Обезкостено пълнено пиле

  • 8 197
  • 9
  •   1
Отговори
 Здравеите мили Мами
 днес ми се иска да се опитам да обезкостя едно цяло пиле и да го напълня с разни неща.Огромния проблем е обезкостяването на цяло пиле без да се наруши цялоста му.Има ли някоя по чевръста Мама да ми помогне с това чудо?Аз си мисля това е цяло изкуство Grinning.Благодаря ви предварително и ви желая весел и незабравим ден

# 1
  • Мнения: 27 524
Има, обаче с обяснения през форума не знам дали ще стане. Трудно е  Tired

# 2
  • Мнения: 22 867
Ето стъпка по стъпка, дано ти помогнат картинките. Нямам време да превеждам, защото излизам. Ако не се справиш сама и нещо те интересува, в смисъл да се преведе - довечера, като се прибера.

# 3
Благодаря ви мили Мами сега ще сваля кожата внимателно и по снимките разбирам че бутчетата остават цели леле мале това ще е ужас
 Rolling Eyes

# 4
В един епизод на" перфектната вечеря " ,но мисля ,че в предния сезон едно момиче приготвя такова пиле и доста добре се справи с обезкостяването му.Мисълта ми беше ,че може да се поразровиш в сайта на предаването и да видиш как става.Аз също съм навита на тази рецепта,ама ме е страх ,че няма да се справя.Пожелавам ти лека и безаварийна и ако може накрая и снимчица.

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Благодаря ви мили Мами сега ще сваля кожата внимателно и по снимките разбирам че бутчетата остават цели леле мале това ще е ужас
 Rolling Eyes
Аз оставям само крилцата цели, бутчетата също изваждам Thinking
Не е толкова сложно като изпълнение, но обясненията са сложни Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 1 259
Става много вкусно... преди месец имах повод и направих нещо  подобно....успех!

# 7
И аз се справям лесно да се похваля Embarassed.Пилето ако е домашно не става.Крилцата оставям,бутчетата не.Ако някъде има дупка,обикновено това там където са били краката го зашивам.На купешките пилета кожата е една такава еластична и не е толкова сложно колкото изглежда,ама няма как да ти го обясня WinkУспех

# 8
мили Мами справих се супер благодаря ви много бях звездата на вечерта СУПЕР СТЕ

# 9
  • Мнения: 22 867
мили Мами справих се супер благодаря ви много бях звездата на вечерта СУПЕР СТЕ

Браво, майстор си!   chef Поздравления!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт