполагам, не си така щастлив по цял ден, ежеминутно. Тогава и страховете не те тресат постоянно. Абе това са си нормални неща, така сме устроени. Не можем да носим много. Май не познавам човек, който да не се плаши от щастието си, освен ако не е гланциран мозък.
Трудно ми е да се съсредоточа в момента. До довечера може да реша, че съм написала пълни простотии.Марадона, от уроки ли се притесняваш?

# 28
  • София
  • Мнения: 1 783
Това тема-фурла ли е?
Ей, толкоз ти е фурленско, че се сбръчка, бе!

Следва тема "Имате ли лоши очи?", защото Селтакис пак не  е могъл да го бодне повече от един път на комшийката, ама му е прокапала чурката.

# 29
  • Мнения: 871
Това тема-фурла ли е?
Ей, толкоз ти е фурленско, че се сбръчка, бе!

Следва тема "Имате ли лоши очи?", защото Селтакис пак не  е могъл да го бодне повече от един път на комшийката, ама му е прокапала чурката.

 Joy Joy Joy Марадона теб ли визираше Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт