Изкараха ми акъла...

  • 2 277
  • 28
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 3 835
тия страшилища! Звъни се на вратата, съвсем както звъни мъж ми, на пожар, а и всеки момент го чаках. Отварям със замах и се вцепених, цяла банда чудовища срещу нас. Махат и се веят срещу мен, викайки със задгробен глас АУУУУУУУУУУУУУУ...... Laughing
Ама беше готино! Вас изплашиха ли ви?

# 1
  • Мнения: 107
Ами не, никой не е идвал.
А ти даде ли им нещо сладичко? Или ти изиграха номер? Trick or treat?

# 2
  • Мнения: 552
За сега НЕ,но по-късно отивам на  Хелоун парти и ще видим там как ще е Twisted Evil

# 3
  • Мнения: 38
и при мен не са идвали  Rolling Eyes

явно в нашия квартал се плашат от постоянните жители,които са по-страшни и от тях  Laughing

# 4
  • София
  • Мнения: 593
Изкараха ми го във тъмния вход tantrum #Sniper Misc Ghost

# 5
  • Мнения: 3 835
Ами не, никой не е идвал.
А ти даде ли им нещо сладичко? Или ти изиграха номер? Trick or treat?

Дадох им, дадох, ама като се посъвзех малко! Laughing А дъщеря ми се скри зад вратата, нищо, че вчера беше вещица в Британика.

# 6
  • Мнения: 38
За сега НЕ,но по-късно отивам на  Хелоун парти и ще видим там как ще е Twisted Evil

ега ти...една позната в Пловидв и тя ще ходи на такова...
а някой дали знае дали в Бургас ще има подобно?
ама и късно вече...ядох чесън...или освен варианта да се превъплатя на ламята спаска  Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 3 835
Изкараха ми го във тъмния вход tantrum #Sniper Misc Ghost

Вярно ли, я разкажи! Mr. Green

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
При нас дойде само лудата баба на входа да иска пари. Дано не ни скрои някой номер сега!

# 9
  • Мнения: 4 784
Не, никой не успя да ни изплаши.
И ние имахме покана за Хелоуин празник, но за съжаление се наложи да откажем.

# 10
  • Мнения: X
К'во ти, днес два черни найлонови плика и едно картонено руло на пода в офиса всеки път ми се привиждаха като труп.
Жива твар и да иска не може да ме стресне така цели четири пъти.

# 11
  • Мнения: 3 835
При нас дойде само лудата баба на входа да иска пари. Дано не ни скрои някой номер сега!

Ти даде ли й? То нали е или даваш или номер. Mr. Green

Вuttinsky, да не е бил някой маскиран колега, пък ти да си го подритвала стреснато? Laughing

# 12
  • Мнения: 540
не  Sad за съжаление никой не е идвал

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
При нас дойде само лудата баба на входа да иска пари. Дано не ни скрои някой номер сега!

Ти даде ли й? То нали е или даваш или номер. Mr. Green

Вuttinsky, да не е бил някой маскиран колега, пък ти да си го подритвала стреснато? Laughing
Не дадохме, затова стискаме палци да не ни врътне някой номер тази нощ Simple Smile

# 14
  • Мнения: 606
Какви страшилища? Да не съм пропуснал някой нов повод за пиене?  newsm78

# 15
  • Мнения: 23
И у нас дойдоха две нинджи, принцеса и арабин май. newsm78 Петото не разбрах какво точно беше newsm78 Дадох им бонбони. Принцесата беше сладурана. На другите не видях лицата WinkАма от такива дребосъчести нинджи не се плаша Mr. Green

# 16
  • Мнения: 2 131
Идваха в службата. Ама ние знаехме предварително и имаше купени лакомства. Иначе заплашиха, че щели да нарисуват стените с тебешир  Mr. Green Сладурчета  Grinning

# 17
  • Мнения: 982
Днес не е ли Архангелова задушница?

Освен това е св. Козма и Дамян, мисля.




# 18
  • Мнения: 3 835
И у нас дойдоха две нинджи, принцеса и арабин май. newsm78 Петото не разбрах какво точно беше newsm78 Дадох им бонбони. Принцесата беше сладурана. На другите не видях лицата WinkАма от такива дребосъчести нинджи не се плаша Mr. Green

Ееее, ти затова не си се стреснала, принцеси и нинджи, че и дребосъци. Аз като отворих насреща имаше пет, шест от онези най-страшните страшилища, сбръчканите, с големите зъби, високи почти колкото мен! Mr. Green И всички тръгнаха към мен, викайки АУУУУУУУ...АУУУУ Laughing
Догодина обаче ще съм подготвена! Grinning

# 19
  • Мнения: 3 835
Днес не е ли Архангелова задушница?

Освен това е св. Козма и Дамян, мисля.

Освен това е и Денят на народните ни будители, български национален празник. Почита се паметта на българските просветители и революционери!

# 20
  • Мнения: 5 710
Днес в Италия е един от най-големите католически празници, Вси Светии.
Горе долу тиквите и маскирането са толкова във връзка с Вси Светии, колкото и дядо Коледа и Рождество Христово.
Хлапетата се забавляват, родителите плащат ( в Китай също трябва да ядат), създава се хубаво насторение, в което не виждам
абсолютно нищо лошо.
Дечинята и тук снощи звъняха, като на пожар, но аз бях забравила, че ще ни посещават и не се бях подготвила с 'долчетто".
Стана ми даже малко тъпо, приготвили се децата...

# 21
  • Мнения: 4 726
Изплашиха ме децата от блока.Бяха предимно Баби Яги и скелети  Laughing Бях се подготвила с лакомства за да ги умилостивя Laughing

# 22
  • Мнения: 38
К'во ти, днес два черни найлонови плика и едно картонено руло на пода в офиса всеки път ми се привиждаха като труп.
Жива твар и да иска не може да ме стресне така цели четири пъти.
Laughing Laughing Laughing
ох не...

# 23
  • Мнения: 297
Еее, защо в нас не доиде никой? Щеше да ми бъде много забавно..... devil

# 24
  • Мнения: 194
Кой ви е изкарал акъла? Кви пет лева Sick

Абе пуйки, вие българки ли сте....., или тикви Crazy

Кви тез празници, дет ги празнувате и кво общо имат с България?

# 25
  • Мнения: 3 835
К-А-М, българке, ето, да не ни се караш чак толкова.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=343375.msg9073536#msg9073536

# 26
  • София
  • Мнения: 7 097
Няма как да стане при нас, защото съседите под нас редовно си бъркат етажа и връхлитат в къщи, тъй че вече имам тренинг към подобни нахлувания...

# 27
  • Varna
  • Мнения: 321
Ми до нас рядко стига някой-долу има домофон  Rolling Eyes
Ноооо - прибирам се аз снощи от работа- ама късно, в момента баба ми е в къщи и разтревожено кърши ръце- взела едни сладки (имам зареден шкаф заради малката)- и ги дала на някакви хора! Какви хора !?!? -почвам да се набирам аз , Миии-вика- едни нисички -сякаш деца бяха, ма с качулки,крият си лицата и звъняха и искаха малко вода, питаха има ли някой друг в къщи! ..... Малеее откачих- като съм се разкрещяла- как ще отваряш на непознатиии (баба ми е възрастна и много трудно ходи), направо ми прималя-какво ли не ми мина през главата- кви са тея, защо са звъняли.....
Сутринта излизаме с малката и комшийката от съседния апартамент се показва и обяснява как вчера минавали по етажите костюмирани деца за бонбони.... чааааак тогава ми просветна кои са били тея с качулките  Joy

# 28
  • Мнения: 712
Дойдоха вчера три много сладки десетинагодишни феи... толкова бяха хубавки, че ми оправиха настроението за работа Simple Smile
Бяха попроменили малко правилото, та не плашеха никой, а си искаха сладко и черпеха самите те. Та смених малко шоколад за захарни бонбони от техните  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт