Хелоуин е тука вече, догодина ще ни "плаши" януарското човече

  • 12 226
  • 313
  •   1
Отговори
# 45
Здравейте прекрасни мами. Доника,благодаря ти за хубавата темичка HugОтносно кой каде ще ражда-какво да ви кажа.В нашия град имаме само една болница,съответно едно АГ и нямаме избор,освен в друг град.А и посред зима не е много удачно да се пътува.Относно количките тук предлагат основно BERTONI Crossing Arms

# 46
  • Мнения: 0
лелеееееееееее колко съм глупавааа ooooh! #Crazy

# 47
  • Мнения: 0
Мама Танячак сега видях твоите сладки бонбончета Hug family

# 48
  • Мнения: 854
Здравейте сладуранки  Hug
Не съм се включвала няколко дни но си ви чета  Simple Smile с този ремонт съм се хванала за главата  Crazy
Мим и Доня коприва специално  Hug и си ви чакаме много скоро
Мама Таня добре дошла  Hug
Бръм ако може прати ми и на мен това за перинеума  Hug
Момичета днес пак бях на преглед в болницата където ще раждам, пратиха ме на запис на тонове - там всичко е наред размерите на бебо са мъничко по големи  Laughing, всичко наред с бебо а като пуснаха доплер на пъната връв съм леко извън норма и сега незнам дали това е притеснително  newsm78 доки каза че може да е моментно иначе значи че не се изхранва добре но пък в същото време то си расте даже напред  newsm78, в понеделник трябва да давам кръв и урина и след 2 седм пак доплер, има ли др с същия проблем?
За раждането коментирах с док за сега съм на вариант нормално с епидурална

# 49
  • Мнения: 60
Любопиткааз се уговорих със Скочев преди месец,така, че явно вече е започнал да приема нови бременни.Отидох при него и му казах , че искам той да изражда бебето ми.Той ме прегледа,изписа ми да пия желязо и ми даде визитка със всичките си телефони-домашни,мобилни на вилата и ми каза при необходимост да му звъня по всяко време.
Притеснявам се защото не говорихме за много неща не стана дума за пари,а и мен ми стана неудобно да питам на такъв ранен етап.Предполагам,че като ми е дал телефоните си се е съгласил той да ме изражда,ти как мислиш?
Знам,че беше раждала в Св.Анна но не помня дали беше с уговорка.Като чета софиянките те отиват в болницата избират екип и сумата която е определена от болницата се заплаща предварително,поне така разбрах от написаното.Тук във Варна явно не е така ,даже в темите за варненските доктори,четах,че специално момичетата които са се уговорили със Скочев не са плащали нищо предварително даже не са коментирали суми дали са толкова колкото им е на сърце.
Ако знаеш нещо повече моля те сподели.

# 50
  • Мнения: 11
мюрвет, разбира  се че искам снимки, и аз съм поръчала на змейковица - прати и поздрави от мен.
Къде са сладките близначета, искам и аз да видя снимки но не ги откривам.
Към софиянки - др. седмица отивам до софия и искам да купим креватче за бебо, моля ви пратете ми някакви линкове на магазини с хубави и не много скъпи легла Hug

# 51
  • Мнения: 387
Ехоооооооооооооооооо Simple SmileSimple SmileSimple Smile
мила мама таня преди малко се замислих и се очудих как така са ви дали да ги осиновите тези две ангелчета при положение, че не сте американци...много ми е любопитно, ако не те притеснява да отговориш ще съм ти благодарна, понеже всички знаем как стоят нещата с осиновяването...
соня-82     Дибо е магазин предложен и препоръчан от Доника милион пъти... иначе по всички мебелни магазини има детски кътове...Айко, Лабиринт, Zona for home,Hippoland(всичките са в района на Люлин)...това е от мен...може да напишеш имената в google.com и да си харесаш нещо...успех Simple SmileSimple SmileSimple Smile

# 52
  • Мнения: 68
Момичета,
страхотно е, че имате възможност да четете и копирате разни сайтове за повече информация. Аз нямам никакво време да чета друго освен нашата си тема и само си водя бележки  Laughing Голям мързеливец Simple Smile И много се успокоявам като чета, че и други имат моите болежки - като това да не можете да спите добре нощем... Така поне е ясно, че не е  патология  Simple Smile

Иначе на мен контракциите ми понамаляха и бебето започна да се движи днес по активно, което вече ме поуспоки. Явно това стягане на корема бая го е попритеснило...

Днес получих едно писмо от една позната, която е раждала във вода в Тина Киркова и аз направо изпаднах в шок. До сега бях чувала добри отзиви за там и там работи моя гинеколог, а след нейното описание на отношението на персонала, напр во ми призля. И стигнах до извода, че май няма значение дали си плащаш или не (защото тя си беше платила) - всичко зависи на какви акушерки попаднеш, кой екип те поема като отидеш и т.н. Та сега не зная какво точно трябва предварително да си говоря с гинеколога ми, дали не трябва да се пазаря и за добра акушерка...  newsm78

# 53
  • Мнения: 1 102
Ето обещаните снимки:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=303175
Космонавчето е страхотно, много съм  доволна.

# 54
  • Мнения: 395
И аз да се запиша в новата ни темичка. Доника, заглавието е жестоко  Peace Браво!
Днес бях на преглед. Влизам при докторката и тя като ме видя с големия корем се уплаши  Shocked Каза, че е огромен за 7-ми месец. Почна пак да изчислява термина да не би да е сбъркан. На ехографа се оказа, че моя момък си отговаря на възрастта. Та не знам, зрителна измама или нещо друго, но в края на краищата си приличам на хипопотам.  newsm78
Бебето още не се е обърнало с главата надолу и това започва да ме притеснява. Доки каза да си харесам дата за секцио (в краен случай).
Мюрвет, идеята количка+ порт бебе е направо гениална, не се бях сетила. Е вече е късно. Относно чикото дуо провери дали може да се мести положението на бебето, в смисъл на къде да гледа (към майката или на обратно).

# 55
  • Мнения: 63
Здравейте, мамчета!    Hug След прегледа мислех да пиша, но все нещо друго трябваше да се свърши , а и тия дни имах разни допълнителни занимания в училище и вечер ми беше изморено, та затова не успях да пиша навреме.
Бебо пак се беше одупил. Докторът ръчка, ръчка корема и каза, че ще се опита да види пола отзад  Thinking Гледа го и каза 99 % момиче. Толкова много исках да чуя това, а сякаш не можах много да се зарадвам. Може би защото се съмнявам, че може и друго да изскочи или пък защото го гледа отзад , а не като си е разтворило краката. Та, така  Simple Smile Може да ми сложите розово щъркелче, пък ще видим на следващата консултация.
Бебка сега е 760 гр. На мен ми се видя много малко , а доки каза, че било нормално. Иначе изследванията за антителата при отрицат. фактор са добри. Другия месец ще ми правят последно такова изследване.
Доника, благодаря за поредните усилия покрай подготовката на темата!   bouquet
Мама Таня, и аз да потвърдя колко са сладички твоите слънчица  Heart Eyes
Дано всичко да е наред с престоя ви в Бг и след това с операцията. Много е хубаво, че си позитивно настроена, това само положителоно ще влияе на бебоците.
Мюрвет и на мен Ада ми харесва, още повече че се свърза с името на Арда- Ада и Арда - супер!!!
 

# 56
  • Мнения: 1 102
Pepi, чЕСТИТОООО! Щом д-ра е казал 99% значи е така.
За количките и аз тотално се обърках, днес ми се обадиха от м-х Премама да ми кажат че количката на Бебе КОнфорт Стрити е дошла, отидохме да я видим, Количка+дъждобран+чанта 540лв. Количката е доста широка спрямо Чикото, коша също се върти по посока на движение и към майката. Сгъва се много компактно както Чико. Недостатък е че няма покривало за крачета, което струва 160лв. Чакам да разбера дали ще мога да купя Чикото с намаление и тогава ще реша.Лека вечер на всички.

# 57
  • Мнения: 2 122
Здравейте в новата тема.
Доника, благодаря ти за темата.
Днес ми беше последния работен ден, от понеделник съм в отпуска до настъпване на 45 дневния.
Ходихме на ФМ- момиче от всякъде, всичко е наред, вече тежи 1224 гр, доста голяма дуда си отглеждам, ще кача снимки утре може би.
Сега мисля да си лягам, че сме доста изморени.
Положителни мисли към Коприва и Мим, пожелавам им всичко да се развие по най-благоприятния за тях и бебетата им начин.
Хубава вечер, момичета  Hug

# 58
  • Мнения: 1 341
Здравейте момичета,
за големината на корема - и сегаи преди бях с огромен корем в сравнение с другите майки. Родих на термина си - 3.700кг бебе
за количките - ще си купувам нова, но не съм гледала още каква. Преди това бях с САМ, но не останах особено доволна. Бързо се разклати, с едно пране  и дамаската изсветля... само дето беше супер скъпа. Тогава се чудех между нея и ЧИКО, но заради пустия мудесен я взех тази. Само да Ви кажа, че за зимни условия тезималкиколела са отвърт.  Многотрудносе управлява количката
Стискам палци на Копривка и Мим... е момичета  при Вас не спряха проблемите. Дано да имате поне и бързо и леко раждане   Heart Eyes
Момичета, вчера така се беше издундил моя бебок,накарах 2 мои приятелки да го пипнат и установихме, че му пипаме крачето. Така хубаво се беше очертала формичката на малко сладко краченце. Ох нямам търпениеда го нагушкам  ... и после пакдаси говърнав корема  Mr. Green катознам какъв гърч е в началото.

# 59
  • Мнения: 1 102
Добро утро,
хубава събота и неделя.  newsm51
Евжени, защо не снима крачето?? Моята мома пък всяка вечер една гимнастика си прави, нямам думи. Имам чувството че се опъва, да ми е жива и здрава, така поне разбирам че е добре. Лек ден на всички.

Общи условия

Активация на акаунт