Второкласници/20/

  • 25 953
  • 437
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
138 СОУ, Теодора, II б - за списъка:)
Мисля да я местя моята там, доволна ли си и колко паралелки и с по колко деца са?
Някъде в квартала ли живеете?
Аз малко като Защотко - защо, защо.  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 6 029
Доволна съм, училище ми бе препоръчано лично от експерт от инспектората  Mr. Green
Мисля, че са 5 паралелки, 21-22 деца. Но не съм сигурна.
Живея в Дружба 1, но тук училищата са  Sick

# 17
  • сред люляците
  • Мнения: 767
Честита нова тема!
Нямам много време да пиша, но все пак ще ви хвърлям по един поглед  bouquet

# 18
  • Мнения: 844
Честит празник и от мене!
Нас отново ни няма в темата.То аз си чета повече отколкото пиша, но имамам и коментари. Та детенцето е Цвета, 2-ри "Б", СОУ"Димчо Дебелянов" - Варна.
Дъщерята вече има цяла страничка с шестици в бележника и навсякъде се хвали. Днес обаче открих сериозни пропуски по английски. Тя госпожата изискава, но кой ли изпълнява. Например казва им да пишат новите думи по 10 пъти най-малко, пък те по 5, по 3 пъти, а някои въобще не ги пишат. Абе общо взето на скатавка го е ударила, но днес се вкарвахме в релси.
Иначе сме втора смяна вече три седмици и сме на самоуправление. Сама си пише сутрин домашните, закусва, обдва и ходи на училище. Сама и се прибира. Но ние сме много близо до училището, а и си ходи с едно причтелче.
При вас как е. Е понякога учим по телефона, но няма как.

# 19
  • Мнения: 1 312
Честита нова темичка
Ние все още се водим и прибираме от училище,още не е ходил сам ,но и това ще стане скоро,не бързам още,а и училището в което учи е в друг квартал  Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 297
Успешна седмица на всички Peace

Ние събота и неделя правихме проект за Британиката- нещо като речник- всяка буква на отделна страница заедно с картинка на предмет, започващ със същата буква.. Голямо старание беше, за 1 път е толкова старателен младежа Simple Smile

# 21
  • Мнения: 459
Здравейте в новата темичка и от мен!!! Първо - гледам, че ни няма в списъка - Теодора, ОУ "Цар Симеон 1", Варна  Grinning
И ние все още се водим и се вземаме от училище, но просто пътя минава през две натоварени пресечки и мен ме е страх някой да не отнесе мишлето ми... Иначе в училище засега сме добре - има желание и това ме радва. Мноооого обаче се зазяпва в телевизора и на моменти адски ме дразни.
Пожелавам на всички мами много шестички тази седмица   bouquet

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Доволна съм, училище ми бе препоръчано лично от експерт от инспектората  Mr. Green
Мисля, че са 5 паралелки, 21-22 деца. Но не съм сигурна.
Живея в Дружба 1, но тук училищата са  Sick
Явно наплива наистина е много голям, ако действително са 5 паралелки. При нас са 1 паралелка, но са 34 деца като нацедени са в класната стая.
И на мен ми го бяха препоръчали училището, но единственото което ме спря да я запиша там още от 1-ви клас е глутницата кучета която живее в непосредствена близост до училището, често проверявам дали не са ги разкарали от там и в момента в който установя липсата им ще я преместя.  Crazy
А за воденето не съм много сигурна, но скоро няма да я пусна да ходи сама, пресича се натоварено кръстовище и всякакви малоумници ги има, последния път, пресичайки на зелено след като едвам не ме качи на предния капак един ненормалник се провикна, "Извинете бях се замислил...". Twisted Evil

# 23
  • Мнения: 1 312
Успешна нова седмица и от мен  Hug

# 24
  • Мнения: 192
Здравейте !
Ние също имахме да учим стихотворението за будителите от читанката и го научихме още в петък.Преди това имаше три реда сълзи и сополи ,че няма да може да се справи,а го научи точно за 15 мин.После беше много горд ,че се е справил бързо.Като се прибере от училище днес ще видим как се е справил.По математика имаха да решават задачи от сборник и от едното помагало.Направихме няколко диктовки.Гледането на телевизор ме ужасява.Като чета  се успокоявам ,че не е само при нас .Нито забрани ,нито наказания помагат.
Сутрин го води баща му с колата,а вечер го взимам аз.Притесненията ми са огромни при пресичането на улиците ,защото много често ми се случва да мине някой малоумник на червено.Все повтарям едно и също ,че е задължително дори когато ти свети зелено да се огледаш  дали някой няма да завие и да не ти даде предимство ,а да профучи край теб.
Желая прекрасен слънчев ноемврийски ден!  bouquet

# 25
  • Мнения: 168
Цитат
Анче, извини ме, но как достигна до това заключение че е 27 разликата? Аз вкарах в задача х, у и z и тогава се получи 27.
Не мисля, че са необходими незвестни и изобщо пресмятания. "Разлика на две числа". С какво са различни? С това, че едното е по-голямо от другото. Числовата разлика е стойността с която е по-голямо. Тя си е дадена в задачата. Ако има нещо смущаващо, то е именно това, че отговорът е даден и човек се замисля, дали няма нещо подвеждащо - прекалено е очевидно.
Но може и да сте прави - ще я дам на дъщеря ми, да видя как ще реагира тя.
 

# 26
  • Мнения: 367
nezistratieva,децата ни учат в едно училище HugКатето може да познава твоята госпожица Wink В училище и викат нинджа,смятай колко е луда  Whistling
Успешна седмица на всички  Hug

# 27
  • Мнения: 719
Айде да ни е честита новата темичка.  Hug

Момичета, нали ви казах че Ники беше на олимпиада по математика в събота. Ами не знам какво да кажа, изкара 23 точки детето от максимум 80.  Rolling Eyes Като за първи опит и при положение че болшинството беше с резултати 13-15 т., смятам че се е справил добре. Mr. Green
Задачите бяха 12 , и според мен не бяха хич лесни, повечето логически.... Whistling

Да ви питам ориентирали ли сте се вече какви коледни подаръци ще взимате. Много ми е трудно да избирам вече, пък и той постоянно си мени желанията. Crazy Ей, сега последно за РД получи Game Station, мислех си че ще му задържи за по дълго време интереса, нищо подобно...И него забравихме вече. ooooh! И сега съм в чуденка. Thinking

Успешна седмица и от мен.  bouquet

# 28
  • София
  • Мнения: 3 421
Айде да ни е честита новата темичка.  Hug

Да ви питам ориентирали ли сте се вече какви коледни подаръци ще взимате. Много ми е трудно да избирам вече, пък и той постоянно си мени желанията. Crazy Ей, сега последно за РД получи Game Station, мислех си че ще му задържи за по дълго време интереса, нищо подобно...И него забравихме вече. ooooh! И сега съм в чуденка. Thinking


И аз това мислех да питам - много ми е трудно вече да измислям. Децата ли ни са презадоволени, какво ли...
Още повече вече почнаха да ме питат какво да й вземат за подарък, та трябва да отговарям на две баби, леля, вуйчо, чичо и още няколко човека.
Нямам толкова идеи - честно си признавам.
Не искат да й подаряват дрехи и книги(много често получавала), а пък искали да се зарадва...
Уф, да ми има човек проблемите!

# 29
  • Мнения: 751
Здравейте момичета. Hug
Моето момче за коледен подарък иска куче-мопс.Ама да видим дали ще му се изпълни желанието.
Другата седмица имат контролно по математика,сигурна съм че ще се справи,защото му е любима. Wink
Успех на всички ученици,и много шестички. Crazy Hug

Общи условия

Активация на акаунт