Да станеш майка на 24 или на 34 години?

  • 7 166
  • 97
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • Мнения: 4 433
Няма разлика дали на 24 или на 34
всичко е индивидуално Peace

# 32
  • Мнения: 4 733
Има разлика от психологична гледна точка според мен. Макар да не влизам в точните параметри, родих първото си дете на 20, следващото или следващите живот и здраве ще родя на 31...Мисля, че сега ще бъдапо-добра майка във всяко едно отношение. Просто осъзнато и тялото и умът ми имат желание да обгрижват дете на 100%

 От чисто биологична гледна точка, с времето май нещата стават малко по-сложни...при жените.

# 33
  • на дъното
  • Мнения: 1 543
Както са писали повечето момичета "всичко е толкова индивидуално".Може и на 19 г.  да имаш трудна бременност,не зависи от възрастта.А за мен най-важното е  живо и здраво да се роди детето,а не кога ще го родя и каква зодия ще е.Не те нападам желая ти от сърце мечтите ти да се сбъднат.Успех.

# 34
разлика няма.
първо е строго индивидуално, всичко друго е самовнушение.
а за избора на зодии - всички избираме, но по някой път не става с години, така, че вместо да задаваш въпроси действай .

# 35
  • Мнения: 2 309
Не е важно на колко,важното е да станеш майка!

# 36
  • Мнения: 1 792
според мен авторката както и много други в тоя форум си  нямат друга работа освен да седната да пускат тъпи теми с още по-тъпи въпроси.има достатъчно литература вземи та прочети.ейй аман от шматки Twisted Evil

# 37
  • София
  • Мнения: 3 860
според мен авторката както и много други в тоя форум си  нямат друга работа освен да седната да пускат тъпи теми с още по-тъпи въпроси.има достатъчно литература вземи та прочети.ейй аман от шматки Twisted Evil
съгласна съм, а също мисля и че темата не и е тука мястото
 #Cussing out

# 38
  • Мнения: 3 016
Според мен по-добрия вариант е  24 год .

# 39
  • Мнения: 12 662
В едно съм категорична - на 14 не е удачно.

# 40
  • Мнения: 3 372
В едно съм категорична - на 14 не е удачно.
Много умно изказване изцяло по темата Mr. Green

# 41
  • Мнения: 707
И едната и другата възраст имат предимства и недостатъци.
На 24 не си се наживял още и ако няма баби да помагат ще ти е много тежко. Но пък като "острееш" ще имаш време да си "наваксаш"  Mr. Green. Тогава детето вече ще се е изнесло от къщи  Wink.
На 34 вече си постигнал каквото си искал и си готова да станеш и майка. Би трябвало да е по-лесно с възпитанието... Когато детето е достатъчно голямо, ти ще бъдеш на доста годинки. Дано и тогава ви се скита със съпруга по екскурзии  Mr. Green.

# 42
  • Мнения: 598
Към авторката:
Ти днес да не би да си решила да пускаш колкото се може теми и все такива "важни" , образно казано Thinking
Какви зодии , какви години , какво чудо те е хванало не знам.
Ти искаш бебе , а мъжът ти , не , и как ще го направите щом той не иска.... ей туй ми се върти из главата.
Не може да си играеш на игрички със съдбата си , когато стане бебето тогава , каквато зодия , такава , какъв е проблема?
Ти се моли да забременееш и износиш детето си до края , а спри да си набиваш разни филми.

 Peace

# 43
  • Мнения: 9 814
Към авторката:
Ти днес да не би да си решила да пускаш колкото се може теми и все такива "важни" , образно казано Thinking
Какви зодии , какви години , какво чудо те е хванало не знам.
Ти искаш бебе , а мъжът ти , не , и как ще го направите щом той не иска.... ей туй ми се върти из главата.
Не може да си играеш на игрички със съдбата си , когато стане бебето тогава , каквато зодия , такава , какъв е проблема?
Ти се моли да забременееш и износиш детето си до края , а спри да си набиваш разни филми.

 Peace

# 44
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Нямах нерви и търпение да изчета всичко написано преди мен.  Embarassed По въпроса - бременността, раждането и майчинството е строго индивидуално. Няма фиксирани правила. При всеки е различно. Аз например карах две супер леки бременности, родих и двата пъти супер леко по естествен път, майчинството не ми тежи изобщо. Първият път родих на 36 години, вторият - 18 дни преди да стана на 40. Просто е индивидуално.

Общи условия

Активация на акаунт