Първи клас не е шега, няма време за игра!

  • 29 360
  • 294
  •   1
Отговори
# 15
  • София,
  • Мнения: 4 267
ХОп Троп Цоп, ЦОп и ние тук! Hug
 Joy Joy Joy Хе хе Вие сте с момичета а аз какво да кажа, моето момче, обожава да се наглася, то не са прически, то не са гелове, та и парфюми. Ужас все му се карам, че се пръска прекалено много. Но пък съм му купила детски дезодорант на Малиция и си се пръска с него.Прическата задължително я прави фризьорката му, а тя е много добра. Сега косата доста му е пораснала и исках да го подстрижа, но фрзьорката му е на екскурзия в Испания и той отказа да седне при друга.  Mr. Green
Наскоро като влезе да се къпе и после все се чеше, абе мамо много ме сърби, аз много се чудех, защото съм му купила Джонсън и не би трябвало. НО после разбрах какво било, той се къпал господина с моя душ гел.  Hug

# 16
  • Мнения: 1 544
При нас е много важно да имаме гримове и лакове ,но не ги ползваме  Mr. Green не само ,че не и разрешавам ,но тя е и с много проблемна кожа и със сигурност ако се намаже ще има реакция  Tired Парфюм има някакъв детски ,но я пръскам само аз върху дреха и то ако има някакъв повод -до сега май 2 пъти се е случвало за някъкви рождени дни мисля ,че беше.
С косата се оправяме вкъщи за сега,баща и я подстригва ,а аз правя прическите . Тя много обича и е в състояние часове наред да седи да я сплитам . При къпане без балсам не става,много и е дълга косата и доста се оплита.
При дрехите основния ни проблем е ,че мрази потници и тениски под блузите /не и било удобно/ ooooh! голяма разправия е зимата направо нямам нерви да се разправяме всяка сутрин.

# 17
  • Мнения: 1 817
някой беше питал за учебника за диктовки, май bella беше Wink
 Ние ползваме този: Тренировъчни упражнения и диктовки по български език -втора част -основен етап ; автори: Цветанова, Сергеева, Стефанова.

За парфюми и гримове...и аз не одобрявам от сега, ама аз си имам момчета и там нещата не са със същата ВАЖНОСТ , както при момите Laughing
Кристиан му дай игри, друго не го интересува толкова, не е суетен. И добре, че поне с това не ми усложнява живота Wink

# 18
  • София
  • Мнения: 320
Значи не сме единствените, които ползват балсам за разресване. Вероника и дума не дава да кажа за подстригване, баща и също. Ама аз се белосвам с разресване. #Cussing out Косата и освен , че е дълга , поради което все се оплита, а е и много гъста . По една шепа балсам отива и поне 15 мин. разресване в банята.
Ох, вече и се появиха черни точки на сгъвката между брадичката и устата. Отначало си помислих, че е от лоша хигиена, но не , тя не се харесва(с черни точки) и често се мие със сапун. Ще трябва да купувам тийн козметика за почистване ... ooooh!

# 19
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 И ние така се разресваме в банята. ooooh!
 И на Дарина косата е гъста,а и е доста суха. Confused

# 20
  • Мнения: 455
Много рано за черни точки ShockedМакар че сега като се сещам, майка ми ми е казвала, че първата ми черна точка се е появила в първи клас Sad . Моята кожа е доста проблемна, дано малкия се е метнал на баща си по кожа, той няма никакви проблеми.

# 21
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 371
След дълго отсъствие да се завърна, където ми е мястото.
Най-доброто постижение в училище е "Отлично"-то на първата самостоятелна работа по математика, а в понеделник ще имат подобно приключение по БЕЛ, но не знам в какво точно ще се състои.
Имаме проблеми с дисциплината, което някои тук пишещи може и да не вярват, но е факт. Слава богу, госпожата каза, че е период, който скоро ще отшуми. Страхотна е, наистина.
За дрехите - преди Петьо май имаше по-големи претенции. Сега няма и много време сутрин, де. Ходи на народни танци и най-голямата заплаха е да го спра от тях.  ooooh!
Това е засега, после още.

# 22
  • Мнения: 3 886
i az tuk posle 6te pi6a

# 23
  • На черешата
  • Мнения: 8 393

Имаме проблеми с дисциплината...

 Сменили са ти детето. Mr. Green

# 24
  • София
  • Мнения: 56
А при нас нямат оценки - само печат за добре свършена работа и подпис при допуснати грешки. Имат и печат - намръщено човече, което се поставя в тефтерчето при лошо поведение. Хубавото е, че все още не знам как изглежда.

# 25
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Aubrieta ,a ти кой си?  newsm78

# 26
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
Цоп и аз тук.
Брей, много пишете, не ви смогвам ...

# 27
# 28
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Цоп и аз тук.
Брей, много пишете, не ви смогвам ...

  Mr. Green Ахааааа,блеете вие,стягайте се.

# 29
  • София
  • Мнения: 56
Майка на първокласник с много малък опит във форумите, но човек никога не знае, скоро може да се пристрастя.

Общи условия

Активация на акаунт