Нов вирус...

  • 4 763
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Според мен наистина с всяка изминала година нещата стаат по-страшни и неконтролируеми.Онзи ден точно това казах на мъжа ми "ще родя още пет,но с тези болести нещо се стряскам."Детето е непрекъснато болно.Тази година два пъту бяхме в болница от пневмония и остър бронхиолит.Косата ми побеля.Вирусчетата пък не ги и броя. Sad
Аз също от това се страхувам най много.Каквато и съм паника.Ужас
Малката като се разболее, аз ставам два пъти по болна от нея от притеснение.

# 16
  • Мнения: 7 201
Според мен вирусите си ги е имало и едно време (аз и брат ми постоянно бяхме болни). Просто сега когато ние сме майки е съвсем нормално да се притесняваме за децата си и да им обръщаме такова внимание.
Peace Да,и аз така мисля.

# 17
  • Мнения: 556
Бях болнаво дете и то защото боледувах 2-3 пъти в годината. Ако сега моето дете, пък и по-голямата част от децата боледуват само толкова ще е цяло чудо. Моя позната за цялото си детство бе боледувала един единствен път. Я ми покажете сега някое такова дете.
Разбира се че в последните години болестите се увеличиха. Нали фармацефтичните компании трябва да печелят - всяка година се създават нови вируси и съответните лекарства които да ни "спасяват" от тях.
Според мен в природата винаги има равенство - когато бяхме малки имаше само аналгин, аспирин ,амидофен. И болестите бяха малко. Сега се отворихме към света - в аптеките бъка от нови прехвалени лекарства, но и болестите са многократно повече

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 8 221

Разбира се че в последните години болестите се увеличиха. Нали фармацефтичните компании трябва да печелят - всяка година се създават нови вируси и съответните лекарства които да ни "спасяват" от тях.

И аз съм си го мислила това. Има нещо при всички случаи.

# 19
  • Мнения: 382
Бях болнаво дете и то защото боледувах 2-3 пъти в годината. Ако сега моето дете, пък и по-голямата част от децата боледуват само толкова ще е цяло чудо. Моя позната за цялото си детство бе боледувала един единствен път. Я ми покажете сега някое такова дете.
Разбира се че в последните години болестите се увеличиха. Нали фармацефтичните компании трябва да печелят - всяка година се създават нови вируси и съответните лекарства които да ни "спасяват" от тях.
Според мен в природата винаги има равенство - когато бяхме малки имаше само аналгин, аспирин ,амидофен. И болестите бяха малко. Сега се отворихме към света - в аптеките бъка от нови прехвалени лекарства, но и болестите са многократно повече

Абсолютно си права! За съжаление здравето отдавна се е превърнало в бизнес.Винаги съм се чудела откъде знаят какъв щам грип ще има тази година,та ваксината е разработена преди това?

# 20
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз през последния месец за втори път съм болна, но сълзене на очите нямам Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 4 116
Не знам дали тоз вирус, дето го лепна сина ми е нов, но е ужасен. Цяла седмица вече е с температура, достигаше по едно време 40`
Три пъти го водих на преглед, днес дори до Пирогов ходихме - вирус казват и това е.
А то милото почти нищо не яде, поне вода пие да не се обезводни, ту сваля, ту качва температура, спи по цял ден и  цяла нощ. Боли го коремче...
Иначе има моменти, в които се чуства добре, сстава , играе, искада яде. Но след час - два като се изтощи и пак ляга и почва да вдига т.
Все е било болести, ама токова чудо не съм виждала.

# 22
  • София
  • Мнения: 17 591
Преди години сякаш нямаше такова чудо с тези вируси. newsm78
Вие как мислите?

Хахаха, мен ако питаш - повече бяха,

# 23
  • София
  • Мнения: 7 097
Аз пък нямам спомен изобщо да съм боледувала като малка, а и майка ми същото казва.
Точно това си мислех тези дни, че напоследък се нароиха какви ли не вируси. Навремето сякаш имаше само по един-два по-изявени като симптоми на сезон, а сега... ooooh!

# 24
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Момичета, от вчера ми се струва, че го прихванах този вирус.Имам хрема, през 2 мин кихам и очите ми сълзят.А иначе нищо друго ми няма.
Може пък и от малката да се заразих, тя от почти месец е със сополки.

# 25
  • Мнения: 382
Момичета, от вчера ми се струва, че го прихванах този вирус.Имам хрема, през 2 мин кихам и очите ми сълзят.А иначе нищо друго ми няма.
Може пък и от малката да се заразих, тя от почти месец е със сополки.
Ние защото все по вас се влачим с "продобивките",та д се "похваля" с пето боледуване този месец-два  вируса с Т,една седмица в болница с пристъп и сега сополиии, от днес пак  кашля.Момичета д се помолим всички заедно да паднат температурите,та да спрат тия болести Praynig
п.п сладката мими и ние сме със сполопи месец,трета хрема,днес си изпросих носен секрет и физиотерапия.Изписаха ни адреналинови капки,че само тях нямам в шкафа.

# 26
  • Мнения: 46 508
... Според мен в природата винаги има равенство - когато бяхме малки имаше само аналгин, аспирин ,амидофен. И болестите бяха малко. Сега се отворихме към света - в аптеките бъка от нови прехвалени лекарства, но и болестите са многократно повече

Недей така, амидофенът е забранен, точно заради пострадали хора, аспиринът пък се оказа със странични ефекти за деца под 12 г., а тогава никой не го занеше това и се пиеха с шепи Tired

Дъщеря ми почти не боледува. Ако я сравнявам с мен - направо не боледува.
Освен температуропонижаващи, друго не е вкусвала, да чукам на глава. Аз на нейната възраст бая антибиотици бях изпила, включително пеницилин на инжекции, от които кошмарът още ме гони Stop

Затова въобще не вярвам на световна конспирация за създаване на болести, лекарства и т.н.

# 27
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Момичета, от вчера ми се струва, че го прихванах този вирус.Имам хрема, през 2 мин кихам и очите ми сълзят.А иначе нищо друго ми няма.
Може пък и от малката да се заразих, тя от почти месец е със сополки.
Ние защото все по вас се влачим с "продобивките",та д се "похваля" с пето боледуване този месец-два  вируса с Т,една седмица в болница с пристъп и сега сополиии, от днес пак  кашля.Момичета д се помолим всички заедно да паднат температурите,та да спрат тия болести Praynig
п.п сладката мими и ние сме със сполопи месец,трета хрема,днес си изпросих носен секрет и физиотерапия.Изписаха ни адреналинови капки,че само тях нямам в шкафа.
Миличка направо ми омръзна и на мен.В хладилника имам лекарства повече от една аптека.За капки за нос да не говорим.Не че видях ефект, от тях, но.....Хайде и аз да се помоля с теб Praynig Praynig Praynig за по здрави дечица.

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 5 632
Нас ни лепна нещо с Т два дни и после стомах. Но и през цялото време зачервено гърло. За сега минахме само със медикаменти за Т. Малкото страда от стомахче все още, а аз много странно кашлям все едно ми е запрашено гърлото и ми сълзи зверски едното око.

# 29
  • Мнения: 4 433
синът ми сега е така както го описваш:хрема,без температура и сълзене в очите

Общи условия

Активация на акаунт