Отчет на набор 2003 - 35

  • 16 228
  • 295
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 872
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЕМО!
Да бъде здраво и щастливо дете!
 newsm59  bigdance2 bdbaloni

# 16
  • Мнения: 1 685
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЕМО!
Да бъде здраво и щастливо дете!
 newsm59  bigdance2 bdbaloni

# 17
  • Русе
  • Мнения: 7 765
 bdbaloni на Емо!

Да бъде здрав,щастлив и много послушен!


На мама,   bouquet

# 18
  • Мнения: 1 102
 newsm59  bigdance2 Емо! Да бъдеш много здрав и послушен.

# 19
  • Мнения: 7 201
Честит рожден ден на Емо!
Да ви е жив и здрав и много радост да ви носи!
Весело и безгрижно детство!

# 20
  • София
  • Мнения: 7 673
Честит Рожден ден на Емо и от нас с Павката!
 nbirthday baloni happy bd
Една типична вечер у нас:
Радослав скърца в най-добрия случай, има вариант и да реве безутешно.
Павел блъска нещо, скача и крещи.
Симеон иска например паниран кашкавал и по-бързо, защото закъснява за Айкидо.
Тогава и Павел се сеща, че е гладен, бебето също.
Къщата е на вили и могили. Прането чака, в комплект с прахосмукачката и започнатото за готвене ядене.
През това време на мен ми се иска да утрепя милото, защото нервите са ми опънати до краен предел, а той човекът е спокоен.  #Crazy
И при нас е весело.  Crazy
Нямам търпение да поотрасне малко бебо и поне да знам какво иска....

# 21
  • Мнения: 7 201
Иринче- Hug мечтая си за такова весело! Flutter
А при нас е скучно-Дани си закуси,сега си гледа ТВ-то,а аз пак с "верния другар"  typeuu
Добре,че поне следобеда ще отскочим за малко до село.Така изтрещяхме и двамата покрай боледуването му вкъщи,че все сме си "на въпреки"...  #Bad Talk

# 22
  • Мнения: 1 102
Охх милата Ирина, устискай още малко и после ще се наредят нещата.
Все искам да питам на мами с бебчета, батковците или каките как ги приемат, какво беше началото, как е сега?Как се държахте с баткото в началото, имаше ли ревност и как я преодоляхте? Нашия за сега е 6, но не знам като се роди какво ще стане.

# 23
  • София
  • Мнения: 7 673
Охх милата Ирина, устискай още малко и после ще се наредят нещата.
Все искам да питам на мами с бебчета, батковците или каките как ги приемат, какво беше началото, как е сега?Как се държахте с баткото в началото, имаше ли ревност и как я преодоляхте? Нашия за сега е 6, но не знам като се роди какво ще стане.
Павел учудващо и за самата мен приема бебето чудесно. Много е мил и внимателен.  Heart Eyes
Съобразява се с него според възможностите си. Да видим докога... newsm78 Сега от сутринта си играе, а аз гуша бебо и пиша с една ръка.  Joy
Мамче,  Hug  Praynig да се сбъдне желанието ти!

# 24
  • Мнения: 4 290
Честит празник на Емо! Много весело и щастливо детство му желая!   bdbaloni

Аз няма какво да кажа, освен, че ми се спи. Много.  Simple Smile

# 25
  • София
  • Мнения: 3 421
Честит рожден ден на Емо!
Да ви е жив и здрав и много да радва мама и тати!

Аз да Ви се похваля - днес за пръв път съм пуснала двамата да излязат сами навън да играят. Направо надскочих себе си.
Няма да казвам какви инструкции съм дала преди това. ooooh!


*Ирина* аз съм от семейство с три деца. Предполагам, че на нашите им е било трудно, но ние децата бяхме много щастливи - винаги се забавлявахме заедно, понеже бяхме трима винаги си намирахме интересни забавления, които са неосъществими ако си сам. Съседите със завист бяха казали на татко - а у вас постоянно кънти смях(пречели сме им видиш ли). Още малко устискай да дръпне и малчо и ще видиш едно голямо, спокойно и хубаво семейство.
У нас вечно беше пълна къща - докато дойдат приятелите на единия, идват на другия...А живеехме в двустаен - сега се чудя как не съм усещала тясното, уютно ни беше.Ох, стана много дълго.

# 26
  • София
  • Мнения: 4 397
Етиа  Не така, че почнах да се замислям  Mr. Green
но наистина няма по голямо богатство от детския смях  Heart Eyes
и мен понякога ме изнервят, но като ги видя как се закачат и се смеят и ми става едно милооо  Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 1 142
 newsm51Браво на всички.Много се смях на синчето на Етиа.Сладур направо.
При нас баткото прие спокойно малчо .Единствено се надяваше на сестриче,а после се разочарова,че няма веднага да рита с братчето си.

# 28
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЕМО!

ДА Е ЗДРАВ И МНОГО ЩАСТЛИВ!

Ирина, много е весело гледано от страни, но предполагам ти колко си изморена на моменти. Аз със две съм така, пък с 3 не се мисля! Crazy

Етиа, браво на теб. Напиши как е минало после. Усещаш ли вече свободата? Laughing


Дени беше много малка като се роди сестра й, и не мога да кажа нищо определено. Прие я сравнително безпроблемно.

Вчерс тук беше много забавно. Въпреки моята предубеденост към празника се получи добре. Първо се разходихме с децата по едно площадче с магазинчета, после се прибрахме, и аз все пак преодолях себе си и излезнахме навън пак. Имаше много  хора. Обикаляхме къщите, а хората от къщите си бяха седнали пред тях и ни чакаха. Времето беше супер приятно, бяхме без якета.  децата събраха мнооого бонбони, навечеряха се с тях /аз също  Embarassed/ и си легнаха доволни.

Ето малко снимки: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=303468&pid=8661982


# 29
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 041
Може би от 1-2 седмици(май толкова ни се събира и ходенето на градина)усещам ,че нинджата не само ми се изплъзва,но и откъм възпитание нещата страшно куцат...Много се е променил,допускам,че по-нервната страна от двамата  съм аз,но и той се диванИ като за трима ooooh!
Друго за споделяне нямам.Само това ми е в главата,тормозя се,че не слуша ,пробвам хем с добро,хем с лошо...дано скоро намеря правилната посока Confused
Отивам да гледам снимките на Ирка Wink
п.п.
Бети,благодарско за темичката  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт