3-ти рожден ден :) Little people school?

  • 3 917
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 605
Това у4илиЩе го гледах и аz zа Щерката, но се откаzах zаЩото тя ве4е поzнава цветовете, цифрите и буквите  Rolling Eyes  Бях иzумена от цената, тук това 4удо струва 30?  ooooh!

Аz бих препоръ4ала игра4ки на Плеймобил.  Игра4ките са страхотни, не се 4упят, и има беzброй въzможности zа комбинация. Тук http://www.spielzeug-world.de/ имат голям иzбор на Плеймобил и доставят до БГ среЩу 18?  Peace ДъЩеря ми Ще полу4и zа Коледа фермата на Плеймобил и към нея един трактор  Grinning .  Като дете, аz самата имах много Плеймобил, мъжът ми съЩо, много играх с тях, класика са просто  Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 44 088
Да имаме плеймобил, наистина са страхотни. Тук също има доста голям избор...може би цялата им серия всъщност...Но....искам нещо по.очучаващо така да се каже....със звуци....
Иначе то училището  в щатите е 35 долара ако се не лъжа (миналата година мъж ми ходеше и го врънках за зоопарка, но каза е малко синчето за такова - и за тогава наистина така си и беше)....но все пак сме в бг....е тук вс е на тройни цени...така че не се учудвам и ужасявам изобщо....Апропо - плеймобил също изобщо не са евтини тук Wink

Филип с цветовете и цифрите се справя на БГ...буквите не...но пък с това ще може да си ги учи и на английски.....(предполагам, че в германия бърбови на немски играчката....)...

Със сигурност обаче първо ще го видя и на живо това чудо.....

# 17
  • Мнения: 3 886
Чак сега се включвам че не бях тук .Аз мойте ги купих отт МАРСЕЛ там са малко по скъпи от  ДЖЪМБО.Купете ги сега че за коледа вдигат цените  bouquet

# 18
  • София
  • Мнения: 44 088
Това литъл пипъл ли Simple Smile
Ами аз цените гледах в симонови...та надали ще е повече в марсел или бонжур....а в Джъмбо ще говорят на гръцки, така че тотално отпада Simple Smile))
Иначе на мен ми трябва сега за 16-ти Simple Smile за рождения ни ден...та предполагам ще хванем стандартните цени Simple Smile))

# 19
  • Мнения: 3 886
ето това имаме ние само дето човечетата са повече вече
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=142385

# 20
  • София
  • Мнения: 7 033
Момичета, а има ли в София магазин, в който мога да разгледам играчките на Плеймобил. Видях в сайта:igra4kite.com много хубави предложения, но ми се иска да ги видя на живо преди да купя.

# 21
  • София
  • Мнения: 44 088
Има много в Комсед и в Джъмбо. те са почти един до друг....сигурно и на други места има.

# 22
  • София
  • Мнения: 8 280
Още един глас за Плеймобил
http://www.igra4kite.com/images/playmobil_3239.jpg имаме от тази серия крокодилите (тя е малко по-голяма кутия) много са интересни има и панди
http://www.igra4kite.com/images/playmobil_4464.jpg и подобно на това но е от някаква серия "разсадник" една мацка с трактор Simple Smile

Има много в Комсед и в Джъмбо. те са почти един до друг....сигурно и на други места има.
Нашите джуджета вече "изработиха" за беба това: няма го в Комсед, от Джъмбо е за 70, а в igra4kite e 94  #Crazy (постфактум видях разликата)
Обикновено има различни неща на 2те места. Ние проверяваме и на 2те какво има и тогава купуваме. Между другото Легото в Била е по-евтино! Купувахме едни колички които там са 9,60 а в Комсед 12,40. (серия са от 4 бр. така че разликата е 1 допълнителна) а пак са с лепенки, че Комсед ги внася.
Има и Била между Комсед и Джъмбо Simple Smile

Друго предложение е Лего.
За 3тата година на баткото му взехме Лего (една пластмасова кутия пълна с разни елементи) 
Сега пак на там сме се насочили. Определено е голяма занимавка и за него, а и за таткото  Mr. Green

Общо взето нашето зарибяване по марките започна с нещо от тази серия  http://www.comsed.net/img/7071a.jpg
Подложки, палма, скелет, пират(естествено докаран да прилича на Джони Деп Joy), сабя, пистолет карта на съкровище и съкровище - нещо дребно, от едри елементи, но пипнели човек веднъж тази пластмаса и е в плен Simple Smile

# 23
  • Мнения: 7 605
Десем, Плеймобила не ли е много дребен zа дъЩеря ти?

# 24
  • София
  • Мнения: 44 088
Е то нали са по възръсти...за по-малките са доста едри....иначе то си е и до дете...аз съм си играла от 2,5 годишна с нормалното лего - дребното....сина ми би го изял, а и не проявява особено влечение към строежите....Та ако детето не е от слагащите всичко в устата или носа, няма проблеми дори с най-дребните неща...

# 25
  • София
  • Мнения: 8 280
Tatjana, ами хапва от време на време, но всички части са налични  hahaha
Шегата на страна много се занимава с него.
Слагаше разни дреболии в началото в устата, но я контролирахме(в началото баткото играеше спокойно на леглото, но когато се научи да се катери вече бе достъпен за нея и давахме конструкторите само под надзор) . Явно реши, че щом баткото(той никога не е лапал нещо, милия да не се прекара и да взема да надебелее) играе значи е интерсно и тя иска. Любими са и даже все най-дребните елементи постоянно разглобява цветенца или ряпи Simple Smile
http://www.spielzeug-world.de/images/gross/4497.jpg ето намерих трактористката

Angel_Dust, явно не удачно предложения за вас.
Но чесно да си призная преди да отворя първото Лего и аз си мислех, че това е неудачен подарък и че няма да му е интересен (беше подарък от службата за децата)

# 26
  • Мнения: 449
Angel_Dust, струва ми се, че твоят и моят син много си приличат като темперамент-Никола е на 3 години 6 месеца.
Аз мислех за Коледа да му вземам влакчето Томас с трасе, ама ще ни е интересно точно 1 ден, разните работилници- и те за толкова ни задържат вниманието  Thinking Играе си ако има някой с него. Лего имаме от миналата година, ами хич не го е погледнал. Май-май най-добрият подарък ще е едно братче/сестриче за компания, ама таткото не е навит  Grinning
Та, от всичко изброено дотук на мен за нас ми се струва най-удачно това:
Вече питах мамата, която го е посочила дали може да каже откъде може да се намери в България  newsm78 Дали някой друг има идея  Hug

# 27
  • София
  • Мнения: 44 088
Ами не знам, ние имаме разни строители по-едри, има едни магнити с които също се строи, разни дървени...никакъв интерес....та вероятно и с легото ще е, само ще го пилее из цялата къща.....а това което е показала  мона съм 100% сигурна че тук го няма.....а и не ща от 3 годишен да кисне на тв и компютърни игри....и без друго гледа достатъчно филчета...стигат му като застояване пред екрана...

# 28
  • Мнения: 7 605
Това го има само в САЩ  Peace  И аz съм съгласна с Ейнджъл Дъст, и аz не искам детето ми да стои пред ТВто, тя zа сега гледа само сън4о, т.е. 10 минути на ден, стига й толкоz  Stop
А zа синът ти, влак4е, примерно на Дупло?  Thinking

Десем питах, zаЩото гледам 4е дъЩеря ти е с 1 година по малка от моята а аz се притесних, дали не й е рано zа Плеймобил, нали го дават след 4 години  Thinking

# 29
  • Мнения: 449
Ами не знам, ние имаме разни строители по-едри, има едни магнити с които също се строи, разни дървени...никакъв интерес....та вероятно и с легото ще е, само ще го пилее из цялата къща.....а това което е показала  мона съм 100% сигурна че тук го няма.....а и не ща от 3 годишен да кисне на тв и компютърни игри....и без друго гледа достатъчно филчета...стигат му като застояване пред екрана...

Значи остава варианта братче  Laughing

Шегувам се  Hug Какво е туй влакче Дупло, може ли, Татянка, да внесеш малко светлина за несведущите   bouquet 

Общи условия

Активация на акаунт