имам сиптоми но ме е страх от-

  • 2 941
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 172
Разбира се,че имаш надежда.Аз имах същите симптоми още преди съответното закъснение,но не ми се вярваше.Тестът ми беше отрицателен на 2 рия ден след закъснението.Но,на 8-мия...вече беше положителен.Успех  Peace

# 31
  • Мнения: 25
Всяка вечер преди да си легна се моля да е станало-всичко е в божиите ръце все още няма изгледи да ми дойде температурата си ми седи на 36.8  Praynig

# 32
  • Мнения: 332
Всяка вечер преди да си легна се моля да е станало-всичко е в божиите ръце все още няма изгледи да ми дойде температурата си ми седи на 36.8  Praynig
Praynig Praynig Praynig

# 33
  • Мнения: 3 092
Убих се от палцестискане ....днес не трябваше ли да ти идва .
Хайде дано да се похвалиш че я няма М.  Grinning

# 34
  • Мнения: 25
Още не ми е дошло, но почти съм сигурна, че ще дойде кво да правим.Остава ми само надеждата че ще дойде месеца когато ще се зарадвам  ooooh! желай ви на всички много много щастие с едно  baby_neutral  bouquet доскоро момичета а тези които са зарадвани с дечица да са им живи и здрави и много да ги радват

Последна редакция: вт, 04 ное 2008, 14:14 от bubeto_86

# 35
  • София
  • Мнения: 4 884
При всички положения кажи какво е станало,след толкова стискане на палци  bouquetДано да е бременност,пожелавам ти го от сърце Praynig

# 36
Бубе, виждам, че още не си писала дали ти е дошло и много силно се надявам това да означава, че не ти е!
Самата аз съм в същото положение, но мисля по-зле, защото си въобразявам, че съм бременна от 2 ден след евентуалната овулация, казвам евентуална защото от години имам силно изявена двустранна поликистоза Sad
Това ми е първият месец, когато правим опити за бебе, и ще бъде истинско чудо ако е станало още 1 път с мойто заболяване, въпреки че последните 2г. отслабнах 20 кг и хормоналните ми тестове от август мес са отлични. Въпреки това поликистоза още има, така  че всичко е Божа работа.
Четох ранните признаци на бременност и да ви кажа честно мисля, че всичко може да бъде признак Simple Smile))) да не говоря, че параноично си мисля, че всичките ги имам Simple Smile
Месечно обикновенно ми идва на 40 ден, така че такова чакане ме чака (поне до 15 ноември, а подозирам бременност от 30 октомври, 2 отрицателни теста до момента) и само вие тук може да ме разберете Simple Smile
Искам да благодаря за тази тема, че е такъв отдушник........... На кого да кажеш твоите женски съмнения...........освен на други жени в твоето положение Simple Smile)))

# 37
  • Мнения: 25
 Cry дойде ми

# 38
  • Мнения: 71
нищо не се отказвайте.ние правим опити 2 месеца и нищо.докато доиде датата на мц правех тестове-отриц.,ядях кис.краст.пишех датите на евентуалното зачатие и накрая нищо.затова този месец не правя нищо-пийвам си червено винце пушкам си и нищо не следя,пък ще видим.не си го мислете.Божа работа.успех Praynig

# 39
  • Мнения: 25
Бубе, мила, не се отчавай! другия месец пак и се надявам скоро да стане!
Аз самата чакам с нетърпение да видя какво става с мен, но трябва да ми дойде най-рано на 8, а и ми закъснява винаги поне с една седмица, така че Чакане, пак Чакане и още Чакане!
Но някой ден и на нашата улица ще изгрее слънце !!!

# 40
  • Мнения: 1 085
ох милата тя не се отчайвай .Стискам палци за другия месец бубе.

# 41
# 42
# 43
  • Мнения: 25
ЗДРАВЕЙТЕ МОМИЧЕТА стана нещо странно на 4-ти ми дойде на 15 и 16 имах кафяво зацапване някой да е имал подобен проблем моля да сподели с мен благодаря ви!!! Hug

# 44
  • Мнения: 2 270
задай въпроса си в седмичната тема Peace

Общи условия

Активация на акаунт