Как давате храната в студено време ?

  • 1 379
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 431
Досега беше лесно:като стане време за хапване,вадя кремчето и го давам.Обаче вече е студено и кремчето става сладолееед  Thinking ,водичката също е доста студена  newsm78 .Чудя се дали има смисъл да купувам термобокс(или нещо подобно) или ще се окаже поредната ненужна вещ  Tired
Вие имате ли го това нещо?Как топлите храната и водата като сте навън ?

# 1
  • Мнения: 1 217
Приготвях си едно шише с вряла вода и си разреждах.За пюрето обаче ще ти трябва термо кутия newsm78

# 2
  • Мнения: 1 763
Вземам храна от детската кухня, до нея има един парк и отиваме с още топлата манджа в парка и веднага я омита. Ако обаче се случи да излизаме по друго време, давам АМ или каша. Приготвям гореща вода в едно шише и докато стнае време за хранене, водата вече е с поносима температура- сипвам кашата и храня. Водата за пиене я предлагам на каквата температура е в момента,често студена,  но той много не я пие.

# 3
  • Мнения: 493
Като сме на вън и пюрето и водата му ги давам студени.

# 4
  • Мнения: 1 477
Като сме на вън и пюрето и водата му ги давам студени.
И аз така процедирах.Ако те притеснява това вземи термочанта.Не е излишна  вещ-ще можеш да я ползваш и по-нататък за кухнята.

# 5
  • Мнения: 431
Ами,на мен не ми харесва студена храна,на него също .Сега държа храната дълбоооко в чантата,а не в багажника на количката,а водата я разреждам с гореща от термоса(за нея има вариант).
Но като настане по-сериозен студ, чантата няма да ме спаси...

# 6
  • Мнения: 165
Аз не го храня навън. Така си преценявам времето, излизаме винаги след храна и така за следващото хранене сме си вкъщи.

# 7
  • Мнения: 1 572
Аз не го храня навън. Така си преценявам времето, излизаме винаги след храна и така за следващото хранене сме си вкъщи.

и аз така ,и си мисля че е най-правилно , а другото което е че не мога да го сменям нвън вече

# 8
  • София
  • Мнения: 15 197
Ползвах най-обикновени термобоксове от стиропор. Имах един на Камера и един на Авент-бяха с различен диаметър на дупките. Беше ми много удобно да нося бурканчетата в тях-едно, че температурата на храната се запазваше за известно време, и друго-опазвах ги от чупене и разливане. А и не са скъпи. Не мисля, че ще съжаляваш, ако си вземеш такова нещо.

# 9
  • София
  • Мнения: 3 099
Както си го научиш - Шош не доближава топло, но и аз почти никога не съм загрявала водата за АМ и/или пюрето.

# 10
  • Мнения: X
Не храня навън,когато е студено, всъщност, и когато е топло не обичам. Имам 4 часа между храненията, аз толкова навън не мога да издържа, така че никога не е било проблем.

# 11
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Не храня на вън.
И никога не съм затопляла храната в къщи.

# 12
  • Мнения: 3 993
Когато е студено, а сме навън, влизаме някъде на закрито да я нахраня. А иначе, имам термоджоб в чантата, който събира 2 шишета или 1 шише и 1 бурканче примерно. Ако излизаме за по-дълго време, направо взимам термоса и празни шишета, съответно контейнерче с каша или пюре, каквото там ще се яде. И аз не мисля,че ще съжаляваш, ако си купиш термобоксове, термо кутия и въобще нещо термо-.  Simple Smile

# 13
  • Мнения: 4 433
затоплям водата от вкъщи,за да не е ледена навън много
папка си вкъщи и тогава излизаме

# 14
  • Мнения: 431
Аз го храня навън когато сме в морската градина,защото иначе трябва да тичам с количката ,за да не закъснеем с храненето(което се е случвало,де Embarassed ).Не върви да отидем дотам и веднага-кръгом за вкъщи  Crazy
Ще разгледам какви термо-неща има тук-там и вероятно ще си купя,все пак  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт