Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
ходих на двама лекари, и ми казаха различни неща, но че няма бременност.
закъснява ми 8 дни.ще си направя кръвен тест, защото другите бяха отрицателни.
преди да пия хапчетата искам да съм, сигурна че няма нищо.
само гърдите ме болят,(което не е характерно за мен), но имах страхотни придърпвания когато трябваше да ми дойде.усещах нещо различно.само че сега няма да казвам на никои за кръвния тест. а лекарката каза че се дължи на стрес, че не ми идва,а вижда ли се общ нещо толкоз рано?

# 1
Да, пусни си кръвен. След 8 дневно закъснение твърде е вероятно да не се види нищо на видеозона, но кръвния със сигурност ще покаже. Успех!!!

# 2
Аз не че искам да бъда груба, ама това коя поред тема ти е по повод на закъснението, тестовете и кръвния тест?
Не ставаше ли в една да пишем или просто не те кефи?

# 3
  • Варна
Моля да се включи модератор и да заключи тази.
Вече станаха две теми по един и същ проблем!

# 4
в предишната тема не ти ли беше 10 дена закъснението newsm78 щом са ти казали че няма бебе значи е така все пак това им е професията и те си разбират от нея.Успех!

# 5
  • Бургас
Галиа ме изпревари Wink Как преди два дни имаше 10 дни закъснение, а днес са 8 Shocked
Не ви ли омръзна да ни правите на идиоти Whistling
И не ви ли хрумва, че един ден наистина ще имате нужда от съвет и заради подобни представления, никой няма да откликне ooooh!

# 6
според мен авторката както и много други в тоя форум си  нямат друга работа освен да седната да пускат тъпи теми с още по-тъпи въпроси.има достатъчно литература вземи та прочети.ейй аман от шматки  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 7
Аз не че искам да бъда груба, ама това коя поред тема ти е по повод на закъснението, тестовете и кръвния тест?
Mr. Green
Или си правиш,или не! Crossing Arms Аз ако за всяко закъснение съм пускала теми...! Crazy

# 8
Аз ако за всяко закъснение съм пускала теми...! Crazy[/color]
до сега можеше поне 15 теми да пусна Whistling Къде съм бляла ooooh!

# 9
nqma bebe doide mi:(

# 10
Не се отчайвай Hug Почни да следиш овуто като за начало (ако не си почнала де) Wink
Желая ти успех Hug

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт